Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Córka Natalii Kukulskiej świętowała 18-stkę. Wygląda zachwycająco
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 02.06.2023 14:03

Córka Natalii Kukulskiej świętowała 18-stkę. Wygląda zachwycająco

Natalia Kukulska, Ania Dąbrówka
Kapif

Natalia Kukulska pochwaliła się w mediach społecznościowych fotkami córki, Ani, z imprezy urodzinowej. 18-latka szumnie wkroczyła w dorosłość w jednym z najmodniejszych klubów w Warszawie. Dąbrówka świętowała w otoczeniu najbliższych osób. Na moment wpadła też Dorota Szelągowska. "Takie wejście w dorosłość to rozumiem!"

Natalia Kukulska wyprawiła córce 18-stkę

Natalia Kukulska jest obecna w polskim show-biznesie od najmłodszych lat. Piosenkarka nie może narzekać na brak popularności i zainteresowania ze strony mediów. Oprócz rozwoju kariery muzycznej, spełnia się także w roli szczęśliwej mamy – z Michałem Dąbrówką doczekała się trójki pociech. W 2000 roku urodził się ich syn Jan, pięć lat później na świat przyszła Anna, a w 2017 roku ich rodzina powiększyła się o Laurę.

Kilka lat temu w wywiadzie dla Vivy Natalia Kukulska zdradziła, że ich dzieci odziedziczyły talent po rodzicach i uczęszczają do szkoły muzycznej. - Jako wredna matka zgotowałam im taki los, jakiego sama nie lubiłam, czyli posłałam je do szkoły muzycznej, w której ja nie lubiłam ćwiczyć. One jednak wyszły z tego obronną ręką. Gdy ja skończyłam tę szkołę w klasie fortepianu, byłam zrażona i przestałam ćwiczyć. A Jasio i Ania chcieli iść dalej w edukacji muzycznej - opowiadała.

Ewa Błaszczyk przekazała świetne nowiny o córce w śpiączce. Długo na to czekała

Natalia Kukulska pochwaliła się zdjęciami z urodzin córki na Instagramie

W tej samej rozmowie córka Kukulskiej, Ania, wyjawiła, że chciałaby rozwijać się w kierunku musicalu. W tym roku dziewczyna skończyła 18 lat, a jej mama wyprawiła jej imprezę w jednym z najmodniejszych klubów w Warszawie. Na 18-stkę przybyli bliscy nastolatki i królowały wystrzałowe kreacje – bajkowe motywy robiły ogromne wrażenie.

Natalia Kukulska pokazała na Instagramie, jak razem z córką i gośćmi bawiła się na szałowej imprezie. Jak możemy zobaczyć, świętowanie było naprawdę huczne, pełne zabawy i wzruszeń. - Przekornie - 18 urodziny mojej Ani świętowaliśmy kończąc w dniu dziecka! Co to była za impreza… bajkowa! Wymarzona i zasłużona! Cudowni goście, wspaniałe miejsce i szalone stroje i tańce… takie wejście w dorosłość to rozumiem! Wzruszeń i wspomnień tez nie zabrakło… z mojego maleństwa taka piękna księżniczka! To niezwykły moment w życiu – tuż po maturze, tuż przed studiami… ech… zgłupieć można, co patrząc na zdjęcia chyba nam się udało - napisała na Instagramie mama nastolatki.

Córka Natalii Kukulskiej wyglądała jak księżniczka

Ania Dąbrówka postawiła na suknię z gorsetem w kolorze butelkowej zieleni, do której dobrała ciężkie, kontrastujące buty. Uwagę zwracała opaska-diadem, którą uzupełniła całą stylizację. Choć stylizacja samej jubilatki nie miała w sobie typowo bajkowych elementów, trzeba przyznać, że dziewczyna prezentowała się na urodzinowej imprezie zjawiskowo. Z kolei jej mama świętowała w błyszczącej bluzie w paski z wielką kokardą z Myszki Miki. Gwiazda przyjęcia doczekała się też wyjątkowego tortu z postaciami z bajek.

Stylizacja 18-latki wywołała wiele zachwytów w sieci. Przepiękna Anna; Widać, że urodziny się udały; Super impreza; Bajkowo – pisali podekscytowani internauci.