Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Natalia Kukulska pokazała smutne nagranie z córką. "Popłakałam się"
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 08.09.2023 22:54

Natalia Kukulska pokazała smutne nagranie z córką. "Popłakałam się"

Natalia Kukulska z córką
Instagram/natalia.kukulska

Natalia Kukulska jest bardzo przywiązana do swoich dzieci. W swoich mediach społecznościowych poinformowała, że jej córka podjęła bardzo ważną życiową decyzję i wyprowadza się z Polski. Wyznała także, co spowodowało, że Anna wyjeżdża z kraju.

Natalia Kukulska jest mamą trójki dzieci

Natalia Kukulska jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce. Prywatnie artystka jest mamą trójki dzieci: 23-letniego Jana, 18-letniej Ani i 6-letniej Laury. Do tej pory największe zainteresowanie budził syn Kukulskiej, a teraz coraz częściej mówi się o jej młodszej córce, Ani. Wokalistka teraz zdradziła, że jej pociecha rozpoczyna nowy etap w życiu. Okazuje się, że wyprowadza się z Polski i od tej pory będzie mieszkała w Londynie.

Bulwersujące nagranie z Gdańska. Nastolatkowie zaatakowani przez agresorów

Córka Natalii Kukulskiej wyprowadza się z Polski

Anna Dąbrówka wyprowadza się do Londynu, bo lada dzień rozpocznie studia na jednej z tamtejszych uczelni. Wokalistka w mediach społecznościowych opublikowała filmik, na którym jak wraz z mężem i córką zwiedzają Londyn.

Rodzice pomogli też Annie znaleźć mieszkanie, w którym się zatrzyma. - W drodze po marzenia… London is calling! Powodzenia córeczko! Hasła musicalu Moulin Rouge - beauty, truth, freedom i love - czy może być lepsze przesłanie? - napisała pod filmikiem. 

Fani w komentarzach okazali artystce wsparcie

Pod filmikiem pojawiło się mnóstwo wspierających komentarzy od fanów a także od przyjaciół z show-biznesu. - To jest strasznie smutna rolka i jako stara ciotka się popłakałam - napisała Dorota Szelągowska. - Widzę smuteczek w oku matki - wtórowała jej Aleksandra Kwaśniewska.

Fani wokalistki trzymają mocno kciuki za jej córkę oraz życzą jej samych sukcesów w nauce. - Mama pewnie kilka razy dziennie łyka łzy i mimo wszystko, robiąc dobrą minę do złej gry, daje córce kopniaka na szczęście. Cudownie napisane - napisała jedna z internautek. - Powodzenia Aneczko, jesteś mądra, inteligentna, i bardzo zdolna, spełniaj swoje plany i marzenia - dodała kolejna fanka.