Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Po 23 latach niespodziewana wieść o małżeństwie Kukulskiej. "Różnice, niedomówienia"
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 18.11.2023 21:01

Po 23 latach niespodziewana wieść o małżeństwie Kukulskiej. "Różnice, niedomówienia"

Natalia Kukulska z mężem
KAPiF;Po 23 latach niespodziewana wieść o małżeństwie Natalii Kukulskiej

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka w tym roku świętowali 23 rocznicę ślubu. W mediach uchodzą za zgodną i szczęśliwą parę. Czy faktycznie tak jest? Piosenkarka zdradziła, że w jej małżeństwie nie zawsze działo się dobrze.

Natalia Kukulska od lat znajduje się na szczycie

Natalia Kukulska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych piosenkarek w kraju. Talent muzyczny zdecydowanie odziedziczyła po swojej tragicznie zmarłej matce, Annie Jantar. Piosenkarka swoją karierę rozpoczęła już jako dziecko i od tamtej pory nieustannie znajduje się na piedestale polskiej muzyki.

Natalia Kukulska jeszcze jako licealistka poznała Ryszarda Kunce. Imponował jej swoim doświadczeniem i intelektem. Wokalistka szczerze wierzyła, że to właśnie z nim spędzi resztę swojego życia. Ostatecznie rozstali się, choć początkowo nic tego nie zapowiadało.

Artystka poznała swojego przyszłego męża w pracy. Michał Dąbrówka był muzykiem sesyjnym, aranżerem, współpracował z wieloma gwiazdami, m.in. Edytą Górniak, Edytą Bartosiewicz czy Kasią Kowalską. W 1997 roku otrzymał propozycję pracy nad albumem “Plus” nagrywanym przez Natalię Kukulską. Wówczas zapewne nawet się nie spodziewał, jak bardzo ta decyzja odmieni jego życie.

Natalia Kukulska pokazała smutne nagranie z córką. "Popłakałam się"

Historia miłosna Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki

Początkowo Natalia Kukulska traktowała Michała Dąbrówkę jak dobrego przyjaciela, z którym świetnie się dogadywała. W końcu była w związku i nie planowała zostawiać swojego ukochanego. Mimo to ze swoim współpracownikiem spędzała bardzo dużo czasu.

Wszystko uległo zmianie w 1999 roku, gdy piosenkarka i Michał Dąbrówka wraz z całym zespołem wyjechali do USA, gdzie ruszyli w trasę koncertową. Mieli jeszcze więcej czasu na wspólne rozmowy. Przyjacielska relacja uległa dużej zmianie. 

Nas z Michałem zaczęło coś do siebie przyciągać. Zachorowaliśmy na siebie. Dłuższe niewidzenie powodowało dziwny niepokój. Chcieliśmy być razem. To było bardzo silne - opowiadała Natalia Kukulska w jednym z wywiadów.

Po powrocie artystka rozstała się z Ryszardem Kunce i związała się z Michałem Dąbrówką. Ich uczucie okazało się bardzo silne. Zakochani w lutym 2000 roku wzięli ślub i doczekali się narodzin trójki dzieci: Jana, Anny i Laury.

Natalia Kukulska z rodziną
KAPIF; Po 23 latach niespodziewana wieść o małżeństwie Natalii Kukulskiej

Jak wyglądało małżeństwo Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki?

Już od lat Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka uchodzą za zgrane i szczęśliwe małżeństwo. Zdecydowanie unikają rozgłosu, raczej niechętnie pozują na ściankach, rzadko bywają na imprezach branżowych. Cenią sobie spokój i intymność.

Okazuje się, że na tym idealnym obrazie są jednak rysy. Piosenkarka wyjawiła, jak naprawdę wyglądało jej małżeństwo. Wówczas okazało się, że również oni mierzą się z problemami. Czy udało się im zaradzić?

Bardzo długo nasz związek był bezproblemowy. Dłużej niż zazwyczaj to bywa. W ogóle się nie kłóciliśmy, łatwo było nam się we wszystkim dogadywać naturalnie. Potem z prozą życia, pojawiły się różne kryzysy, różnice, niedomówienia - opowiedziała podczas rozmowy z “Panią”.

Pojawiały się sytuacje, które mogły nas zgubić, ale zawsze zdarzało się coś, co rozwiewało chmury. Jakby czuwała nad nami opatrzność. Nadal nie mam wątpliwości, że nasza relacja nieustannie wymaga od nas pracy i uważności - dodała Natalia Kukulska.

Natalia Kukulska z mężem
KAPIF; Po 23 latach niespodziewana wieść o małżeństwie Natalii Kukulskiej