Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Pytanie na śniadanie". Skandaliczne zachowanie Izabelli Krzan. Kammel się zagotował
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 22.09.2023 12:25

"Pytanie na śniadanie". Skandaliczne zachowanie Izabelli Krzan. Kammel się zagotował

Krzan Kammel
KAPiF

Izabella Krzan i Tomasz Kammel tworzą jeden z najbardziej lubianych duetów programu “Pytanie na śniadanie”. Prezenter niespodziewanie ujawnił kulisy pracy na planie śniadaniówki. Opowiedział o skandalicznym zachowaniu współprowadzącej.

Izabella Krzan i Tomasz Kammel w "Pytaniu na śniadanie"

Izabella Krzan i Tomasz Kammel umilają widzom poranki i zarażają pozytywną energią w programie “Pytanie na śniadanie”. Widzowie cenią ich za poczucie humoru, profesjonalizm i charyzmę. 

Para prezenterów często robi sobie żarty zarówno na wizji, jak i za kulisami śniadaniówki. Swego dziennikarz dosypał koleżance soli do kawy, po czym nagrał jej reakcję. Innym razem zajrzał jej pod sweter. Kammel jakiś czas temu w ostrych słowach wypowiedział się o swojej współprowadzącej twierdząc, że ma niewyparzony język. Teraz postanowił ponownie wyliczyć jej wady. Tym razem wyciągnął najcięższe działa.

Mateusz Murański do dziś nie został pochowany? "Nie ma takiego miejsca"

"Pytanie na śniadanie". Tomasz Kammel ujawnił skandaliczne zachowanie Izabelli Krzan

Tomasz Kammel opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym zarzucił Izabelli Krzan skandaliczne zachowanie na planie programu “Pytanie na śniadanie”. - Bardzo dużo jesz na wizji, ciągle nabijasz się z mojego wieku, opowiadasz świńskie kawały, ogólnie skandalicznie się zachowujesz - napisał, wprawiając fanów śniadaniówki w osłupienie.

Po wyliczeniu wszystkich wad programowej koleżanki prezenter miał do niej jedną prośbę. - Dlatego mam tylko jedną prośbę - rób tak dalej - dodał, zaskakując internautów.

Tomasz Kammel pochwalił się oglądalnością "Pytania na śniadanie"

Na koniec Tomasz Kammel przekazał fanom, że program śniadaniowy Telewizji Polskiej zgromadził przed ekranami imponującą liczbę widzów. - Znowu nasze szaleństwa w porannym paśmie „Pytania na Śniadanie” wygenerowały petardyczną oglądalność. Dziękujemy Wam za to w imieniu swoim (Izy i moim) oraz każdej osoby w redakcji, w reżyserce, na planie, słowem każdego, kto buduje z nami ten sukces. Dziękujemy!!! - napisał na Instagramie.

Internauci zasypali dziennikarza ciepłymi słowami w komentarzach. - Wspaniały duet; - Jesteście wspaniali; - Nie ma opcji, żeby duet z taką mega energią generował niską oglądalność!!! Na Wasz widok od razu pojawia się uśmiech na twarzy - pisali widzowie.