Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Krzysztof Ibisz zamieścił nekrolog. Kondolencje spływają ze wszystkich stron
Monika Majko
Monika Majko 30.09.2023 11:21

Krzysztof Ibisz zamieścił nekrolog. Kondolencje spływają ze wszystkich stron

Krzysztof Ibisz
Kapif

Krzysztof Ibisz przekazał smutne wieści. Prezenter wraz ze swoją siostrą pożegnał bardzo bliską mu osobę. W sieci pojawił się nekrolog.

Krzysztof Ibisz przeżył rozwód rodziców

Niewiele osób wie, że Krzysztof Ibisz w dzieciństwie przeżył rozwód swoich rodziców. Władysław Ibisz i Mirosława Jope-Ibisz rozstali się, gdy przyszły prezenter Polsatu miał zaledwie 4 lata, a niedługo później jego ojciec założył drugą rodzinę. Mężczyzna zachował jednak bliski kontakt z synem, o czym Krzysztof Ibisz publicznie mówił w mediach.

- Choć wychowywałem się z mamą, to bardzo często bywałem u mojego taty, który mieszkał blisko nas, zaledwie jeden przystanek dalej. Odwiedzałem go najczęściej w niedzielę, po mszy świętej. Zapamiętałem z tego okresu, że naszą tradycją było smażenie cebuli na śniadanie. Jedliśmy ją z chlebem - relacjonował dziennikarz w wywiadzie dla "Dobrego Tygodnia".

Robert Biedroń pokazał zdjęcia ze swojego ślubu. Udało mu się w Polsce poślubić partnera?

Krzysztof Ibisz stracił bliską osobę

Władysław Ibisz poślubił Ewę Gawrońską-Ibisz i doczekał się z nią kolejnego dziecka. Krzysztof Ibisz ma więc przyrodnią siostrę, Marię. Niestety, rodzeństwo właśnie pogrążyło się w żałobie, bowiem niedawno pożegnali ukochaną mamę i macochę. Krzysztof Ibisz wraz z siostrą zamieścił w sieci nekrolog, informujący o śmierci Ewy Gawrońskiej-Ibisz. 

- Z przykrością zawiadamiamy, że odeszła od nas ukochana Mama, Siostra, Przyjaciółka, Opiekunka, mgr inż. Ewa Gawrońska-Ibisz Absolwentka Politechniki Warszawskiej Wydziału Elektroniki, Pracownik Instytutu Technologii Elektronowej PAN, Współzałożycielka jednej z pierwszych szkół społecznych w Warszawie podstawówki nr 15 STO. Nauczycielka matematyki i języka angielskiego. Melomanka - napisano w nekrologu.

Nie żyje macocha Krzysztofa Ibisza

To nie jedyna strata, z którą w ostatnich latach musi się mierzyć Krzysztof Ibisz. W 2019 roku pożegnał on swojego tatę. Jak przekazano, uroczystości pogrzebowe Ewy Gawrońskiej-Ibisz odbędą się w poniedziałek 2 października 2023 roku o godzinie 11.00 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego i Św. Faustyny przy ul. Żytniej 1 w Warszawie. Zostanie ona pochowana na Cmentarzu w Wilanowie.

- Ewa dołączy do swojego ukochanego męża Władka. Wszystkich Życzliwych Jej pamięci oraz chcących wesprzeć Rodzinę powiadamiamy w głębokim bólu i smutku. Córka Maria Ibisz i Krzysztof Ibisz - przekazano.