Rozrywka.Goniec.pl > Natalia Kukulska

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska
12.02.2024 13:41 Kukulska w środku nocy zwróciła się do fanów. "Miejmy to za sobą"

Natalia Kukulska ni stąd, ni zowąd, w nocy z niedzieli na poniedziałek, zaskoczyła fanów smutnym wyznaniem. Kilka szczerych słów okrasiła zdjęciem, które zaskoczyło ich jeszcze bardziej niż słowa. Doszło bowiem do pewnego feralnego incydentu, o którym jak najszybciej będzie chciała zapomnieć.

Natalia Kukulska
07.01.2024 13:21 Córka Natalii Kukulskiej o kulach, zrobili jej zdjęcia: "Noga w ortezie". Dziewczynka ma tylko 7 lat

Natalia Kukulska spełnia się nie tylko jako artystka, ale także matka. Macierzyństwo zazwyczaj daje jej wiele powodów do radości, jednak wypadek najmłodszej pociechy raczej nie nastroił jej pozytywnie. Co zrobiła, by 7-latka mimo kontuzji poczuła się lepiej? Piosenkarka znalazła ku temu wyjątkową okazję, o czym szczegółowo opowiedziała zatroskanym o zdrowie małoletniej fanom.

Natalia Kukulska
13.12.2023 14:44 Natalia Kukulska w żałobie, na gwiazdę spadła najsmutniejsza wiadomość. "Jak nie wierzyć w znaki?"

Natalia Kukulska niespodziewanie przekazała smutne wieści. Piosenkarka pogrążyła się w żałobie, a zmarłemu nie szczędziła wzniosłych słow. Z kim musiała się pożegnać? Okazuje się, że piosenkarka złą nowinę przeczuwała już od dawna, o czym z niedowierzaniem opowiedziała.

Natalia Kukulska z mężem
18.11.2023 21:01 Po 23 latach niespodziewana wieść o małżeństwie Kukulskiej. "Różnice, niedomówienia"

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka w tym roku świętowali 23 rocznicę ślubu. W mediach uchodzą za zgodną i szczęśliwą parę. Czy faktycznie tak jest? Piosenkarka zdradziła, że w jej małżeństwie nie zawsze działo się dobrze.

Natalia Kukulska
03.11.2023 21:36 Kukulska poszła na miejsce tragicznej śmierci własnej matki. Ktoś już tam był. Trudno uwierzyć, co usłyszała

Natalia Kukulska miała zaledwie 4 lata, gdy jej mama, legendarna Anna Jantar, zginęła w tragicznej katastrofie lotniczej. Pomimo tego, że w tym czasie była małym dzieckiem, piosenkarka chętnie wspomina w wywiadach swoją rodzicielkę. Wokalistka poszła na miejsce jej śmierci tylko raz i w tym czasie stało się coś zaskakującego.

Natalia Kukulska, Monika Borys
27.09.2023 12:20 Macocha Natalii Kukulskiej miała porzucić rodzinę i zrezygnować z kariery. Cała prawda wyszła na jaw

Macocha Natalii Kukulskiej Monika Borys związała się z ojcem piosenkarki. Pod koniec lat 80. urodził im się syn, Piotr. Przez nagonkę tabloidów i trudną sytuację w rodzinie, gdzie pierwsze skrzypce grała zazdrość, kobieta zrezygnowała z rozwoju kariery artystycznej i porzuciła najbliższych. 

Piotr Kukulski i Natalia Kukulska
25.09.2023 22:00 Żałoba w rodzinie Kukulskich. Nie mówili o tym głośno, teraz odkryto świeży grób

Rodzina Kukulskich to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych muzycznych klanów w Polsce. Choć są w niej mniejsze i większe talenty, to do dziś każdy zna utwory Natalii Kukulskiej, Anny Jantar... a co wytrwalsi również Piotr Kukulskiego.

Natalia Kukulska z córką
08.09.2023 22:54 Natalia Kukulska pokazała smutne nagranie z córką. "Popłakałam się"

Natalia Kukulska jest bardzo przywiązana do swoich dzieci. W swoich mediach społecznościowych poinformowała, że jej córka podjęła bardzo ważną życiową decyzję i wyprowadza się z Polski. Wyznała także, co spowodowało, że Anna wyjeżdża z kraju.

Natalia Kukulska, Ania Dąbrówka
02.06.2023 14:03 Córka Natalii Kukulskiej świętowała 18-stkę. Wygląda zachwycająco

Natalia Kukulska pochwaliła się w mediach społecznościowych fotkami córki, Ani, z imprezy urodzinowej. 18-latka szumnie wkroczyła w dorosłość w jednym z najmodniejszych klubów w Warszawie. Dąbrówka świętowała w otoczeniu najbliższych osób. Na moment wpadła też Dorota Szelągowska. "Takie wejście w dorosłość to rozumiem!"

Natalia Kukulska
03.04.2023 10:43 Natalia Kukulska wyjawiła, czy powstanie film o Annie Jantar. Padły znaczące słowa

Natalia Kukulska odniosła się do plotek dotyczących powstawania filmu dot. jej mamy, Anny Jantar. Produkcją miałoby się zająć TVP. Wokalistka uchyliła rąbka tajemnicy dotyczącego ewentualnego powstawania dzieła. Nie wszystko jest takie proste.

None
15.03.2023 14:52 Natalia Kukulska wspomina mamę w 43. rocznicę śmierci. Pokazała niepublikowane dotąd zdjęcia

14. lata minęły 43 lata od śmierci legendarnej polskiej wokalistki. Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej samolotu Ił-62 Mikołaj Kopernik lecącego z Nowego Jorku do Warszawy. Natalia Kukulska postanowiła oddać hołd ukochanej mamie.

