Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Maciej Dowbor liczy na powrót hitu Polsatu. "Mam dużo kredytów do spłacenia"
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 17.05.2024 15:15

Maciej Dowbor liczy na powrót hitu Polsatu. "Mam dużo kredytów do spłacenia"

Maciej Dowbor
fot. KAPIF

“Twoja Twarz Brzmi Znajomo” dobiega końca. Dzisiaj, tj. 17 maja zostanie wyemitowany finałowy odcinek jubileuszowej edycji show. Czy jesienią ukaże się kolejne wydanie programu? Maciej Dowbor nie ukrywa swoich nadziei na dalszy angaż, wspominając przy okazji o kredytach.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" hitem Polsatu

“Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na antenie Polsatu wystartowała w 2014 roku i szybko zdobyła zainteresowanie widzów. Wszystko za sprawą oryginalnego pomysłu na format oraz angaż niesamowicie uzdolnionych artystów, którzy przekraczają swoje granice, z odcinka na odcinek podnosząc poprzeczkę coraz wyżej. 

Obecnie ku końcowi dobiega 20. jubileuszowa edycja programu, gdzie udział wzięła ósemka laureatów poprzednich serii. Do ścisłego finału dotarła czwórka śmiałków: Maria Tyszkiewicz, Filip Lato, Mateusz Ziółko oraz Stefano Terrazzino. Zwycięzca może być tylko jeden. A kto nim zostanie? Tego dowiemy się dzisiaj, włączając Polsat już o godzinie 20:05.

Elżbieta ujawnia kulisy "Sanatorium miłości". "Kobiecie to nie przystoi"

Będzie kontynuacja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Wielu widzów polubiło “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” za rozrywkę, którą fundują im artyści biorący w nim udział. Choć wydawałoby się, że program nie zniknie z anteny, jakiś czas temu portal shownews.pl informował, że jego dalsze losy wcale nie są przesądzone. Maciej Dowbor, który w formacie pełni funkcję prowadzącego wierzy, że powstanie kolejna edycja. Ma ku temu osobiste pobudki.

Mam dużo kredytów do spłacenia, więc chętnie widziałbym siebie jesienią w programie - powiedział Maciej Dowbor w rozmowie z portalem shownews.pl.

ZOBACZ TAKŻE: Aktor z "M jak miłość" zastąpi Sławomira w programie TVP. Fani będą zachwyceni

Piotr Gąsowski szczerze o zarobkach Macieja Dowbora w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Piotr Gąsowski był jednym z prowadzących “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, ostatecznie jednak, po zwolnieniu Katarzyny Skrzyneckiej z funkcji jurorki, solidarnie z nią postanowił odejść z show, a na jego miejscu pojawił się Maciej Rock. Po krótkiej przerwie ostatecznie aktor powrócił do programu, lecz tym razem zasiadł za panelem jurorskim. Pojawił się na wiosennej ramówce, podczas której miał okazję zabrać głos. Wyjaśnił, że jest niezwykle szczęśliwy z nowej roli, jaka została mu powierzona, a przy okazji pokusił się o żartobliwą wypowiedź dotyczącą powrotu do show i zarobków. Wspomniał o gaży, jaką ma otrzymywać Maciej Dowbor.

Pytacie często, dlaczego wróciłem. Wróciłem z sentymentu, z radości i, nie ukrywajmy, dla pieniędzy. Proszę państwa, przysięgam, powiem wam, ile mam zarabiać w tej edycji. Mieć 1/10 tego, co ma Maciej Dowbor, na pewno wystarczy - wypalił Piotr Gąsowski.