Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Natalia Kukulska pokazała zdjęcie z córką z jej studniówki. Ania jest tak bardzo podobna do babci
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 12.02.2023 15:15

Natalia Kukulska pokazała zdjęcie z córką z jej studniówki. Ania jest tak bardzo podobna do babci

natalia kukulska
KAPiF & Instagram/natalia.kukulska

Natalia Kukulska świętowała studniówkę swojej córki Ani. Maturzystka już niedługo będzie musiała skupić się na egzaminie dojrzałości, ale podczas imprezy miała jeszcze szansę pokazać swój talent wokalny. Aż trudno uwierzyć, jak bardzo podobna jest do swojej babci.

Natalia Kukulska na studniówce swojej córki

- Studniówka… na mojej, ekstrawagancją były srebrne glany, które założyłam do czarnej mini. Na studniówce mojej córki Ani, w kontraście, do ogólnych trendów. Zamiast drogiego lokalu, wykwintnego menu i Dj’a - przedstawienie - piękne wartościowe piosenki, wybitnych autorów wykonane grupowo, z inscenizacją uczniów maturalnych klas mogą być inspiracją do matury z polskiego - pisała Natalia Kukulska na swoim Instagramie.

Dumna mama pojawiła się na studniówce córki i pokazała zdjęcia. Chciała przede wszystkim pogratulować jej wspaniałego występu. Cieszyła się również, że impreza, w której brała udział Ania, tak bardzo różniła się od tego, co znamy z dzisiejszych studniówek.

- Niepowtarzalne chwile. Wzruszenie i wdzięczność. Coś się kończy a coś zaczyna… Nie tylko matura jest egzaminem dojrzałości. Anulku - piękne to było! - dodała zachwycona Natalia Kukulska.

Ania coraz bardziej wygląda jak Anna Jantar

Ania jest córką Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki. Oprócz niej mają również o 5 lat od niej starszego syna Jana oraz młodszą o 12 lat córkę Laurę. Ania otrzymała oczywiście imię po swojej babci, zmarłej tragicznie Annie Jantar.

Widać, że z dnia na dzień zaczyna ona coraz bardziej przypominać swoją babcię. Jest również zwierzęciem scenicznym, jak jej mama. Może się okazać, że zaprowadzi ją to na szczyt kariery. Już teraz widać, że chętnie idzie w rodzinne ślady i śpiewa jak z nut.

Zdjęcia ze studniówki wszystko pokazują - oczy i uśmiech to z pewnością zasługa genów Anny Jantar. Czy Ania przejmie schedę po babci i pójdzie w jej ślady?

Artykuły polecane przez Goniec.pl: