Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Widzowie komentują zaskakującą decyzję w "TzG". "To nieuczciwe"
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 04.03.2024 08:38

Widzowie komentują zaskakującą decyzję w "TzG". "To nieuczciwe"

Taniec z gwiazdami
Widzowie komentują zaskakującą decyzję w "Tańcu z gwiazdami". Fot. KAPiF

Po pierwszym odcinku 14. edycji "Tańca z gwiazdami" w sieci zawrzało. Rozemocjonowani internauci dali znać, co sądzą po tym, co zobaczyli w telewizji. Niestety, pojawiły się też ubrane w mocne słowa oskarżenia o nieuczciwość producentów. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy.

Kto odpadł w 1. odcinku "Tańca z gwiazdami"? Spore zaskoczenie

W 1. odcinku wiosennego sezonu "Tańca z gwiazdami" wzięło udział 12 par. Każda z nich pokazała na parkiecie inny taniec. Nowa komisja oceniająca ochoczo komentowała ich zmagania, nie szczędząc przy tym kąśliwych uwag i surowych ocen. Najniższe noty, co fani przewidywali jeszcze przed startem formatu, zebrała Dagmara Kaźmierska. W klasyfikacji tuż obok niej znalazł się doświadczony przez życie radiowiec, Kamil Baleja.

Choć przez cały czas Krzysztof Ibisz gorąco zachęcał do płatnego głosowania SMS-owego na każdą z par, finalnie nikt nie opuścił programu niedzielnego wieczoru. Jak wielki powrót uwielbianego show skomentowali widzowie?

Taniec z gwiazdami
Widzowie komentują zaskakującą decyzję w "Tańcu z gwiazdami". Fot. KAPiF
Taniec z gwiazdami
Widzowie komentują zaskakującą decyzję w "Tańcu z gwiazdami". Fot. KAPiF
Pierwsze starcie między jurorami TzG. Kasprzyk drwi z Pavlović

Internauci zabrali głos po 1. odcinku "Tańca z gwiazdami"

Tuż po zakończeniu 1. odcinka "Tańca z gwiazdami" w mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się opinie recenzujące taneczne widowisko. Wielu użytkowników nie ukrywało, że zaordynowane zmiany i dłuższa przerwa (show nie pojawiło się w poprzedniej ramówce) wpłynęły korzystnie na ich odbiór. 

 • Nareszcie fajne jury. Wyszło super, bardzo mi się podobało
 • Jest wysoki poziom tej edycji. Zapowiada się ciekawie
 • Ekipa techniczna zdała egzamin. A to nowe studio… mega
 • To chyba będzie najlepszy sezon. Załatwiliście super gwiazdy, brawo wy
 • Dobrze się to oglądało
 • Krzysiu super prowadzi - czytamy.

Jeśli ktoś myślał, że wirtualna społeczność była jednomyślna, był w błędzie. Równocześnie do zachwytów, pojawiła się krytyka, a nawet skargi i oskarżenia. Nie jest trudno domyślić się, dlaczego zarzucono Polsatowi nieuczciwość. Padły naprawdę mocne słowa.

Taniec z gwiazdami
Widzowie komentują zaskakującą decyzję w "Tańcu z gwiazdami". Fot. KAPiF

Fani oskarżają "Taniec z gwiazdami" o jawne oszustwo

Część odbiorców "Tańca z gwiazdami" poczuła się oszukana. Zwłaszcza ci, którzy poświęcili kilka złotych, wysyłając SMS-a na ulubioną parę. Zwrócono uwagę, że Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna wielokrotnie zachęcali do głosowania wcale nie mówiąc, że w pierwszym odcinku nikt nie odpadnie. To określono jako jawną manipulację, naciąganie na koszty i celowe wprowadzanie widzów w błąd. Kaliber zarzutów, jak widać, był najcięższy.

 • Bez sensu. Dziś ktoś może “wymiatać” i otrzymać dużo głosów, a za tydzień zatańczyć badziewie. A i tak nie odpadnie, bo głosy przechodzą
 • Czysta manipulacja. Słabe
 • Przez takie akcje, jak gadanie o pożegnaniu jednej pary, prowadzący wychodzą na kłamców
 • No to teraz zwróćcie koszty wszystkim ty, którzy wysyłali SMS-y. Z góry wiedzieliście, że wszyscy przejdą do kolejnego odcinka, a tego nie mówiliście
 • Czuje się oszukana. Przecież dawali do zrozumienia, że ktoś odpadnie
 • Fajnie, że nikt nie odpada, ale to nieuczciwe wobec tych, którzy wysyłali SMS-y - grzmieli internauci.

Jak sądzicie, czy ich pretensje wobec "Tańca z gwiazdami" są słuszne, czy można się było spodziewać się takiego rozwiązania ze strony producentów?

Taniec z gwiazdami
Widzowie komentują zaskakującą decyzję w "Tańcu z gwiazdami". Fot. KAPiF