Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Znamy nazwę śniadaniówki Polsatu. Wśród prowadzących same gwiazdy
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 02.07.2024 08:57

Znamy nazwę śniadaniówki Polsatu. Wśród prowadzących same gwiazdy

Edward Miszczak, Krzysztof Ibisz, Katarzyna Cichopek
Fot. KAPIF

To już pewne. W sierpniu na antenie telewizji Polsat zadebiutuje program śniadaniowy. Władze stacji postanowiły zdradzić jego nazwę oraz prowadzących. Wśród nazwisk gwiazdy znane z konkurencyjnych kanałów.

Polsat z własną śniadaniówką

Polsat oficjalnie startuje z własnym programem śniadaniowym. Stacja ze słońcem w logotypie jest ostatnim dużym kanałem w polskiej telewizji, który decyduje się na taki krok. Nowy format dołączy do istniejących już “Dzień dobry TVN” oraz “Pytanie na Śniadanie”, które od wielu lat goszczą na ekranach rodzimych telewizorów.

Od ogłoszenia decyzji nie milkną plotki na temat nazwy oraz składu prowadzących program. Jak się okazuje, dyrektor programowy Polsatu - Edward Miszczak ma swój “tajny plan”. Według doniesień medialnych ma się on opierać na znanych twarzach, które wcześniej pojawiały się u konkurencji.

Justyna Steczkowska jest córką byłego księdza. Okropne, co przeżyła w dzieciństwie

Śniadaniówka Polsatu: znana jest nazwa oraz prowadzący

Teraz czas przyszedł na pierwsze oficjalne ogłoszenia dotyczące nowego formatu. Z dostępnych informacji wynika, że na czele zespołu stanąć ma Krzysztof Ibisz, który od lat jest twarzą stacji. Wiadomo również, że pasmo będzie nosiło tytuł “Halo, tu Polsat”. Wśród prowadzących pojawia się trzy pary: Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna, Kasia Cichopek ze swoim partnerem Maciejem Kurzajewskim oraz Maciej Rock i Agnieszka Hyży.

ZOBACZ: Co za wieści o Katarzynie Cichopek. Poprowadzi swój własny program w Polsacie

To jednak nie koniec doniesień. Według informacji uzyskanych przez portal “Plejada” do ekipy dołączyć mają Maks Behr oraz znany z programu “Pytanie na Śniadanie” Aleksander Sikora. Ten drugi pożegnał się z pracą w TVP po zamianach, do których doszło w związku z wyborami parlamentarnymi jesienią 2023 roku.

Było mi bardzo przykro z tego względu, bo kochałem program poranny. Jak dowiedziałem się, że nie będę prowadził "Pytania na śniadanie", to dwa dni miałem wielki smutek w sobie, który musiałem przepracować - komentował w rozmowie z serwisem “Party”.

Programem pokieruje była producentka "DDTVN"

Pasmem “Halo, tu Polsat” pokierować ma była producentka programu “Dzień dobry TVN” - Luiza Zając. Natomiast za przeglądem prasy stać ma Edyta Folwarska, która jakiś czas temu dołączyła do obsady serialu “Gliniarze”. Doniesienia te potwierdzają wcześniejsze plotki, mówiące o tym, że Edward Miszczak postawi w nowym formacie Polsatu na “sprawdzone twarze i gwiazdy”.

ZOBACZ: Radość w rodzinie Kurzajewskiego. Jego syn spodziewa się drugiego dziecka

Ciekawym wyborem wydaje się również wspomniany Maks Behr, który pojawi się u boku Aleksandra Sikor. Może się on pochwalić współpracami z wielkimi markami tj. Prada, Levi's, Guess, Vistula, Reserved czy Zalando. Model na swoim koncie ma także współpracę z radiem Chillizet i prowadzenie podcastu “Zza kulis”.