Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Była żona Żory Korolyova przerwała milczenie po tragedii. Wspomniała o ich córce
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 13.09.2023 14:39

Była żona Żory Korolyova przerwała milczenie po tragedii. Wspomniała o ich córce

Anna Kuznetsova i Żora Korolyov
Kapif

Żora Korolyov zmarł niemal dwa lata temu, jednak pamięć o nim wciąż żyje nie tylko u fanów, ale przede wszystkim w sercach jego najbliższych. Anna Kuznetsova, z którą zmarły uczestnik "Tańca z gwiazdami" wspólnie wychowywał córkę, w szczerej rozmowie opowiedziała o ponurych przeżyciach tamtych dni. Wyznała także, czy córka Żory Korolyova zamierza pójść w jego ślady i zostać tancerką.

Anna Kuznetsova wspomina śmierć Żory Korolyova

Była żona Żory Korolyova po śmierci tancerka borykała się z wielką traumą. Trudno było jej przejść do porządku dziennego, z czym na problem również dziś. Chociaż na co dzień z pasją pracuje jako trycholog, w głowie wciąż ma smutne kadry sprzed dwóch lat. 

- To był szok. To bolało. To było ogromne zaskoczenie. Gdy odchodzi młody, wspaniały, utalentowany człowiek to boli. To było bardzo bolesne doświadczenie i przeżywamy to do tej pory. Ja nie wiem, czy to kiedykolwiek przejdzie. Może nie przejdzie nigdy. Zostały wspomnienia. To ogromna strata. Chciałabym, aby pamięć o nim pozostała na zawsze, bo wiem, że wiele osób go kochało. To jest bardzo trudne - wyznała Anna Kuznetsova w rozmowie z Jastrząb Post. Jak wspomina ostatnie spotkanie z Żorą Korolyovem?

Zespół Perfect w żałobie. Muzycy przekazali smutną wiadomość

Ostatnie spotkanie Anny Kuznetsovej i Żory Korolyova

Anna Kuznetsova nie ukrywała, że z Żorą Korolyovem postanowiła się rozstać, jednak byłym zakochanym udało się zachować przyjazne stosunki. Często się widzieli, by omówić kwestie związane z wychowaniem małej Sonii. To właśnie podczas jednego z takich "roboczych" spotkań widziała zmarłego tancerza po raz ostatni. 

- Mieliśmy dobre relacje, chociaż nasze ścieżki się rozeszły i postanowiliśmy nie być razem, ale mieliśmy, mamy wspaniałe dziecko, wspieraliśmy ją razem, ona była naszym wspólnym celem. Nasze ostatnie spotkanie odbyło się przed świętami Bożego Narodzenia i przed urodzinami Sonii, kiedy rozmawialiśmy o tym, jak przygotować dla niej imprezę urodzinową. On przygotował dla niej prezent, który chciał jej dać. I nie zdążył. Nie zdążył - ubolewała Anna Kuznetsova, która podczas rozmowy wspomniała nieco więcej także o córce. Czy młoda Sonia zamierza pójść w ślady taty?

Córka Żory Korolyova zostanie tancerką?

Córka Żory Korolyova i Anny Kuznetsovej po rodzicach z pewnością odziedziczyła wiele talentów. Czy kilkulatka pokochała taniec podobnie jak ojciec, czy zamierza spełniać się w innej dziedzinie? Anna Kuznetsova nie pozostawiła wątpliwości.

- Ona jest bardzo artystyczna. Uwielbia piękno. Jest piękną dziewczyną, myślę, że nam się wspaniale udała. Jest bardzo wrażliwa – taka jak on. Nie wyraża zainteresowania tańcem, ale wyraża zainteresowanie pięknem. Sonia chce być projektantką, lubi modę, lubi pięknie się ubierać, wspaniale się uczy. Widzi swoją przyszłość na takiej ścieżce artystycznej. Myślę, że czeka ją wspaniała przyszłość. Ma wspaniałą rodzinę. Kibicujemy jej - podsumowała Anna Kuznetsova także w imieniu swojego nowego partnera. 

Źródło: Jastrząb Post