Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Cichopek wynegocjowała wielkie pieniądze. Wiadomo, ile zarobi w Polsacie
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 03.07.2024 17:40

Katarzyna Cichopek wynegocjowała wielkie pieniądze. Wiadomo, ile zarobi w Polsacie

Katarzyna Cichopek
fot. KAPIF

Katarzyna Cichopek, znana polska aktorka i prezenterka, przechodzi właśnie przez jeden z najbardziej ekscytujących okresów w swojej karierze. Po zakończeniu współpracy z programem "Pytanie na Śniadanie" w TVP, szybko odnalazła zatrudnienie w Polsacie. Czym się będzie zajmować i, co najważniejsze, ile za to zarobi?

Katarzyna Cichopek dołącza do Polsatu. Ile będzie zarabiać?

Katarzyna Cichopek od lat była związana z TVP, zarówno jako aktorka sztandarowego serialu "M jak miłość", prezenterka oraz prowadząca "Pytanie na Śniadanie". Na przełomie 2023 i 2024 roku, gdy na Woronicza zaszły poważne zmiany, gwiazda zakończyła współpracę z publicznym nadawcą. Na szczęście nie musiała długo czekać na nowe propozycje zawodowe. Wkrótce po odejściu z TVP, otrzymała telefon z Polsatu, który otworzył przed nią nowe możliwości i wyzwania zawodowe.

Katarzyna Cichopek swoją karierę w nowej stacji rozpocznie z prawdziwym impetem, zaczynając od prowadzenia jubileuszowego koncertu Majki Jeżowskiej podczas sopockiego festiwalu. To jednak dopiero początek - informatorzy donoszą, że gwiazda wywalczyła sobie gwiazdorski kontrakt z Polsatem, który zapewni jej miesięczne wynagrodzenie na poziomie minimum 30 tysięcy złotych. Stacja ma wobec niej wielkie nadzieje, planując jej zaangażowanie w różnorodne projekty, w tym programy śniadaniowe, festiwale, seriale oraz... autorski format.

Dariusz Szpakowski ma dwie dorosłe córki. Jak dziś wyglądają?

Katarzyna Cichopek z autorskim programem w Polsacie

Jednym z najważniejszych projektów, w który zaangażowano Katarzynę Cichopek, jest nowy program randkowy pt. "Moja mama i twój tata". Format, który zadebiutuje na antenie we wrześniu, jest przeznaczony dla dojrzałych singli, którzy poszukują miłości przy wsparciu swoich dzieci. Uczestnicy programu zamieszkają w willi na malowniczych Mazurach, całkowicie odcięci od świata zewnętrznego. Przez kilka tygodni będą mieli okazję odkrywać siebie nawzajem, budować relacje i zaskakiwać w nowych okolicznościach.

Dzieci uczestników, obserwując poczynania swoich rodziców z drugiego domu, będą miały decydujący wpływ na rodzące się relacje. To nowatorski format, który ma na celu pokazanie, że na miłość nigdy nie jest za późno, a rodzina może odegrać kluczową rolę w budowaniu nowych związków.

Ogłoszenie nowego programu oraz przejście Katarzyny Cichopek do Polsatu wywołało lawinę komentarzy. W mediach społecznościowych pojawiło się wiele pozytywnych opinii na temat idei nowego programu, który zapowiada się jako hit jesiennej ramówki. Internauci chwalą pomysł na program oraz wybór dawnej gwiazdy TVP na prowadzącą.

Co ciekawe, kciuki za nową gwiazdę stacji trzyma Maciej Dowbor, który niedawno pożegnał się z Polsatem. W rozmowie z Jastrząb Post wyraził swoje uznanie dla Katarzyny Cichopek jako prowadzącej. Podkreślił również, że jej duet z Maciejem Kurzajewskim w TVP okazał się strzałem w dziesiątkę, a angaż zakochanych do nowej śniadaniówki stacji mogły przynieść fenomenalne efekty.

Katarzyna Cichopek pożegna się z "M jak miłość"? Właśnie zapowiedziała dłuższą przerwę

Nowy rozdział w karierze Katarzyny Cichopek to nie tylko nowe programy, ale także możliwość angażowania się w inne projekty Polsatu. Informatorzy sugerują, że gwiazda może pojawić się gościnnie w serialach, co pozwoli jej jeszcze bardziej zintegrować się z nową stacją i jej widzami. To dla niej z pewnością będzie ciekawe doświadczenie, gdyż w swojej karierze zagrała dosłownie jedną istotną rolę i wbrew pozorom jej portfolio jest dosyć ubogie.

Angaż Katarzyny Cichopek do produkcji Polsatu może oznaczać jednocześnie koniec jej roli w serialu "M jak miłość". Aktorka sama przyznała niedawno na swoim oficjalnym profilu na Instagramie, że właśnie zakończyła nagrania ostatniego odcinka przed długą przerwą, co sugeruje, że może rozważać poświęcenie się nowym wyzwaniom w Polsacie.

Jak sądzicie, Katarzyna Cichopek odnajdzie się w nowej stacji?

Katarzyna Cichopek
fot. KAPIF
Katarzyna Cichopek i Majka Jeżowska
fot. KAPIF