Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Pakosińska wprost o nowej szefowej "PnŚ". Wystarczyło jedno słowo
Patryk Idziak
Patryk Idziak 03.07.2024 08:30

Katarzyna Pakosińska wprost o nowej szefowej "PnŚ". Wystarczyło jedno słowo

Katarzyna Pakosińska
fot. KAPiF

“Pytanie na śniadanie” przeżywa teraz nie tylko spadek oglądalności, ale i wizerunkowy kryzys po tym, jak Kinga Dobrzyńska, nowa szefowa programu, obrażała widzów i byłych prowadzących. Katarzyna Pakosińska wyznała, jakie ma zdanie na jej temat.

Afera wokół nowej szefowej "Pytania na śniadanie"

Powołana na stanowisko szefowej programu “Pytanie na śniadanie” Kinga Dobrzyńska wymieniła dotychczasową ekipę prowadzących na nowe nazwiska. Jakiś czas temu zainicjowała aferę wokół telewizji. W odpowiedzi na komentarze internautów pod postem “Pytania na śniadanie” Kinga Dobrzyńska zaatakowała widzów, nie oszczędzając byłych gospodarzy programu. Gwiazdy zareagowały na jej słowa, krytykując postawę nieprzystającą komuś tej rangi, a wśród nich znaleźli się Tomasz Wolny, Monika Richardson czy Tomasz Kammel, którego prawnik wezwał Kingę Dobrzyńską do zamieszczenia przeprosin.

Szanowna Pani, działając w imieniu mojego Mocodawcy, Pana Tomasza Kammela (pełnomocnictwo w załączeniu) w związku z użyciem przez Panią, w dniu 16 czerwca 2024 r. w komentarzu pod jednym z postów na profilu Pytanie na śniadanie na portalu Facebook, pod adresem mojego Mocodawcy określenia(...) i nadętych chłopczyków przekonanych, że istnieje cud narodzin, i trzeba udawać kogoś, kim się nie jest!(pisownia oryginalna), naruszającego jego dobra osobiste, niniejszym wyzywam Panią do opublikowania niezwłocznie, nie później niż w terminie 3 dni od dnia doręczenia niniejszego wezwania – czytamy w opublikowanym piśmie.

Zygmunt Chajzer nagle usłyszał pytanie o syna. Jego reakcja mówi wszystko

Katarzyna Pakosińska nie zapomni pierwszych dni w "Pytaniu na śniadanie"

Katarzyna Pakosińska znalazła się w gronie osób, które otrzymały szansę od TVP i w roli nowych prezenterów dołączyły do “Pytania na śniadanie”. Swoje wydanie prowadzi z Piotrem Wojdyło. W rozmowie z Newseria Lifestyle wyznaje, że atmosfera w programie jest wyjątkowa.

Na samym początku byłam wzruszona, kiedy wędrowałam przez korytarze, które niewiele się zmieniły, i pootwierane gabinety i czasami jakieś papiery fruwające, jakby przeszedł jakiś tajfun.

Katarzyna Pakosińska nie szczędzi słów zachwytu co do pracy w Telewizji Polskiej. Opisuje to jako sentymentalną podróż, powrót do domu. Niezwykle pozytywnie określa też samą szefową.

Katarzyna Pakosińska o nowej szefowej "Pytania na śniadanie"

Choć ostatnio słyszy się głównie słowa krytyki wobec Kingi Dobrzyńskiej, to nie każdy przyjmuje wrogą postawę. Katarzyna Pakosińska nową szefową “Pytania na śniadanie” nazwała w tej samej rozmowie “mamą”.

Teraz nasza ekipa "Pytania na śniadanie" jest taka, jak można sobie to wymarzyć, jest taka jasność, szczególnie jeśli chodzi o tę babską, śniadaniową część. (…) Pozdrawiam serdecznie moje wspaniałe koleżanki i Kingę Dobrzyńską, która jest naszą mamą i która nas wszystkie pięknie “przyciaśniła”.