Anna Jantar
15.03.2023 13:29 Anna Jantar w chwili śmierci miała przy sobie list. Natalia Kukulska ujawniła jego tajemniczą treść

14 marca mija 33. rocznica tragicznej śmierci Anny Jantar, która zginęła w katastrofie lotniczej pod Warszawą. Niestety, ponure wydarzenie sprzed lat wzmogło plotki, które pojawiły się już kilka dni po śmierci piosenkarki. W prasie pisano, jakoby gwiazda polskiej sceny zamierzała odejść od męża i córki. Tym krzywdzących doniesieniom kres zadała Natalia Kukulska, która ujawniła niezwykle intymną treść miłosnego listu, jaki w ostatnich chwilach dzierżyła w dłoniach Anna Jantar. 

None
14.03.2023 19:16 43 lat temu w katastrofie lotniczej zginęła Anna Jantar. Tak wyglądało jej ostatnie spotkanie z córką

14 marca 1980 roku doszło do katastrofy  samolotu IL-62 "Mikołaj Kopernik". W wyniku tragicznego wypadku zginęło 10 członków załogi i 77 pasażerów. Wśród nich znajdowała się jedna z największych gwiazd polskiej estrady Anna Jantar.   

natalia kukulska
12.02.2023 15:15 Natalia Kukulska pokazała zdjęcie z córką z jej studniówki. Ania jest tak bardzo podobna do babci

Natalia Kukulska świętowała studniówkę swojej córki Ani. Maturzystka już niedługo będzie musiała skupić się na egzaminie dojrzałości, ale podczas imprezy miała jeszcze szansę pokazać swój talent wokalny. Aż trudno uwierzyć, jak bardzo podobna jest do swojej babci.

natalia kukulska anna jantar
24.12.2022 10:19 Natalia Kukulska wspomniała tragiczną śmierć Anny Jantar. Miała wówczas zaledwie 4 latka

Natalia Kukulska w wieku 4 lat przeżyła tragiczną utratę swojej rodzicielki, Anny Jantar. Mimo że wówczas była tylko dzieckiem, często wspomina mamę w wywiadach. W jednym z ostatnich zwierzyła się nieco bardziej, opowiadając o swojej tęsknocie. Z rozrzewnieniem wróciła do nielicznych chwil, które udało jej się zapamiętać z tej życiowej tragedii.

Natalia Kukulska
19.12.2022 22:40 Natalia Kukulska jest chora. Gwiazda przekazała smutne wieści fanom: "Muszę się poddać. Walczyłam do końca"

Natalia Kukulska zachorowała na grypę, w związku z czym zmuszona została odwołać ostatni koncert ze swojej trasy "Kukulska MTV Unplugged". Gwiazda przeprosiła fanów, organizatorów oraz swój zespół.

Natalia Kukulska
17.12.2022 10:15 Natalia Kukulska ma problemy ze zdrowiem. Przekazała smutną wiadomość

Natalia Kukulska wydała oświadczenie, które zaniepokoiło jej fanów. Okazuje się, że gwiazda ma problemy ze zdrowiem. Wokalistka musiała odwołać najbliższe koncerty.

Anna Jantar
07.07.2022 16:03 Anna Jantar zginęła 42 lata temu w katastrofie samolotu. Miała przy sobie wzruszający list od ukochanego

Anna Jantar była jedną z pasażerek samolotu lecącego z Nowego Jorku, który rozbił się w pobliżu warszawskiego lotniska Okęcie 14 marca 1980 r. Dopiero po latach poznaliśmy więcej szczegółów tego tragicznego zdarzenia. Na wracającą ze Stanów piosenkarkę czekał mąż, Jarosław Kukulski, oraz czteroletnia córka Natalia.

Natalia Kukulska
29.05.2022 16:22 Natalia Kukulska skomentowała doniesienia o serialu o Annie Jantar. Kiepskie informacje dla fanów artystki

Jakiś czas temu media obiegły doniesienia o kolejnej biograficznej produkcji TVP. Z informacji wynikało, że stacja rzekomo postanowiła nakręcić serial o tragicznie zmarłej Annie Jantar. Okazuje się jednak, że plany te do tej pory nie zostały skonsultowane z rodziną zmarłej artystki. Natalia Kukulska w rozmowie z dziennikarzami "Pomponika" przyznała, że do tej pory nie przeprowadziła żadnej rozmowy z TVP w sprawie serialu o swojej mamie. Anna Jantar była jedną z najbardziej popularnych polskich wokalistek, a swoją karierę rozwijała nie tylko w kraju, ale również poza jego granicami. Artystka koncertowała w Europie, a także Stanach Zjednoczonych. Jej rozwijającą się karierę przerwała jednak wielka tragedia.

anna jantar natalia kukulska
15.03.2022 13:00 Natalia Kukulska w 42. rocznicę śmierci Anny Jantar: Stało się nieodwracalne

Anna Jantar zginęła w katastrofie samolotu 42. lata temu. Artystka miała wtedy niecałe 30 lat, pozostawiła w żałobie męża, Jarosława Kukulskiego, i córkę, Natalię. Ta poszła w ślady mamy i tworzy muzykę. 14 marca wspominała rocznicę jej śmierci.Jantar była jedną z największych gwiazd polskiej piosenki w latach 70. Kochali ją wszyscy, a jej śmierć wstrząsnęła światem muzyki na długo.