Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Ogórek w krótkiej bluzce eksponuje żebra. Przesadziła?
Katarzyna Lendzion
Katarzyna Lendzion 03.03.2024 15:39

Ogórek w krótkiej bluzce eksponuje żebra. Przesadziła?

Magdalena Ogórek
KAPiF/ Magdalena Ogórek chuda jak przecinek eksponuje żebra

Magdalena Ogórek nie pracuje aktualnie w żadnych mediach, ale aktywnie prowadzi swojego Instagrama. Dzieli się swoimi zdjęciami, a obserwatorzy zauważyli szczególną zmianę w jej wyglądzie. Sami zobaczcie nową fotografię. 

Magdalena Ogórek była twarzą TVP

Jesienią 2016 roku Magdalena Ogórek związała się z Telewizją Polską. Dołączyła wtedy do ekipy prowadzącej programy "W tyle wizji" i "W tyle wizji extra" na TVP Info. W 2017 roku współprowadziła program "Studio Polska" razem z Jackiem Łęskim. W połowie 2020 roku zastąpiła ją Małgorzata Opczowska, a później program został zdjęty z anteny. Dodatkowo raz w tygodniu pełniła rolę gospodyni w programie "O co chodzi". Od czerwca do sierpnia 2023 roku prowadziła wspólnie z Miłoszem Kłeczkiem cotygodniowy program "Arena poglądów" na TVP1.

Co ciekawe, wcześniej była związana z TVN-em. W 2014 roku prowadziła programu "Atlas świata" na TVN24 BiS, a w 2016 roku współpracowała z "Rzeczpospolitą". Założona kilka lat temu przez nią Polish Lost Art Foundation (Fundacja Polskiej Sztuki Utraconej) aktualnie buduje muzeum poświęcone utraconym dziełom sztuki na Dolnym Śląsku. 

Przez lata była twarzą TVP. O tym nagraniu chciałaby zapomnieć

Czy Magdalena Ogórek wróci do telewizji?

Ogórek została zwolniona z TVP w czasie wszystkich rewolucji medialnych przy Woronicza. Wirtualnemedia.pl zapytały ją ostatnio, jak widzi swoją przyszłość i czy łączy ją z pracą w mediach.  

Cały czas zastanawiam się, czy w ogóle wrócę do mediów. Nie wiem tego na ten moment. Natomiast mam wielki szacunek do widzów i dlatego tak wiele czasu zajmuje mi podjęcie decyzji. Od 2015 roku czyli od kampanii prezydenckiej prawie codziennie oglądam swoją twarz we wszystkich wiodących mediach w Polsce, w tym w internecie. Od dziewięciu lat towarzyszy mi ogromne zainteresowanie - dziennikarka powiedziała w rozmowie z wirtualnemedia.pl.

Wielu byłych pracowników TVP przeszło do TV Republika, m.in. Danuta Holecka, Michał Rachoń, Miłosz Kłeczek, a w lutym ogłoszono, że Jarosław Olechowski zostanie tam szefem wydawców. Ogórek nie precyzuje, czy zaangażuje się w politykę. W sierpniu 2023 roku zaprzeczała spekulacjom ”Super Expressu”, iż będzie kandydować w wyborach parlamentarnych i faktycznie do nich nie przystąpiła. 

Z jednej strony zatem chciałabym od tego odpocząć, z drugiej strony jestem zatrzymywana przez widzów na ulicy i pytana, kiedy wrócę do mediów. Podobne wiadomości spływają poprzez media społecznościowe. Doceniam to i jest to dla mnie ważne, dlatego też wszystkie propozycje pracy, jakie otrzymałam, chcę rozważyć spokojnie - mówiła w wywiadzie. 

W połowie stycznia media podały informację, że prezydent Andrzej Duda postanowił ułaskawić dwie osoby skazane na grzywnę za zniesławienie. Prawdopodobnie dotyczy to Rafała Ziemkiewicza i właśnie Magdaleny Ogórek, których sąd ukarał za wypowiedzi w TVP Info dotyczące aktywistki Elżbiety Podleśnej.

Magdalena Ogórek pokazuje swoją figurę

Magdalena Ogórek działa aktywnie na swoich mediach społecznościowych. Ostatnio dzieli się z obserwatorami przebiegiem remontu w domu. Na jednym ze zdjęć pokazuje prace w łazience, dodając swoje zdjęcie w lustrze. Ubrana jest w dresy i sportowy top, który uwypukla jej żebra. Prezenterka wygląda na szczególnie szczupłą.

Magdalena Ogórek
Magdalena Ogórek (fot. @magdalena.ogorek)

W maju 2023 roku przyznała w rozmowie z "Dobrym Tygodniem”, że przy 170 cm wzrostu waży zaledwie 48 kg.

Ja jem bardzo dużo. Czasami jestem w stanie więcej zjeść niż moi koledzy w redakcji i oni często to komentują. Jestem bardzo energiczną osobą, cały dzień mam wypełniony zajęciami i gdybym nie jadła, to bym padła bez sił - zaznaczyła w wywiadzie.

Magdalena Ogórek
Magdalena Ogórek (fot. KAPiF)
Magdalena Ogórek
Magdalena Ogórek (fot. KAPiF)

Źródła: wirtualnemedia.pl, “Dobry Tydzień”