Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Tomasz Kammel zaliczył wpadkę w "Pytaniu na śniadanie". Ekspertka zwróciła mu uwagę
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 07.09.2023 14:12

Tomasz Kammel zaliczył wpadkę w "Pytaniu na śniadanie". Ekspertka zwróciła mu uwagę

Pytanie na śniadanie, Izabella Krzan, Tomasz Kammel
screen "Pytanie na śniadanie" TVP

Tomasz Kammel i Izabella Krzan w czwartkowym wydaniu śniadaniówki TVP gościli wielu gości i przeprowadzili ciekawe rozmowy z ekspertami. Podczas przedstawiania jednej ze specjalistek, prezenter “Pytania na śniadanie” zaliczył wpadkę. Kobieta zwróciła mu uwagę, a ten od razu zaczął się tłumaczyć. Jak wybrnął z całej sytuacji? 

Tomasz Kammel zaliczył wtopę w "Pytaniu na śniadanie"

W programach transmitowanych na żywo często dochodzi do wielu nieprzewidzianych zdarzeń. Mimo że ekipy produkcyjne dają z siebie wszystko i tak zdarzają się wpadki. W czwartkowym odcinku “Pytania na śniadanie” z widzami przywitali się Tomasz Kammel i Izabella Krzan – bardzo lubiany przez widzów duet. 

Jednym z tematów poruszonych w programie było czyste powietrze. Podczas przedstawiania ekspertki doszło do pomyłki, na którą gościni od razu zareagowała, poprawiając prezentera TVP. Dziennikarz natychmiast zaczął się tłumaczyć. 

ZUS czeka na dokumenty do końca września. Bez tego nie dokona wypłaty

Jeden z dzisiejszych tematów był szczególnie ważny

“Pytanie na śniadanie” nadal jest transmitowane z plenerowego studia. W pewnym momencie Izabella Krzan zaczęła wprowadzać widzów do kolejnego, bardzo ważnego tematu w dzisiejszym wydaniu. - Dziś Międzynarodowy Dzień Czystego Powietrza, który służy podniesieniu świadomości społecznej o tym, jak ważne jest czyste powietrze przede wszystkim dla naszego zdrowia – zaczęła zapowiedź. 

Ekspertka poprawiła Tomasza Kammela. Jak wybrnął z wpadki?

Następnie dołączył do niej Tomasz Kammel i zapowiedział specjalistkę zaproszoną do rozmowy, wcześniej odbierającą telefony od widzów i odpowiadającą na ich pytania. 

- Okazuje się, że po latach walki ze smogiem i uciążliwościami z tego wynikającymi Polska może pochwalić się kilkoma znaczącymi racjonalizacjami, o których warto wiedzieć — nie tylko to jest tematem naszej rozmowy. Rozmowa odbywa się przez telefon z naszą ekspertką, którą gościmy w studio. Małgorzata Adamska, która reprezentuje Narodowy Fundusz Ochrony Zdrowia i Gospodarki Wodnej – powiedział.

- Ochrony środowiska – poprawiła go gościni. Powiedziałem zdrowia? - zapytał skonsternowany prowadzący. Gdy ekspertka przytaknęła, Tomasz Kammel zaczął się tłumaczyć. - Nowe okulary – skwitował.