Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Kukulska w środku nocy zwróciła się do fanów. "Miejmy to za sobą"
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 12.02.2024 13:41

Kukulska w środku nocy zwróciła się do fanów. "Miejmy to za sobą"

Natalia Kukulska
Natalia Kukulska w środku nocy przekazała fanom nagłe wieści. Fot. KAPiF

Natalia Kukulska ni stąd, ni zowąd, w nocy z niedzieli na poniedziałek, zaskoczyła fanów smutnym wyznaniem. Kilka szczerych słów okrasiła zdjęciem, które zaskoczyło ich jeszcze bardziej niż słowa. Doszło bowiem do pewnego feralnego incydentu, o którym jak najszybciej będzie chciała zapomnieć.

Natalia Kukulska na bieżąco relacjonuje swoje życie

Natalia Kukulska ostatnio zapewnia swoim wielbicielom istną sinusoidę emocji. To dlatego, że na łamach mediów społecznościowych nie informuje jedynie o "konfiturach" swojego szczęśliwego rodzinnego życia z ukochanymi córkami, ale także o sprawach mniej skłaniających do radości.

Jeszcze niedawno piosenkarka z żalem opowiadała o śmierci jednego ze swoich przyjaciół, teraz zaś zamieściła w sieci kolejny nienastrajający pozytywnie post. Czego dotyczył?

Natalia Kukulska
Natalia Kukulska w środku nocy przekazała fanom nagłe wieści. Fot. KAPiF
Wiśniewski ma brata. Po rodzinnym dramacie zapadł się pod ziemię

Natalia Kukulska zaskoczyła fanów. Głos zabrała Justyna Steczkowska

Natalia Kukulska przekazała fanom najświeższe wieści ze swojego nowego domu, w którym poddała się pewnemu pozornie rutynowemu zabiegowi pielęgnacyjnemu. Choć wirtualna społeczność zapewniała ją o pomyślności całego przedsięwzięcia, sama zainteresowana na pokazaniu skutków tej czynności nie poprzestała.

Wyglądasz super - zagaiła Justyna Steczkowska, a wtórować zaczęła jej cała masa nieco zaskoczonych obserwujących.

Internauci podzielili zdanie artystki, dodając że zabieg spełnił swoją rolę i ich idolka dalej prezentuje się znakomicie. Niestety, nie wszyscy dokładnie przeczytali opis obok fotosu. Wynika z niego, że to nie wszystko poszło po jej myśli. Jak opisała feralne zdarzenie?

Natalia Kukulska
Natalia Kukulska w środku nocy przekazała fanom nagłe wieści. Fot. KAPiF

"Dramat" Natalii Kukulskiej. Tą fryzurą długo się nie nacieszyła

Natalia Kukulska pod osłoną nocy opublikowała w sieci zdjęcie w nowej fryzurze. Krókie i nieco zakręcone włosy dodały jej promienności, jednak o podobnych emocjach piosenkarka mogła zapomnieć. Zdradziła, co dokładnie zamierza “mieć już za sobą”, przy okazji kierując wobec fanów pewną prośbę.

Miejmy to za sobą. Tak ścięłam je… tylko proszę bez ogólnopolskich dyskusji, to tylko włosy. Tym razem nie tylko chciałam ale i musiałam. Lekko mi i już wiosennie… - orzekła na Instagramie.

Niestety nie wiadomo, jak aktualnie prezentuje się Natalia Kukulska. Pozostaje zatem oczekiwać, czy nowa fryzura rzeczywiście poszła już w zapomnienie, a 47-latka niebawem kolejny raz zaskoczy w jeszcze bardziej alternatywnym (a zapewne i krótszym) uczesaniu. 

Natalia Kukulska
Natalia Kukulska w środku nocy przekazała fanom nagłe wieści. Fot. Instagram @natalia.kukulska
Natalia Kukulska
Natalia Kukulska w środku nocy przekazała fanom nagłe wieści. Fot. KAPiF