Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Królikowska-Ostrowska wywija z Musiałem. Wszystko się nagrało!
Katarzyna Lendzion
Katarzyna Lendzion 03.03.2024 17:29

Królikowska-Ostrowska wywija z Musiałem. Wszystko się nagrało!

Taniec z gwiazdami
KAPiF/ Królikowska-Ostrowska wywija z Musiałem. Ale pozy. Nie za blisko?

Już dzisiaj o 20:00 odbędzie się emisja pierwszego odcinka nowego sezonu “Tańca z Gwiazdami” po prawie półtorarocznej przerwie. Uczestnicy już prawdopodobnie od rana przygotowują się do swoich występów. Jeden z nich pokazał kulisy i udostępnił zdjęcie z popołudniowych prób.  

Kto wystąpi w ”Tańcu z Gwiazdami”?

Znana jest już pełna lista uczestników najnowszej 14. edycji programu. Zobaczymy 10 par, a będą to m.in.: Filip Chajzer i Hanna Żudziewicz, Kamil Baleja i Magdalena Perlińska, Beata Olga Kowalska i Mieszko Masłowski, Aleksander Mackiewicz i Izabela Skierska, Adam Kszczot i Katarzyna Vu Manh, Anita Sokołowska i Jacek Jeschke oraz Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka. 

Zaproszono także gwiazdy, które są szerzej znane młodszemu pokoleniu. Decyzję można argumentować chęcią dotarcia do nowych grup odbiorców, ale także urozmaiceniem programu pod względem wieku, tak że cała rodzina znajdzie tam swoich ulubieńców. Wystąpią Roksana Węgiel z Michałem Kassinem, Maciej Musiał z Darią Sytą, a także ”Maffashion”, czyli Julia Kuczyńska z Michałem Danilczukiem.

Oprócz nich zaskoczeniem okazali się Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która zatańczy z  Kamilem Gwarą oraz Marcin Hakiel, tancerz, który rozpoczął karierę w 2005 roku właśnie w ”TzG”. Tym razem wystąpi z Dagmarą Kaźmierską. 

Ostrowska-Królikowska straciła radość życia? Interwencja dzieci

Odświeżony “Taniec z Gwiazdami”

W programie wymieniono także prawie cały skład jury. Uczestników będzie oceniać Iwona Pavlović, aktorka Ewa Kasprzyk, tancerz Rafał Maserak i choreograf Tomasz Jan Wygoda. 14. edycję poprowadzi za to duet Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

Za choreografię odpowiedzialny będzie Tomasz Barański, znany tancerz i choreograf, który jest twórcą zespołu tanecznego "Next". Barański uczestniczył w programie już wiele razy jako trener i posiada dogłębną znajomość programu. Kostiumów dopilnuje Martyna Łach, doświadczona stylistka, która pracowała przy wcześniejszych edycjach programu, zdobywając doświadczenie między innymi w renomowanym paryskim teatrze Moulin Rouge. Produkcję programu "Tańca z gwiazdami" teraz prowadzi firma Jake Vision, która przejęła ją od Rochstaru. Reżyserem został Wojciech Iwański, który już wcześniej reżyserował pierwsze edycje.

 “Taniec z Gwiazdami” to wyjątkowy format, od lat doceniany przez widzów na całym świecie. Polska edycja odniosła ogromny sukces i uważana jest przez twórców formatu za jedną z najlepszych. Show jest obecny na antenie Polsatu od 10 lat, dlatego postanowiliśmy go odświeżyć, dodać mu nowej energii. Bez zmian pozostaje to co jest DNA tego programu - emocje i rozrywka na najwyższym poziomie - mówił dyrektor programowy Telewizji Polsat Edward Miszczak. 

Edward Miszczak
Edward Miszczak (fot. KAPiF)

Kulisy uczestników ”TzG”

Program będzie kręcony w studiu telewizyjnym Polsatu, które znajduje się w kompleksie przy ulicy Łubinowej. Scenografia tam zbudowana jest większa niż dotychczasowa, w której nagrywano program. To właśnie tam uczestnicy są dziś już od rana, trenując i dopracowując występy. 

Michał Danilczuk, taneczny partner Maffashion, opublikował dziś po południu nagranie z ostatnich prób. Widać na nich wielu uczestników w tym m.in. samą Julię Kuczyńską, Sarę Janicką, Darię Sytą, Izabelę Skierską czy Maćka Musiała i Małgorzatę Ostrowską-Królikowską. Na nagraniu na Instastory wszyscy tańczą wspólnie i świetnie się bawią przed emisją programu.

Taniec z gwiazdami
@michael_danilczuk
Taniec z gwiazdami
@michael_danilczuk
Taniec z gwiazdami
@michael_danilczuk
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Małgorzata Ostrowska-Królikowska (fot. KAPiF)
Maciej Musiał
Maciej Musiał (fot. KAPiF)