Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Natalia Kukulska wspomina mamę w 43. rocznicę śmierci. Pokazała niepublikowane dotąd zdjęcia
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 15.03.2023 14:52

Natalia Kukulska wspomina mamę w 43. rocznicę śmierci. Pokazała niepublikowane dotąd zdjęcia

None
KAPiF, Facebook/Anna Jantar

14. lata minęły 43 lata od śmierci legendarnej polskiej wokalistki. Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej samolotu Ił-62 Mikołaj Kopernik lecącego z Nowego Jorku do Warszawy. Natalia Kukulska postanowiła oddać hołd ukochanej mamie.

43. rocznica śmierci Anny Jantar

Natalia Kukulska jest jedną z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek. Jej głos kojarzą niemal wszyscy słuchacze z naszego kraju, a przeboje, takie jak "Im więcej Ciebie tym mniej" czy "Wierność jest nudna" z filmu "Och, Karol 2" zajmowały wysokie pozycje na polskich listach przebojów. 

Wokalistka niewątpliwie odziedziczyła talent po mamie. Anna Jantar zrobiła spektakularną karierę w kraju i za granicą. Sukces gwiazdy przerwał jednak tragiczny wypadek. Wokalistka zginęła w katastrofie lotniczej w 1980 roku. Jej córka Natalia miała wówczas zaledwie cztery lata. 

Brzydkie zachowanie kard. Dziwisza. Uderzył księdza, wszystko widać na nagraniu

Natalia Kukulska pielęgnuje pamięć o Annie Jantar

14 marca minęły 43 lata od katastrofy lotniczej na warszawskim Okęciu. W wyniku wypadku śmierć poniosło 87 osób, w tym Anna Jantar. Słynna piosenkarka wracała wówczas z tournee po Stanach Zjednoczonych.

Z okazji kolejnej rocznicy ukochanej mamy, Natalia Kukulska opublikowała w sieci wzruszający wpis. Piosenkarka pokazała niepublikowane dotąd zdjęcia Anny Jantar. W poście opublikowanym na Facebooku napisała,  że jakiś czas temu udało jej się zdobyć zdjęcia z wizerunkiem swojej  zmarłej mamy.

- 43 lata minęły, odkąd nie powstał żaden nowy kadr... Te, które zostały,  pomagają pamiętać i wspominać. "Stykówki", które widzicie, dostałam od  pani Doroty, córki Tadeusza Kubiaka, fotografa, który często umieszczał w  swoich kadrach moją mamę. Dostałam więcej nowych, nieznanych ujęć i  bardzo jestem za to wdzięczna. Obiecuję, że kiedyś się nimi podzielę. To  niesamowite, że tyle lat po śmierci, cały czas możemy ją odkrywać -  waszą i moją Annę Jantar. Dziękuję za wszystkie dowody pamięci, a  wkrótce opowiem o pewnym graficznym projekcie - napisała Natalia Kukulska.

Wpis Natalii Kukulskiej wzruszył jej fanów

Fani wyjątkowo emocjonalnie zareagowali na post Natalii Kukulskiej. W sekcji komentarzy błyskawicznie pojawiło się wiele słów wsparcia w jej stronę. Wielu internautów zauważyło duże podobieństwo między matką a córką.

- Na zawsze pozostanie w naszych sercach i wciąż żyje w nas w swoich przepięknych niezapomnianych piosenkach; - Piosenki zawsze na czasie  wracam do nich i chętnie  słucham... - Na zawsze piękna i młoda Anna w naszych sercach - czytamy pod postem.