Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Poznaliśmy uczestników "TTBZ". Zmiany także za stołem jurorskim
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 02.07.2024 13:59

Poznaliśmy uczestników "TTBZ". Zmiany także za stołem jurorskim

Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Justyna Steczkowska, Aleksander Sikora
Fot. KAPIF

Jesienią na antenę Polsatu powróci uwielbiany przez widzów program “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Właśnie poznaliśmy pierwszych uczestników nadchodzącej edycji. Zmiany szykują się także za stołem jurorskim. Wśród nazwisk spore zaskoczenia.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" ma za sobą 20 edycji

Ostatnia edycja lubianego show Polsatu była wyjątkowa. Ze względu na realizację jubileuszowej 20. serii twórcy postanowili zaprosić do niego najlepszych uczestników, którzy w ostatnich latach walczyli o złotą maskę. Z tego powodu program stał na wysokim poziomie i cieszył się ogromną popularnością telewidzów. 

Tuż po finałowym odcinku władze stacji poinformowały, że planują realizację kolejnej edycji. Już teraz wiadomo, że zadebiutuje ona na ekranach polskich telewizorów jesienią tego roku. W formacie szykują się jednak spore zmiany kadrowe. Teraz na jaw wyszły pierwsze nazwiska uczestników 21. serii.

Znamy nazwę śniadaniówki Polsatu. Wśród prowadzących same gwiazdy

Wielkie zmiany za stołem jurorskim

Format w nowej edycji czeka sporo zmian. Po pierwsze odświeżony zostanie skład jurorski. Już teraz wiadomo, że poczynania uczestników oceniać będą Justyna Steczkowska oraz Stefano Terrazzino. Poza tym widzowie zobaczą znane twarze Piotra Gąsowskiego oraz Małgorzaty Walewskiej. Angaż w programie otrzymała także Agnieszka Hyży, która pojawi się u boku Macieja Rocka jako prowadząca całe widowisko. Zastąpi tym samym Macieja Dowbora, który jakiś czas temu pożegnał się ze stacją.

ZOBACZ: Co za wieści o Katarzynie Cichopek. Poprowadzi swój własny program w Polsacie

Fundamentem całego programu są jednak uczestnicy. Jakiś czas temu media obiegła informacja, że w show swoich sił spróbuje Patricia Kazadi. Teraz serwisowi “Pudelek” udało się dotrzeć do kolejnych informacji. Z ich doniesień wynika, że do grona uczestników dołączy Aleksander Sikora, Bartek Wrona znany z boysbandu “Just 5” oraz wokalistka Reni Jusis.

Wybór uczestników stanowił nie lada wyzwanie

To jednak jeszcze nie koniec. Dziennikarzom serwisu udało się także ustalić, że w programie pojawią się Joanna Osyda, Barbara Wypych, Kuba Szyperski oraz Damian Kret. Przypomnijmy, że ostatni z wymienionych pojawił się gościnnie w ubiegłej edycji “TTBZ”. Z informacji uzyskanych przez “Pudelka” wynika, że wybranie odpowiednich kandydatów do uczestnictwa w show było dla produkcji bardzo trudne. Wszystko przez wysoko zwieszoną poprzeczkę po poprzedniej edycji.

Po wyprodukowaniu jubileuszowej edycji "TTBZ" trudno będzie przebić gwiazdorską obsadę, dlatego nikogo nie powinna dziwić lista uczestników 21. edycji - zdradził anonimowy informator.

ZOBACZ: Antoni Królikowski znów będzie ojcem? Od plotek aż huczy, fani nie mieli pojęcia

Jak się okazuje, “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” nie jest obecnie priorytetem dla zarządu stacji. Z wypowiedzi informatora wynika, że Polsat skupia się na realizacji innego programu rozrywkowego. Mowa o “Tańcu z Gwiazdami”, który ostatnio powrócił na antenę i zgromadził przed telewizorami milionową publiczność.

Polsat stawia jesienią przede wszystkim na "Taniec z Gwiazdami", którego oglądalność wiosną była bardzo zadowalająca. Nic więc dziwnego, że stacji zależy, by to właśnie w tym programie wystąpiły wyjątkowo znane nazwiska - zdradza ktoś z otoczenia stacji.