Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Jurorzy TzG nie mają litości. Noty są DRAMATYCZNE
Katarzyna Lendzion
Katarzyna Lendzion 03.03.2024 21:19

Jurorzy TzG nie mają litości. Noty są DRAMATYCZNE

Taniec z Gwiazdami
KAPiF/ Jurorzy TzG nie mają litości

Trwa właśnie pierwszy odcinek 14. sezonu ”Tańca z Gwiazdami” na Polsacie. Już po pierwszych minutach można poznać, że program został odświeżony. Wystąpiły już pierwsze gwiazdy, a jurorzy są ostrzejsi niż wcześniej. 

Kto zatańczy w ”Tańcu z Gwiazdami”

W najnowszym sezonie zobaczymy 12 par, wśród których znajdą się m.in.: Filip Chajzer i Hanna Żudziewicz, Kamil Baleja i Magdalena Perlińska, Beata Olga Kowalska i Mieszko Masłowski, Aleksander Mackiewicz i Izabela Skierska, Adam Kszczot i Katarzyna Vu Manh, Anita Sokołowska i Jacek Jeschke oraz Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka.

Dodatkowo, zaproszono gwiazdy, które są szeroko znane wśród młodszego pokolenia. Decyzja ta może być uzasadniana chęcią dotarcia do nowych grup odbiorców oraz urozmaiceniem programu pod względem wieku, aby cała rodzina mogła znaleźć tam swoich ulubieńców. Wystąpią Roksana Węgiel z Michałem Kassinem, Maciej Musiał z Darią Sytą, a także Julia Kuczyńska, znana jako "Maffashion", w parze z Michałem Danilczukiem.

Dodatkowymi niespodziankami okazali się Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która zaprezentuje  się w parze z Kamilem Gwarą oraz Marcin Hakiel, tancerz, który swoją karierę rozpoczął w 2005 roku właśnie w programie "Tańca z Gwiazdami". Tym razem wystąpi on z Dagmarą Kaźmierską.

Nowy "TzG" rusza już dziś! Specjalistka ocenia zmiany w jury. Wspomniała o Hakielu

Pierwszy odcinek ”Tańca z Gwiazdami”

Na godzinę 21:00 wystąpiło już 6 par, a jurorzy nie szczędzą krytyki i niskiej punktacji. Na czele występów stanęli aktorka Beata Olga Kowalska i Mieszko Masłowski, którzy wybrali cha-chę. Zaraz na początku programu, jurorzy zwrócili uwagę na technikę nóg aktorki. Dopiero po występie ujawniono, że podczas treningów aktorka doznała złamania żebra. Ich występ oceniono jedynie na 18 punktów.

Później na parkiecie pojawili się Filip Chajzer i Hanna Żudziewicz. 

Ja kompletnie nie mam talentu do tańca - powiedział Chajzer. 

To nieprawda, że nie masz talentu. Po prostu coś sobie wmówiłeś. Twój ojciec byłby z ciebie dumny - odpowiedziała Ewa Kasprzyk.

Iwona Pavlović spodziewała się trudności, ale musiała przyznać, że występ dziennikarza wypadł lepiej niż się spodziewała. Zauważyła jednak, że praca nóg wymaga poprawy. Para ostatecznie otrzymała 22 punkty od jury. 

Bardzo niska punktacja w ”Tańcu z Gwiazdami”

Następni byli Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka, którzy zaprezentowali jive'a w rytmie piosenki "Małomiasteczkowy". Za ich występ jury przyznało 21 punktów.

Następną parą byli lekkoatleta Adam Kszczot i Katarzyna Vu Manh, którzy zaprezentowali paso doble. W trakcie komentarzy usłyszeli same komplementy, ale za swój występ otrzymali rażące 18 punktów.

Roksana Węgiel z Michałem Kassinem zaprezentowali cha-chę. Jurorzy pochwalili ich za piękny estetycznie występ, ale skrytykowali za ogólną pustkę w tańcu. Mimo wszystko, otrzymali jak dotychczas najwięcej punktów, bo aż 29 punktów

Później zatańczyli Małgorzata Ostrowska-Królikowska w parze z Kamilem Gwarą. Kasprzyk zaznaczyła, że jest z niej dumna, że ”w końcu robi coś dla siebie”, choć Pavlovic skrytykowała pracę nóg. Trzymali tylko 19 punktów.