Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Tomasz Kammel zaskoczył wszystkich. W takim wydaniu go nie widzieliśmy. Udzielił ślubu
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 02.10.2023 14:11

Tomasz Kammel zaskoczył wszystkich. W takim wydaniu go nie widzieliśmy. Udzielił ślubu

Tomasz Kammel
KAPIF

Tomasz Kammel jest jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej i znany jest z wielu programów telewizyjnych. Prezenter od dekad doskonale sprawdza się jako gospodarz, wodzirej i konferansjer, ale do tej pory nikt nie miał jeszcze okazji podziwiać... jak udziela ślubu.

Tomasz Kammel udzielił w weekend ślubu. Jak do tego doszło?

W takiej roli popularny dziennikarz jeszcze nigdy nie występował. W sobotę, 30 września, na jego Instagramie pojawiła się informacja, że jedzie udzielić ślubu... a niedługo później okazało się, że faktycznie poprowadził ceremonię. Jak do tego doszło?

Dopiero później poznaliśmy szczegóły uroczystości, w której trakcie popularny dziennikarz udzielił ślubu zakochanej parze. Panną młodą była kuzynka prezentera, Nawojka Chałupińska, którą w relacjach nazywa swoją “naj sis”.

ZOBACZ TAKŻE: Maciej Orłoś bez litości uderzył w Marylę Rodowicz i Edytę Górniak. Pójdzie im w pięty
 

Rodzina zginęła na A1. Firma tuningowa wydała oświadczenie w sprawie BMW

Popularny prezenter wcielił się w rolę mistrza ceremonii

Ślub odbył się w ogrodach Pałacu Pakoszów. Jak sam Tomasz Kammel napisał, był to "turbo piękny dzień i mega piękna noc. Moja naj sis wyszła na dobre za mąż". Choć panna młoda jest zaledwie kuzynką dziennikarza, to bez wątpienia mają ze sobą doskonałą relację, gdyż nazywa ją najukochańszą siostrą.

Niedługo później prowadzący "Pytanie na śniadanie" wyjaśnił, jak doszło do tego, że poprowadził uroczystość ślubną. Wielu internautów mogło zachodzić w głowę, jak właściwie doszło do tego, że prowadzący "Pytanie na śniadanie" był mistrzem ceremonii. Sam zainteresowany zabrał głos.

- Czas wyjaśnić, jak to się stało, że udzieliłem ślubu. Było to możliwe, ponieważ był to ślub humanitarny, nieformalna ceremonia zaślubin np. osób niewierzących. Śluby humanitarne zawierane są często w plenerze i mają indywidualny charakter. Czasami udziela ich Batman, czasami Facetka od Polskiego, a czasami Tomasz Kammel - napisał w mediach społecznościowych Tomasz Kammel.

Kim była panna młoda, której Tomasz Kammel udzielił ślubu?

Panna młoda, czyli "naj sis" prezentera to Nawojka Chałupińska. Choć nie jest celebrytką, to w świecie show-biznesu nie jest osobą anonimową. Pracowała między innymi w Radiu Zet i Tidalu. 

Kuzynka Tomasza Kammela ślub ze swoim ukochanym Patrykiem po raz pierwszy wzięła wiosną tego roku w Nowym Jorku. Na żywo towarzyszyli im tylko świadkowie, a rodzina i przyjaciele obserwowali uroczystość on-line. Po czasie młodzi uznali, że brakowało im najbliższych w tej ważnej dla siebie chwili i postanowili zorganizować wszystko jeszcze raz - w Polsce i z udziałem rodziny.