Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Córka Natalii Kukulskiej o kulach, zrobili jej zdjęcia: "Noga w ortezie". Dziewczynka ma tylko 7 lat
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 07.01.2024 13:21

Córka Natalii Kukulskiej o kulach, zrobili jej zdjęcia: "Noga w ortezie". Dziewczynka ma tylko 7 lat

Natalia Kukulska
Córka Natalii Kukulskiej o kulach, zrobili jej zdjęcia: "Noga w ortezie". Fot. Instagram @natalia.kukulska / KAPiF

Natalia Kukulska spełnia się nie tylko jako artystka, ale także matka. Macierzyństwo zazwyczaj daje jej wiele powodów do radości, jednak wypadek najmłodszej pociechy raczej nie nastroił jej pozytywnie. Co zrobiła, by 7-latka mimo kontuzji poczuła się lepiej? Piosenkarka znalazła ku temu wyjątkową okazję, o czym szczegółowo opowiedziała zatroskanym o zdrowie małoletniej fanom.

Natalia Kukulska ma trójkę dzieci

Dzieciństwo Natalii Kukulskiej minęło pod znakiem traumy, jaką wywołała przedwczesna i tragiczna śmierć jej ukochanej mamy, Anny Jantar. Gwiazda, mimo że miała wtedy raptem 4 latka, regularnie wraca do ciężkich chwil, jednocześnie przyznając, że przez to wydarzenie stała się inną osobą.

Wiernym towarzyszem wokalistki od wielu lat jest Michał Dąbrówka, z którym wychowuje trójkę dzieci - syna Jana oraz dwie córki, Annę i Laurę. Starsza jest już pełnoletnia, młodsza zaś dopiero poznaje uroki życia. Artystka robiła co w swojej mocy, by każde z nich dorastało w warunkach, o jakich ona sama mogła pomarzyć.

Starałam się więc być matką taką, której można powiedzieć o wszystkim. Ciepłą, ale i wskazującą różne drogi, jak to ciepło domowe rozpalać. Bycie razem, wspólne posiłki. Na przykład zawsze gotowałam, prawie codziennie, a jeśli nie mogłam, to dbałam o to, by wszystko było przygotowane - podkreśliła jakiś czas temu w Vivie. 

Czy udaje jej się dalej pielęgnować te wartości i dbać o domowe ognisko? W sieci można znaleźć publikacje, które nie pozostawiają w tej sprawie wątpliwości.

Natalia Kukulska
Córka Natalii Kukulskiej o kulach, zrobili jej zdjęcia: "Noga w ortezie". Fot. KAPiF
Natalia Kukulska w żałobie, na gwiazdę spadła najsmutniejsza wiadomość. "Jak nie wierzyć w znaki?"

Natalia Kukulska jest dumna z córek

Natalia Kukulska z uporem maniaka dba o rodzinne relacje i trzeba przyznać, że wywiązuje się z rodzicielskich obowiązków wzorowo. Podczas Sylwestra nie poszła wzorem innych gwiazd i zamiast pracy na scenie, skupiła się na spędzaniu wspólnego czasu z najbliższymi.

47-latka pochwaliła się na Instagramie wspólnym zdjęciem z 18-letnią Anną. Obie ostatnią noc 2023 roku spędziły w szampańskich nastrojach, jednak los w ciągu kolejnych dni postawił przed nimi pewno angażujące wyzwanie. Nowy rok nie zaczął się pomyślnie z powodu kontuzji, jakiej doznała najmłodsza członkini rodziny. Reakcja była natychmiastowa.

7-letnia córka Natalii Kukulskiej o kulach. Gwiazda zabrała głos

Natalia Kukulska w Londynie celebrowała urodziny 7-letniej solenizantki, a relacją z uroczystości podzieliła się z obserwującymi. Ich czujne oczy w mig wyłapały, że mała Laura porusza się w wózku lub o kulach. Mimo przeciwności dziewczynka zachowała pogodę ducha i cieszyła się z imprezy, jaką przygotowały dla niej mama oraz starsza siostra. W optymistycznym tonie wypowiedziała się także piosenkarka, która rozpłynęła się nad urodą milusińskiej.

Kocham to zdjęcie małej Laurki… która zapozowała w swoim "perfekcyjnym" makijażu… To było przed chwilą, a wczoraj skończyła 7 lat. Serio? Urodziny lekko połamane (noga w ortezie), ale za to w Londynie razem z siostrą, która przecież dopiero co była w jej wieku… Dlatego celebrujemy ile wlezie a łazimy gdzie się da… - relacjonowała.

Wirtualna społeczność nie zamierzała psuć im tego święta, więc zamiast lawiny pytań dotyczących niedyspozycji skierowano wobec niej życzenia rychłego powrotu do pełnej sprawności. Nie pozostaje zatem nic innego, jak również się do nich przyłączyć.

Natalia Kukulska
Córka Natalii Kukulskiej o kulach, zrobili jej zdjęcia: "Noga w ortezie". Fot. Instagram @natalia.kukulska 
Córka Natalii Kukulskiej
Córka Natalii Kukulskiej o kulach, zrobili jej zdjęcia: "Noga w ortezie". Fot. Instagram @natalia.kukulska 
Córka Natalii Kukulskiej
Córka Natalii Kukulskiej o kulach, zrobili jej zdjęcia: "Noga w ortezie". Fot. Instagram @natalia.kukulska 

Źródło: Viva