Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Sławomir zaskoczył wyznaniem. Zakochał się w popularnym aktorze
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 03.03.2024 14:12

Sławomir zaskoczył wyznaniem. Zakochał się w popularnym aktorze

Sławomir
Sławomir zaskoczył wyznaniem. Fot. KAPiF

Sławomir i Kajra uchodzą za dobrane małżeństwo. Po wyznaniu, na jakie pozwolił sobie piosenkarz, jego żona ewidentnie była nieco skołowana. Gwiazdor znany z przeboju o miłości w Zakopanem zdradził, że zakochał się w… popularnym polskim aktorze. Kto spodobał mu się tak bardzo, że postanowił publicznie się nad tym rozwodzić?

Sławomir ironicznie dementuje plotki o kryzysie z Kajrą

Sławomir i Kajra są nie tylko szczęśliwymi małżonkami, ale też rodzicami. Zbudowali wspólne gniazdko i nie odstępują się na rok. Razem pojawiają się na scenie, występują w programach telewizyjnych. Choć już wielokrotnie przekonywano o kryzysie w ich związku, oni - jak sami zapewniają - mimo lekkich niesnasek wcale nie mają siebie dość, a do plotek podchodzą z dystansem.

Raz w roku Kajra jest w ciąży i dwa razy w roku się rozwodzimy. Jak się pomnoży przez wszystkie lata naszej kariery, to wyjdzie wynik i z ośmioro dzieci - mówił na łamach Super Expressu.

Gwiazdor disco polo tym razem sam dał pożywkę kolorowej prasie. Powód, dla którego jego relacja z wokalistką miałaby zawisnąć na włosku, okazał się zupełnie inny od poprzednich. Tego wyznania nikt się nie spodziewał.

Sławomir Kajra
Sławomir Kajra. Fot. KAPiF
Ocalone życiorysy: tuż przed śmiercią ujawnił tajemnicę swojego życia

Nieoczekiwane słowa Sławomira. "Po prostu się zakochałem. Kajra była zazdrosna"

Sławomir i Kajra wzięli udział w rozmowie z Edytą Folwarską. Gwiazda "Królowej przetrwania" korzysta z popularności muzyków, by wypromować swoją nową książkę, do której zainspirowała się podczas nagrań do wspomnianego reality-show. Powieść zatytułowana jest "Niewinne tarapaty", więc o takie spytała swoich gości. 

Ostatnie tarapaty, w jakie wpadliśmy, to było podczas kręcenia teledysku “Kolorowy film” - tajemniczo rozpoczął 40-latek.

Uznał, że to odpowiednia okazja, by podzielić się swoją fascynacją związaną z poznanym niedawno aktorem. Ku lekkiemu zaskoczeniu żony wszem wobec oznajmił, że się w nim zakochał. 

No i po prostu ja się zakochałem. Potem Kajra była zazdrosna - poinformował.

Jaki artysta zdołał skraść jego serce i czym oprócz urody zaskarbił sobie jego uznanie? Nazwisko tego przystojnego dżentelmena jest znane w całej Polsce.

Miłosne wyznanie Sławomira. W którym polskim aktorze się zakochał?

Sławomir w rozmowie z Edytą Folwarską zaskoczył wszystkich wokół i opowiedział o tym, z jakim uwielbieniem obserwował pracę swojego obiektu westchnień na planie muzycznego przedsięwzięcia.

Nie spodziewaliśmy się, że on naprawdę jest taki przystojny i że parzy tak pyszną kawę - rozemocjonowany opowiadał w imieniu swoim i skonsternowanej żony.

Gwiazdą, która zrobiła na nim tak wielkie wrażenie, jest znany z "M jak miłość" Mikołaj Roznerski. Spodziewaliście się, że to właśnie on rozbudzi w Sławomirze nieznane mu dotąd instynkty? Fani, choć początkowo trochę zdziwieni, ostatecznie podkreślili, że ich idol to niezły zgrywus, więc warto potraktować jego deklaracje z przymrużeniem oka. 

Sławomir Mikołaj Roznerski
Sławomir Mikołaj Roznerski. Fot. KAPiF