Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Edward Miszczak pożegnał kolejną gwiazdę. W Polsacie pracowała 11 lat
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 12.09.2023 11:55

Edward Miszczak pożegnał kolejną gwiazdę. W Polsacie pracowała 11 lat

Edward Miszczak
Kapif

Kiedy wydawało się, że Edward Miszczak zakończył roszady kadrowe w Polsacie i gwiazdy wreszcie mogły odetchnąć z ulgą, do mediów przedostała się kolejna smutna informacja. Komu tym razem nowy dyrektor programowy Polsatu podziękował za współpracę? Dziwi nie tylko znane nazwisko, ale także prezent, jaki wręczył byłej współpracowniczce na pożegnanie. 

Edward Miszczak zakończył współpracę z gwiazdą hitowego serialu

Edward Miszczak tu po objęciu sterów Polsatu szedł jak burza. Ofiarami tzw. "zemsty Miszczaka" zostały m.in. Katarzyna Skrzynecka, Michał Wiśniewski i Katarzyna Dowbor. Edward Miszczak podjął decyzję o odświeżeniu kilku formatów oraz wprowadzeniu zupełnie nowych programów, które mają dać Polsatowi przewagę nad konkurencją. 

Po najnowszych wynikach odmienionego show "Nasz nowy dom" można mieć wątpliwości, czy wszystkie działania Edwarda Miszczaka są udane. Zmianom nie oparł się także hitowy serial emitowany w stacji od 2012 roku. 

Tragiczny finał dziecięcej zabawy. 4-letnie bliźnięta nie żyją. Mama przestrzega rodziców

"Przyjaciółki". Edward Miszczak pożegnał Anitę Sokołowską

Ekipa "Przyjaciółek", która od 11 lat była w niezmiennym stanie, została okrojona o jedną z czterech głównych postaci. Zuza, bohaterka grana przez Anitę Sokołowską umrze w szpitalu. To efekt decyzji, jaką podjęła sama aktorka. Jaką wytłumaczyła swoją rezygnację z dalszej gry w popularnych "Przyjaciółkach"?

- Chciałam Was poinformować, że moja przygoda z „Przyjaciółkami” w tym sezonie się kończy. Przychodzi taki moment w życiu, kiedy serce i głowa mówią Ci, że potrzebują zmiany. Jestem głęboko przekonana, że dalej będziecie śledzić losy moich Przyjaciółek, bez energii mojej Zuzy - napisała na Instagramie, jednocześnie wspominając o Małgorzacie Sosze, Joannie Liszowskiej i Magdalenie Stróżyńskiej.

-Dziewczyny - Struzia, Lisza i Soszka, są wspaniałymi aktorkami, przeżyłyśmy wiele chwil razem na planie, doświadczałyśmy razem różnych emocji prywatnych i zawodowych, ale ZAWSZE byłyśmy dla siebie w wielkim szacunku i byłyśmy dla siebie wsparciem - z całego serca Wam Dziewczyny dziękuje - podsumowała Anita Sokołowska na Instagramie. Jak w ostatni dzień pracy pożegnał ją Edward Miszczak?

Kogo jeszcze nie zobaczymy w nowym sezonie "Przyjaciółek"?

Edward Miszczak spotkał się z Anitą Sokołowską i całą produkcją "Przyjaciółek" i (jak donosi Plejada) oficjalnie podziękował aktorce za pracę włożoną w sukces serialu. Niestety, mogła zapomnieć o jakiejkolwiek odprawie. Edward Miszczak podarował jej bukiet kwiatów, lecz wszyscy i tak rozstali się w miłej atmosferze. Postać Zuzy nie jest jednak jedyną, której nie zobaczymy w najnowszym sezonie. 

W "Przyjaciółkach" widzowie nie zobaczą także Laury Breszki, czyli nowej znajomej tytułowych przyjaciółek. - To było spore zaskoczenie, ponieważ widzowie lubili graną przez nią Martę. Nagle zdecydowano o wygaszeniu wątku (...) Małgorzata Socha, Joanna Liszowska i Magdalena Stużyńska za kulisami mówiły, że chcą, by fabuła skupiała się głównie na nich - poinformowała osoba z produkcji "Przyjaciółek" w Plejadzie. 

Źródło: Plejada