Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Dowbor wspomina zwolnienie z "Nasz nowy dom". Tak potraktował ją Miszczak
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 13.09.2023 15:31

Katarzyna Dowbor wspomina zwolnienie z "Nasz nowy dom". Tak potraktował ją Miszczak

Katarzyna Dowbor
KAPiF

Katarzyna Dowbor po dziesięciu latach pracy na planie “Nasz nowy dom” nagle straciła posadę gospodyni programu. Edward Miszczak postanowił odświeżyć format i zatrudnić nową prowadzącą. Jak dziennikarka wspomina zwolnienie z Polsatu?

Katarzyna Dowbor zwolniona z "Nasz nowy dom"

Kilka miesięcy temu w mediach zawrzało po informacji o zwolnieniu Katarzyny Dowbor z programu “Nasz nowy dom”. Na początku maja dziennikarka przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że Edward Miszczak po dziesięciu latach podziękował jej za współpracę.

- Podziękowano mi za współpracę. Dziesięć lat temu rozstała się ze mną TVP po trzydziestu latach pracy. W tym roku obchodzę czterdziestolecie pracy zawodowej i podziękowano mi za współpracę z Polsatem. Nowe szefostwo, nowe porządki... i to odmładzanie wszystkiego i wszystkich - napisała na początku maja na Instagramie.

Zespół Perfect w żałobie. Muzycy przekazali smutną wiadomość

Fani rozczarowani po zwolnieniu Katarzyny Dowbor z Polsatu

Po ogłoszeniu decyzji dyrektora programowego Polsatu w mediach rozpętała się prawdziwa burza. Fani programu murem stanęli za Katarzyną Dowbor i nie wyobrażali sobie przyszłości programu bez ulubionej prezenterki.

Wkrótce okazało się również, że miejsce 64-latki zajmie popularna polska aktorka Elżbieta Romanowska. Na artystkę spłynęła wówczas fala hejtu, a rozczarowani widzowie nie mogli pogodzić się z tą zmianą.

Katarzyna Dowbor wspomina zwolnienie z Polsatu

Katarzyna Dowbor wielokrotnie zabierała głos w sprawie okoliczności zakończenia jej współpracy z Polsatem. Gwiazda nie ukrywa, że rozstanie ze stacją było dla niej potężnym ciosem. Żałuje, że nie pozwolono jej pożegnać się z widzami.

– Każde zwolnienia są bolesne. Absolutnie uważam, że nic nie jest dane raz na zawsze. Jest moment, kiedy się pracuje, kiedy się odchodzi, ale myślę, że pewne rzeczy można załatwić inaczej, czyli umówić się, ustalić, że się rozstajemy, że mówimy sobie: "Dziękuję, do widzenia". Dać mi szansę pożegnania się z widzami – mówiła w rozmowie z "Super Expressem".

Źródło: Super Express