Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Natalia Kukulska skomentowała doniesienia o serialu o Annie Jantar. Kiepskie informacje dla fanów artystki
Monika Majko
Monika Majko 29.05.2022 16:22

Natalia Kukulska skomentowała doniesienia o serialu o Annie Jantar. Kiepskie informacje dla fanów artystki

Natalia Kukulska
https://commons.wikimedia.org/Przemek Bednarczyk Attribution-ShareAlike 2.5 Generic (CC BY-SA 2.5)

Jakiś czas temu media obiegły doniesienia o kolejnej biograficznej produkcji TVP. Z informacji wynikało, że stacja rzekomo postanowiła nakręcić serial o tragicznie zmarłej Annie Jantar. Okazuje się jednak, że plany te do tej pory nie zostały skonsultowane z rodziną zmarłej artystki. Natalia Kukulska w rozmowie z dziennikarzami "Pomponika" przyznała, że do tej pory nie przeprowadziła żadnej rozmowy z TVP w sprawie serialu o swojej mamie.

Anna Jantar była jedną z najbardziej popularnych polskich wokalistek, a swoją karierę rozwijała nie tylko w kraju, ale również poza jego granicami. Artystka koncertowała w Europie, a także Stanach Zjednoczonych. Jej rozwijającą się karierę przerwała jednak wielka tragedia.

Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej, gdy jej córka miała zaledwie 4 lata

14 marca 1980 roku krajem wstrząsnęła wiadomość o katastrofie lotniczej, do której doszło nieopodal warszawskiego lotniska Okęcie. W zdarzeniu śmierć poniosło 77 pasażerów i 10 osób z załogi samolotu. Na pokładzie znajdowała się także Anna Jantar.

Tragiczna śmierć piosenkarki była wielkim ciosem dla jej bliskich. Anna Jantar zostawiła męża, Jarosława Kukulskiego i ich zaledwie 4-letnią wówczas córkę, Natalię. W żałobie pogrążyli się także liczni fani artystki, a na jej pogrzeb przybyło aż 40 tys. osób.

Po artystce zostały jednak przeboje, które do dziś brzmią w pamięci wielu Polaków. Choć od tragicznej śmierci Anny Jantar minęło już ponad 40 lat, fani wciąż pamiętają o wokalistce. Nic więc dziwnego, że informacje o planowanej przez TVP produkcji opartej na życiu piosenkarki wywołały tak wielką radość wśród wielu widzów stacji.

Córka Anny Jantar zdementowała doniesienia o planach TVP ws. serialu o swojej mamie

Pomysł nakręcenia serialu o Annie Jantar miał pojawić się przy okazji prac nad filmem biograficznym pt. "Zenek", na podstawie historii Zenka Martyniuka. W produkcji wykorzystano jedną z kompozycji Jarosława Kukulskiego i to właśnie wówczas miało dojść do wstępnych rozmów z bliskimi artystki o serialu na podstawie jej życia.

Okazuje się jednak, że prawdopodobnie żadne rozmowy na ten temat się jeszcze nie odbyły. O sprawę serwis pomponik.pl zapytał córkę artystki, Natalię Kukulską, która zdementowała niedawne medialne doniesienia w sprawie produkcji o swojej mamie.

Nigdy takiego tematu nie było, żebym rozmawiała z TVP o filmie – powiedziała.

Natalia Kukulska przyznała jednak, że nie wyklucza, że w przyszłości taka produkcja się pojawi. Na razie jednak 46-letnia gwiazda, która poszła w ślady swojej zmarłej mamy, stanowczo podkreśliła, że nie prowadziła na ten temat rozmów z TVP.

Czy marzę? Może nie, ale nie wykluczam takiej sytuacji. Natomiast wstępne rozmowy z TVP nigdy nie miały miejsca – podsumowała ten wątek.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Pomponik