Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Reżyser "Tańca z Gwiazdami" zdradził, czy żałuje udziału Dagmary w programie
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 28.05.2024 10:53

Reżyser "Tańca z Gwiazdami" zdradził, czy żałuje udziału Dagmary w programie

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPIF

Udział Dagmary Kaźmierskiej w “Tańcu z Gwiazdami” był dużym zaskoczeniem dla widzów. Celebrytka sama przyznała, że ma problemy zdrowotne, przez co jej występy nie są tak spektakularne jak przeciwników, jednak dzięki głosom widzów przechodziła do kolejnych odcinków. Ostatecznie jednak zrezygnowała z dalszego udziału w show, tłumacząc się bolesną dolegliwością. A jak jej udział w programie skomentował reżyser formatu? Przyznał, że nie żałuje, że “królowa życia” pojawiła się w “Tańcu z Gwiazdami”.

Dagmara Kaźmierska w "Tańcu z Gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska ogromną popularność zdobyła dzięki udziałowi w “Królowych życia”. Jej barwna osobowość szybko przypadła do gustu widzów, którzy z chęcią zasiadali przed odbiornikami, by być świadkami jej kolejnych przygód. Od niedawna coraz częściej można było oglądać ją na antenie Polsatu, gdzie najpierw szukała męża, a następnie wzięła udział w “Tańcu z Gwiazdami”.

Jej angaż do tanecznego show spotkał się ze sprzecznymi opiniami, a widzowie podzielili się na dwa obozy. Jedna część uważała to za świetny pomysł, inni zaś twierdzili, że to była zła decyzja, negując przy tym udział w programie osoby z mroczną przeszłością.

Dagmara odgryzła się Rutkowskiemu, wystarczyło kilka zdań. "Nie przypominam sobie"

Dagmara Kaźmierska odeszła z "Tańca z Gwiazdami"

Udział Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z Gwiazdami" był dużym zaskoczeniem, również z powodu jej problemów zdrowotnych. Celebrytka przed kilkoma laty brała udział w wypadku samochodowym, podczas którego doznała poważnego urazu nóg. Początkowo obawiano się, że “królowa życia” może mieć duże problemy z chodzeniem.

Ostatecznie Dagmara Kaźmierska poddała się leczeniu, które, nomen omen, postawiło ją na nogi. Celebrytka najwidoczniej poczuła się na tyle dobrze, że zdecydowała się na udział w “Tańcu z Gwiazdami”, jednak na parkiecie radziła sobie dość słabo, a jej występy zwykle były nisko oceniane. Pomimo krytycznych słów z ust jury “królowa życia” przechodziła do kolejnych odcinków, a wszystko to za sprawą głosów, które oddawali na nią widzowie.

Mama Conana Kaźmierskiego kilkukrotnie pojawiła się na parkiecie, jednak na krótko przed ukazaniem się materiału portalu Goniec.pl dotyczącym jej przerażającej przeszłości, zrezygnowała z udziału w show. Decyzję swoją tłumaczyła problemami zdrowotnymi, a mianowicie pękniętym żebrem, które dostarczyło jej wiele bólu.

ZOBACZ TAKŻE: Sandra Kubicka ujawniła, co spotkało ją tuż po porodzie “Jakim podłym trzeba być stworzeniem”

Reżyser "Tańca z Gwiazdami" o angażu Dagmary Kaźmierskiej do tanecznego show

A co o angażu Dagmary Kaźmierskiej do “Tańca z Gwiazdami” myśli reżyser tanecznego show, Wojciech Iwański? W rozmowie z “Faktem” przyznał, że wcale nie żałuje, że celebrytka pojawiła się w programie. 

Nie żałuję, bo ja uważam, że ona spełniła w tym programie swoją rolę. Ma swoją widownię i nie można tak mówić, żeby czegokolwiek żałować - wyjaśnił.

Mało tego - Wojciech Iwański nie szczędził jej miłych słów. Przyznał, że mimo iż Dagmara Kaźmierska na parkiecie wprawdzie nie radziła sobie najlepiej, to jednak ma inne zalety. Jej przeszłości nie chciał jednak komentować.

Dagmara jest osobą, która potrafi rozruszać towarzystwo. Oczywiście nie chcę oceniać przeszłości. Można powiedzieć tak: wszyscy wiedzieli, kim jest Dagmara. Zgodziliśmy się i Dagmara wystąpiła w programie. Może nie tańczyła najlepiej, ale miała inne zalety. I to jest bardzo ważne - powiedział.