Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Plotki o ślubie okazały się prawdą. Tomasz Kammel wszystko potwierdził
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 30.09.2023 16:33

Plotki o ślubie okazały się prawdą. Tomasz Kammel wszystko potwierdził

Tomasz Kammel
Kapif

Tomasz Kammel długo ukrywał to przed internautami. Prowadzący “Pytanie na śniadanie” wciąż nie przestaje zaskakiwać i wreszcie ujawnił trzymany w tajemnicy sekret. Fotografie ze ślubu, które zamieścił w mediach społecznościowych Damian Michałowski z “Dzień dobry TVN” nie pozostawiają cienia wątpliwości. 

Tomasz Kammel jest jedną z największych gwiazd TVP

Tomasz Kammel od wielu lat współpracuje z TVP i nic nie wskazuje na to, by miało się to w najbliższym czasie zmienić. Pnie się po szczeblach kariery zawodowej, a jego pozycja w stacji jest coraz mocniejsza. Po zmianie władzy nie zawahał się ani na moment, czy kontynuować swoją dziennikarską przygodę w telewizji publicznej. 

Tomasz Kammel/Kapif
Krzysztof Ibisz zamieścił nekrolog. Kondolencje spływają ze wszystkich stron

Wokół życia prezentera TVP krążą liczne legendy

Jego życie prywatne od lat wzbudza medialne zainteresowanie, tym bardziej, że o dziennikarzu TVP krążą liczne legendy. Tomasz Kammel jest osobą, która skrzętnie skrywa wiele tajemnic i wciąż nie przestaje zaskakiwać internautów. Jedną z większych sensacji w jego życiu prywatnym był rozpad wieloletniego związku z Katarzyną Niezgodą głośno komentowany publicznie.  

Tomasz Kammel, Katarzyna Niezgoda/Kapif

Jego ukochana szybko znalazła nowego partnera, a i Kammel również błyskawicznie poinformował, że jest szczęśliwie zakochany. Niestety, jego uczucie nie trwało zbyt długo i kolejna relacja nie przetrwała próby czasu. Prezenter TVP znowu jest singlem i dzięki temu ma mnóstwo wolnego czasu pozwalającego mu na różne osobliwe aktywności.  

Tomasz Kammel, Izabella Krzan/Kapif

Tomasz Kammel skrywał pewną tajemnicę, która właśnie ujrzała światło dzienne

Okazuje się, że Tomasz Kammel długo skrywał pewną tajemnicę, która właśnie ujrzała światło dzienne. Wiele osób będzie zapewne bardzo zaskoczonych. Otóż dziennikarz ma uprawnienia do udzielania ślubów. 

Wszystko ujawnił Damian Michałowski z “Dzień dobry TVN”, który brał udział w ceremonii ślubnej. Panną młodą była znana w mediach Nawojka Chałupińska, czyli dyrektorka zarządzająca Tidal Polska. Okazuje się, że wszyscy dobrze się znają od wielu lat.