Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Pierwsze starcie między jurorami TzG. Kasprzyk drwi z Pavlović
Katarzyna Lendzion
Katarzyna Lendzion 03.03.2024 22:37

Pierwsze starcie między jurorami TzG. Kasprzyk drwi z Pavlović

Taniec z Gwiazdami
KAPiF/ Pierwsze starcie między jurorami TzG

Trwa właśnie debiutancki odcinek 14. edycji ”Tańca z Gwiazdami”. Format został odświeżony i wśród uczestników pojawiło się wiele znanych gwiazd. Jurorzy są bezlitośni i krytycznie oceniają nie tylko tancerzy, ale też i samych siebie. Ewa Kasprzyk drwi z Pavlović w telewizji na żywo. 

Nowa edycja "Tańca z gwiazdami"

3 marca rozpoczęła się kolejna edycja programu "Tańca z gwiazdami". Tym razem do rywalizacji przystąpiło 12 par: Kamil Baleja i Magdalena Perlińska, Filip Chajzer i Hanna Żudziewicz, Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, Beata Olga Kowalska i Mieszko Masłowski, Adam Kszczot i Katarzyna Vu Manh, Aleksander Mackiewicz i Izabela Skierska, Maffashion i Michał Danilczuk, Maciej Musiał i Daria Syta, Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Kamil Gwara, Anita Sokołowska i Jacek Jeschke, Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka oraz Roksana Węgiel i Michał Kassin. Występy uczestników są oceniane przez jurorów: Rafała Maseraka, Ewę Kasprzyk, Tomasza Wygodę oraz Iwonę Pavlović, która jako jedyna zasiadała wcześniej w jury programu "Tańca z gwiazdami”.

Nowy "TzG" rusza już dziś! Specjalistka ocenia zmiany w jury. Wspomniała o Hakielu

Pierwszy odcinek "Tańca z gwiazdami”

Jurorzy od samego początku dają do zrozumienia, że nie będzie to proste wyzwanie. Każda para jest tak samo chwalona, jak i krytykowana, a punktacja jest bardzo niska. Najwyższy wynik nie przekracza nawet 33. punktów! Pierwszą parą byli Beata Olga Kowalska i Mieszko Masłowski, którzy wybrali cha-chę. Zdobyli jedynie 18 punktów. Filip Chajzer i Hanna Żudziewicz otrzymali niewiele więcej, bo 22 punkty. 

Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka zaprezentowali jive'a w rytmie „Małomiasteczkowego”, a za ich występ przyznano 21 punktów. Adam Kszczot i Katarzyna Vu Manh otrzymali zaledwie 18 punktów, a Małgorzata Ostrowska-Królikowska z Kamilem Gwarą 19. Przełomem była Roksana Węgiel z Michałem Kassinem, ponieważ maja teraz 29 punktów. Tyle samo otrzymała Julia "Maffashion" Kuczyńska i Michał Danilczuk.

To był prawdziwy Brodway, od dzisiaj dołączę do grona twoich followersów - powiedziała Ewa Kasprzyk.  

Czy Ewa Kasprzyk porozumie się z Iwoną Pavlović?

Ewa Kasprzyk i Iwona Pavlović to jedne z najtwardszych charakterów w polskim show-biznesie. Pracują przed kamerą od kilkudziesięciu lat, i mimo że w innym charakterze, to podobnie potrafią skraść całą uwagę. Podczas oceniania uczestników można zauważyć między nimi napięcie. 

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel zatańczyli walca wiedeńskiego, ale otrzymali tylko 17 punktów. Dagmara przekrzyczała Iwonę Pavlović, gdy ta wymieniała uwagi, a jurorka przyznała im 2 punkty. Z kolei Kasprzyk powiedziała, że zawsze myślała, iż to ona jest największą ”Królową życia”, ale teraz ostatecznie oddaje tytuł Dagmarze. 

Taniec z gwiazdami
Dagmara Kaźmierska i Ewa Kasprzyk (fot. KAPiF)

Kamil Baleja i Magdalena Perlińska również dostali 17 punktów. Kiedy podobało się Kasprzyk, Pavlović krytykowała. Zgodziły się dopiero przy tangu Anity Sokołowskiej i Jacka Jeschke, którzy otrzymali 32 punkty. 

Gdybym powiedziała, że mi się podobało, to jakbym nic nie powiedziała - oceniła Ewa Kasprzyk. 

Urzekł mnie twój taniec - powiedziała Iwona Pavlović.

Po występie Roksany Węgiel Pavlović zaczęła krytykować ją za zbyt ”bajkowy” taniec. Pochwaliła estetyczny wygląd, ale całość porównała do Barbie. Powiedziała, że ”szklanka jest do połowy pełna” i czegoś jeszcze jej brakuje. Odparowała jej Ewa Kasprzyk, mówiąc: 

A, to ważne, że ty masz pełną szklankę. 

Pavlović wyznała party.pl, że panuje między nimi po prostu wielka energia, która czasami może się przerodzić w małe spięcia. 

To nasze trzecie spotkanie zawodowe. Oczywiście Ewa tańczyła kiedyś w ”Tańcu z gwiazdami”, potem brałam udział w jednym programie z Ewunią i już tam między nami tak iskrzyło, że aż iskry szły(...) Ewa jest znakomitą kobietą, otwartą, bezpośrednią. To nie chodzi o to, że będziemy walczyć ze sobą, ale to będzie wychodziło, bo widzę jak my rozmawiamy ze sobą, to jest między nami cały czas energia - przyznała Iwona Pavlović. 

Taniec z gwiazdami
Ewa Kasprzyk (fot. KAPiF)
Taniec z gwiazdami
Iwona Pavlović (fot. KAPiF)

Źródło: party.pl