Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Kolejna produkcja znika z ramówki Polsatu. Edward Miszczak podjął decyzję
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 06.11.2023 22:10

Kolejna produkcja znika z ramówki Polsatu. Edward Miszczak podjął decyzję

Edward Miszczak
Kolejny program znika z ramówki Polsatu, fot. KAPiF

Polsat przeszedł w tym roku ogromne zmiany. Nowy dyrektor programowy, Edward Miszczak, zapowiadał wielką transformację i tak też się stało. Do ramówki dołączyły nowe formaty, a w dobrze znanych programach doszło do zmian w obsadach. Jak się okazuje, nie wszystkie nowości zdołały przetrwać. Ogłoszono kolejną produkcję, która nie doczeka się nowego sezonu. 

Edward Miszczak i jego kolejne zmiany w Polsacie

Jeszcze w ubiegłym roku funkcję dyrektora programowego Polsatu pełniła Nina Terentiew. Wszystko zmieniło się 1 stycznia bieżącego roku, kiedy jej miejsce zajął Edward Miszczak, niegdyś prezes stacji TVN. Zmiana odbiła się szerokim echem w mediach i od samego początku wyczuwano, że szykuje się wielki przełom. 

Tak też się stało, a wraz z objęciem stanowiska przez Edwarda Miszczaka, w Polsacie zaszło wiele zmian. Nie tylko pojawiły się nowe formaty, ale w już istniejących programach postanowiono zmienić obsadę. Jedną z najgłośniejszych rewolucji było usunięcie Katarzyny Skrzyneckiej z programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, co wkrótce poskutkowało rezygnacją z pracy również Piotra Gąsowskiego. 

Edward Miszczak
Edward Miszczak, fot. KAPiF
Miszczak spali się ze wstydu?! Właśnie ujawniono druzgocące dane, z zapowiadanego hitu wyszła PORAŻKA

Kolejna produkcja znika z ramówki Polsatu

Zmiany, na które postawił Edward Miszczak, spotykają się zarówno z aprobatą, jak i krytyką. W sieci mnożą się komentarze dotyczące decyzji prezesa i zapewne już niebawem pojawią się kolejne. Wszystko za sprawą kolejnych rewolucji. 

"The Real Housewives. Żony Warszawy" to nowa produkcja Polsatu, która skupia się na przedstawianiu luksusowego życia bogatych kobiet. Jak przekazały Wirtualne Media, produkcja nie przyciągnęła przed telewizory dostatecznej ilości widzów, dlatego postanowiono o usunięciu formatu z ramówki Polsatu. To jednak nie koniec zaskakujących wieści, ponieważ usunięty zostanie również kolejne show. 

Edward Miszczak zadecydował o końcu kolejnego programu

“Temptation Island Polska” to kolejne randkowe reality show, które zagościło w Polsacie. Po sukcesie “Love Island” wydawać by się mogło, że i ta produkcja skradnie serca widzów, jednak przeliczono się.

Oglądalność była na tyle niezadowalająca, iż ogłoszono koniec produkcji. Widzowie nie doczekają więc 2. sezonu programu, a przynajmniej nie teraz. Tym samym jest to kolejny program, który znika z ramówki Polsatu podczas rządów Edwarda Miszczaka. 

Źródło: Wirtualne Media