Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Wypatrzyli Miszczaka na widowni "TzG". Miny mówiły same za siebie
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 04.03.2024 13:19

Wypatrzyli Miszczaka na widowni "TzG". Miny mówiły same za siebie

scena "Tańca z gwiazdami" Edward Miszczak
Wypatrzyli Miszczaka na widowni "TzG". Fot. KAPiF / Wojciech Olkusnik/East News

Nowe i wyraźnie powiększone studio "Tańca z gwiazdami" przypadło do gustu widzom. Ich czujnej uwadze nie uszła obecność celebrytów - i to nie tylko na parkiecie. Przy jednym ze stolików tuż obok panelu jurorskiego siedział m.in. Edward Miszczak. Jego mina mówiła wszystko.

"Taniec z gwiazdami" wystartował w nowym, lepszym studiu

Edward Miszczak jakiś czas temu podjął kontrowersyjną decyzję o zawieszeniu emisji "Tańca z gwiazdami". Taneczne widowisko wróciło do Polsatu dopiero po przerwie i trzeba powiedzieć wprost - był to strzał w dziesiątkę, a wytęsknieni widzowie pozytywnie przyjęli uwielbiany format, krytyce poddając tylko jeden szczegół.

Nie bez znaczenia były wprowadzone przez dyrektora programowego zmiany. Oprócz luksusowego studia, zrewolucjonizowano też skład komisji jurorskiej, a w szranki o Kryształową Kulę stanęli popularni celebryci, którzy nazwiska (a to nie zawsze było normą) są rozpoznawalne w całym kraju. Kto kibicował im za kulisami?

Taniec z gwiazdami
scena Taniec z gwiazdami. Fot. KAPiF
Będzie jednym z największych odkryć "TzG"? Kim jest Daria Syta?

Plejada gwiazd za kulisami "Tańca z gwiazdami". Kto towarzyszył uczestnikom?

Marcinowi Hakielowi, który w 14. sezonie partneruje Dagmarze Kaźmierskiej, towarzyszyła ukochana Dominika. Z powagą śledziła jego poczynania, a podobnie postąpił także Kevin Mglej (narzeczony Roksany Węgiel) oraz Zygmunt Chajzer. Uczestnik programu z 2009 roku obserwował swojego syna, siedząc na widowni razem z przyszłą synową i wnukami.

Na wsparcie Conana mogła liczyć wspomniana "królowa życia". Razem z dorosłą pociechą zrobiła sobie pamiątkowe selfie. Nie ma zatem wątpliwości, że w studiu Polsatu było więcej znanych osobistości, niż można było zobaczyć w telewizji. Z kim w trakcie transmitowanego na żywo show miłe pogawędki ucinał sobie Edward Miszczak?

Zygmunt Chajzer
Zygmunt Chajzer. Fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska. Fot. KAPiF
Marcin Hakiel
Marcin Hakiel. Fot. AKPA
Kevin Mglej
Kevin Mglej. Fot. AKPA

Edward Miszczak na widowni "Tańca z gwiazdami". Jego mina mówi wszystko

Tanecznym pląsom gwiazd oraz oceniającym ich starania jurorom Edward Miszczak przyglądał się w towarzystwie Niny Terentiew. Zasiedli przy jednym stoliku, tuż obok miejsca Iwony Pavlović i spółki. Duet podczas nagrań nie szczędził sobie wzajemnych uwag, które - jak można domniemywać - pewnie dotyczyły tego, co dzieje się na parkiecie.

Fotoreporterom udało się wychwycić kilka momentów, kiedy "caryca polskiej telewizji" i Edward Miszczak nie wyglądają na zadowolonych. Choć dyrektor programowy zazwyczaj miał zaintrygowaną minę, kilkukrotnie jego mina może świadczyć o tym, że był niezadowolony. Jak sądzicie, złowrogo spoglądał w stronę któregoś z uczestników "Tańca z gwiazdami" , o którym wcześniej żwawo rozprawiał z Niną Terentiew?

Nina Terentiew Edward Miszczak
Nina Terentiew Edward Miszczak. Fot. KAPiF
Nina Terentiew Edward Miszczak
Nina Terentiew Edward Miszczak. Fot. KAPiF
Nina Terentiew Edward Miszczak
Nina Terentiew Edward Miszczak. Fot. AKPA
Nina Terentiew Edward Miszczak
Nina Terentiew Edward Miszczak. Fot. AKPA