Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Przez lata była twarzą TVP. O tym nagraniu chciałaby zapomnieć
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 24.02.2024 08:11

Przez lata była twarzą TVP. O tym nagraniu chciałaby zapomnieć

Magdalena Ogórek
Przez lata była twarzą TVP. O tym nagraniu chciałaby zapomnieć. Tak zaczynała karierę!/KAPIF, kadr z serialu "Lokatorzy", prod. TVP

Magdalena Ogórek jeszcze kilka lat temu była jedną z najjaśniejszych gwiazd TVP. Niewiele osób pamięta, że swoją karierę w telewizji zaczynała przeszło dwie dekady temu... i mogliśmy oglądać ją programach, którym daleko do poważnych formatów. W sieci znajduje się nagranie, którym niedoszła Pani Prezydent chciałaby zapomnieć. Co na nim widać?

Nim stała się gwiazdą TVP, Magdalena Ogórek próbowała sił w polityce i aktorstwie

Magdalena Ogórek przez lata związana była z Telewizją Polską. Jako prezenterka prowadziła program "W tyle wizji", "Studio Polska", "O co chodzi", "Minęła dwudziesta", a przez jakiś czas w formacie "W kontrze" tworzyła duet z Jarosławem Jakimowiczem. Trudno się dziwić ludziom, którym Magdalena Ogórek kojarzy się przede wszystkim jako prowadząca programy publicystyczne. Mało kto pamięta, że początki jej kariery wyglądały zupełnie inaczej.

Nim Magdalena Ogórek stała się twarzą TVP, miała już na koncie nieudaną karierę polityczną i... aktorską. W 2011 roku bezskutecznie kandydowała do Sejmu z ramienia Sojuszu Lewicy Demokratycznej, a cztery lata później startowała w wyborach na prezydenta, zdobywając jedynie 2,38 procent głosów. Po porażce zaczęła bardzo pozytywnie wypowiadać się na temat Andrzeja Dudy oraz polityki Prawa i Sprawiedliwości, co z pewnością ułatwiło jej nieco karierę w Telewizji Polskiej.

Niebawem Magdalena Ogórek weźmie ślub?! Zdradził ją jeden szczegół i to na wizji

Magdalena Ogórek próbowała swoich sił w kilku produkcjach

Niewiele osób pamięta, że nim zaczęła zajmować się polityką, Magdalena Ogórek miała aktorskie aspiracje. W jej portfolio możemy znaleźć kilka małych ról w popularnych serialach, a także epizody w filmach fabularnych - w "Pokaż kotku, co masz w środku" zagrała ekspedientkę na stacji benzynowej, a w "Los Chłopacos" pojawiła się na ekranie jako reporterka.

W serialach Magdalena Ogórek miała nieco więcej okazji do zaprezentowania swoich talentów. Zadebiutowała w 2002 roku jako pielęgniarka w serialu "Na dobre i złe", a nieco później pojawiła się w popularnym sitcomie "Lokatorzy". W 87. odcinku produkcji, niedoszła Pani Prezydent zagrała infantylną sekretarkę - w tej roli niestety zagrała głównie... ciałem.

Magdalena Ogórek szybko zakończyła karierę aktorską

Kariera aktorska Magdaleny Ogórek na dobre zakończyła się w 2014 roku, gdy wystąpiła w dwóch odcinkach serialu "Na sygnale" i rolą w serialu "Na dobre i złe". Nie wygląda na to, aby jeszcze kiedykolwiek miała powrócić do odgrywania postaci w popularnych produkcjach. Pamiętny występ w "Lokatorach" możecie zobaczyć poniżej: