Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Elżbieta Romanowska czy Katarzyna Dowbor? Wyniki "Naszego nowego domu" mówią same za siebie
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 10.09.2023 08:17

Elżbieta Romanowska czy Katarzyna Dowbor? Wyniki "Naszego nowego domu" mówią same za siebie

Elżbieta Romanowska i Katarzyna Dowbor w programie "Nasz nowy dom"
kadry z programu "Nasz nowy dom", prod. Polsat, wyd. 2023 r., Polsat Box Go

Elżbieta Romanowska czy Katarzyna Dowbor - która z gospodyń "Nasz nowy dom" gromadziła przed telewizorami więcej widzów? Wyniki oglądalności po pierwszym odcinku nowego sezonu show Polsatu mówią same za siebie. Ile osób oglądało debiut Elżbiety Romanowskiej w "Nasz nowy dom" i czy udało jej się wypaść lepiej, niż poprzedniczka?

Elżbieta Romanowska otworzyła nową serię "Nasz nowy dom"

Elżbieta Romanowska wśród telewidzów wzbudziła skrajne emocje. Tym razem mowa nie o kontrowersyjnym przejęciu schedy po uwielbianej Katarzynie Dowbor, a wrażenia po pierwszym odcinku. Część internautów chwaliła prezenterkę za ciepło, sympatyczne zachowanie i uśmiech, inni zaś widzieli w tej wylewności zbytnią chęć przypodobania się uczestnikom i ekipie. 

Elżbieta Romanowska wielokrotnie przyznawała, że w "Nasz nowy dom" nie będzie chciała nikogo naśladować i postawi na bycie sobą. Czy udało jej się wygrać z sentymentem i sprawić, by fani zapomnieli o Katarzynie Dowbor i przestali je porównywać? Jeśli bazować jedynie na wynikach oglądalności, odpowiedź może być tylko jedna. 

Bulwersujące nagranie z Gdańska. Nastolatkowie zaatakowani przez agresorów

Wyniki oglądalności 1. odcinka "Nasz nowy dom"

Zmiana prowadzącej "Nasz nowy dom" odbiła się na oglądalności. Pierwszy odcinek z Elżbietą Romanowską w tej roli zgromadził przez telewizorami średnio 904 tysiące widzów. (podają Wirtualne Media). Czy to więcej, niż w poprzednim sezonie oglądało Katarzynę Dowbor?

Elżbieta Romanowska w "Nasz nowy dom" miała o 140 tysięcy mniejszą oglądalność niż wtedy, gdy program prowadziła jej poprzedniczka. Jest jednak pewien haczyk, który pozostawia Elżbiecie Romanowskiej na rychłe poprawienie tego rezultatu. O czym mowa?

Elżbieta Romanowska czy Katarzyna Dowbor? Oglądalność "Nasz nowy dom"

Elżbieta Romanowska może mieć nadzieję, że wyniki oglądalności pierwszego odcinka "Nasz nowy dom" nie są do końca miarodajne. Wszystko przez to, że start 21. edycji był emitowany dokładnie w tym samym czasie, w którym reprezentacja Polski w piłce nożnej mierzyła się z Wyspami Owczymi. 

Wyniki kolejnych odcinków "Nasz nowy dom" mogą być zatem wyższe i prawdopodobnie uda się dogonić cyfry Katarzyny Dowbor. Zdaje się jednak, że chyba nie o to chodziło Edwardowi Miszczakowi, który zatrudniał Elżbietę Romanowską. Jak sądzicie, uda jej się przebić telewizyjne osiągi Katarzyny Dowbor?

Źródło: Wirtualne Media