Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Natalia Kukulska ma problemy ze zdrowiem. Przekazała smutną wiadomość
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 17.12.2022 10:15

Natalia Kukulska ma problemy ze zdrowiem. Przekazała smutną wiadomość

Natalia Kukulska
Natalia Kukulska fot. KAPiF

Natalia Kukulska wydała oświadczenie, które zaniepokoiło jej fanów. Okazuje się, że gwiazda ma problemy ze zdrowiem. Wokalistka musiała odwołać najbliższe koncerty.

Natalia Kukulska zmartwiła fanów

Natalia Kukulska muzykę ma we krwi, a karierę wokalną rozpoczęła już jako mała dziewczynka. W wieku zaledwie 4 lat straciła mamę, która zginęła w katastrofie lotniczej. To właśnie słynna polska piosenkarka, Anna Jantar przekazała jej w genach talent muzyczny.

W jednym z wywiadów artystka wspomniała, że prowadzone są rozmowy na temat produkcji filmu o jej zmarłej tragicznie mamie. Natalia Kukulska nie wyklucza, że taka realizacja powstanie.

- Ja nie myślałam, ale myślą inni. Przez ten czas dużo było takich tematów, podchodów. Nie wykluczam, że coś takiego powstanie, ale na ten moment jeszcze nie - powiedziała. - Nie wiem. Musiałabym się zastanowić, co jest dla mnie najważniejsze w takim filmie. I chyba szybko znalazłabym odpowiedź, że najważniejsza jest pamięć o mojej mamie. A co za tym pójdzie, to już nie wiem, ale wydaje mi się, że tym bym się kierowała - dodała piosenkarka w rozmowie z Jastrząb Post.

Natalia Kukulska odwołuje koncert

Natalia Kukulska jest obecnie jedną z najpopularniejszych i najbardziej cenionych polskich wokalistek. Artystka ma na swoim koncie wiele popularnych przebojów i pokaźne grono fanów. Niestety w piątek przekazała wieści, które zmartwiły miłośników jej muzyki.

Wokalistka miała wystąpić na scenie podczas piątkowego koncertu "Christmas Time!" w Kaliszu. Ze względu na kiepski stan zdrowia musiała jednak odwołać swój występ. Zamiast niej na scenie pojawiła się Anna Karwan.

- Drodzy, jest mi niezmiernie przykro, ale z powodów zdrowotnych jestem zmuszona odwołać swój udział w dzisiejszym koncercie "Christmas Time!" w Kaliszu. Robię, co w mojej mocy, aby mój stan zdrowia pozwolił nam się spotkać jutro w Toruniu podczas koncertu „MTV Unplugged”. Dziś w Kaliszu wystąpi wspaniała Ania Karwan, która jest dla mnie gwarantem profesjonalizmu i najwyższej jakości artystycznej. Wierzę, że ten wieczór dla wszystkich zgromadzonych będzie jak zwykle udany – napisała na Instagramie.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Jastrząb Post