Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Macocha Natalii Kukulskiej miała porzucić rodzinę i zrezygnować z kariery. Cała prawda wyszła na jaw
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 27.09.2023 12:20

Macocha Natalii Kukulskiej miała porzucić rodzinę i zrezygnować z kariery. Cała prawda wyszła na jaw

Natalia Kukulska, Monika Borys
Kapif

Macocha Natalii Kukulskiej Monika Borys związała się z ojcem piosenkarki. Pod koniec lat 80. urodził im się syn, Piotr. Przez nagonkę tabloidów i trudną sytuację w rodzinie, gdzie pierwsze skrzypce grała zazdrość, kobieta zrezygnowała z rozwoju kariery artystycznej i porzuciła najbliższych. 

Macocha Natalii Kukulskiej była świetnie zapowiadającą się gwiazdą estrady

Rodzina Natalii Kukulskiej przechodziła w ostatnim czasie trudne chwile. Super Express dotarł do informacji, że odbył się w niej niedawno pogrzeb, a przyrodni brat Natalii Kukulskiej Piotr przechodzi żałobę po śmierci babci – znanej artystki, Haliny Ossowskiej-Borys (śpiewała w Zespole Pieśni i Tańca Mazowsze, to właśnie ona wykonywała piosenkę Dwa serduszka). Pochowano ją na warszawskich Powązkach. Gwiazda estrady była babcią Piotra Kukulskiego ze strony mamy. Jej córka Monika Borys także stawiała odważne kroki ku rozwojowi kariery artystycznej i występowała na scenie, lecz w pewnym momencie zrezygnowała i usunęła się w cień. 

Kariera muzyczna Moniki Borys rokowała więcej niż dobrze. W latach 80. była wielką gwiazdą estrady, a jej przebój “Słodka lady” przez długi czas królował na listach przebojów. Na początku swojej artystycznej drogi współpracowała z Ryszardem Poznakowskim, członkiem zespołu Trubadurzy. Piosenkarka była uwielbiana przez publiczność i doceniana na wielu festiwalach muzycznych. Jej koncerty przyciągały tłumy, a ona zachwycała głosem i zniewalającą urodą

Monika Borys/Kapif
Agnieszka Holland ma ochronę. Po premierze "Zielonej granicy" pilnują jej całą dobę

Monika Borys miała trudną relację z Natalią Kukulską

Pod koniec lat 80. na świat przyszedł Piotr, jej syn z Jarosławem Kukulskim. - Była przebojowa, piękniutka, miała ogromny temperament. Myślę też, że była we mnie zakochana, tyle że liczyła na zbyt wiele z mojej strony – mówił o Monice Borys w wywiadzie dla Angory jej partner. Na pewnym etapie ich relacji, Jarosław Kukulski zachorował, a tabloidy zaczęły nagonkę na artystkę, pisząc, że jest złą macochą oraz że zupełnie nie dogaduje się z córką Kukulskiego, Natalią. Miało między nimi dochodzić do poważnych konfliktów, a jej pasierbica miała być przez nią nagannie traktowana. 

- Nawet gdy już nie byłam częścią tej rodziny, nadal przy każdym artykule związanym z Natalią, czytałam, jakie to ona miała straszne życie ze mną, jaka jestem okropna – mówiła po latach Monika Borys dla serwisu Kobieta.pl. 

Monika Borys z synem, Piotrem Kukulskim/Kapif

Macocha Natalii Kukulskiej porzuciła rodzinę i wycofała się z występów scenicznych

Ostatecznie, nie mogąc udźwignąć ciężaru emocjonalnego, Monika Borys wycofała się z życia publicznego, zrezygnowała z występów na scenie i porzuciła całą rodzinę Kukulskich. - Nie próbowałam się bronić. Nie reagowałam na oszczerstwa. Ale w końcu miarka się przebrała... Postanowiłam się rozwieść i zniknąć z życia rodziny, w której nigdy nie byłam akceptowana, licząc naiwnie, że nagonka na mnie się skończy. Nie skończyła się – powiedziała w rozmowie z Galą. 

Natalia Kukulska/Kapif
Natalia Kukulska, Top of The Top Sopot Festival 2023/Kapif