Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Żałoba w rodzinie Kukulskich. Nie mówili o tym głośno, teraz odkryto świeży grób
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 25.09.2023 22:00

Żałoba w rodzinie Kukulskich. Nie mówili o tym głośno, teraz odkryto świeży grób

Piotr Kukulski i Natalia Kukulska
KAPIF

Rodzina Kukulskich to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych muzycznych klanów w Polsce. Choć są w niej mniejsze i większe talenty, to do dziś każdy zna utwory Natalii Kukulskiej, Anny Jantar... a co wytrwalsi również Piotr Kukulskiego.

Smutne wieści na temat rodziny Piotra Kukulskiego

Choć przyrodni brat Natalii Kukulskiej nigdy nie zrobił oszałamiającej kariery i nie brak osób, które odmawiają mu talentu, to kilka lat temu było o nim dosyć głośno. Teraz na jaw wyszły kolejne fakty z jego życia. Wszystko wyszło na światło dzienne zupełnym przypadkiem.

Jak przekazał jeden z tabloidów, w domu brata Natalii Kukulskiej zapanowała żałobia - wszystko przez pogrzeb, który odbył się blisko miesiąc temu, ale opinia publiczna nie została o tym fakcie poinformowana. Wiele osób może mieć to rodzinie "Pikeja" za złe.

Nie da się ukryć, że w rodzinie Kukulskich to bez wątpienia Natalia jest tą bardziej znaną i utalentowaną, ale i o jej przyrodnim bracie było w mediach głośno. Jakiś czas temu słynny "Pikej" próbował zostać raperem, ale ostatecznie nic z niej nie wyszło, a jego twórczość stała się obiektem drwin.

Znany architekt odnowił dom Jerzego Połomskiego. "W tym domu nie ma drzwi, są same okna"

Żałoba w domu brata Natalii Kukulskiej. Zmarł członek rodziny

Zrażony niepowodzeniem Piotr Kukulski dał sobie spokój z show-biznesem i zniknął z mediów... zupełnie jak przed laty jego matka Monika Borys, która od samego początku związku z Jarosławem Kukulskim znalazła się w centrum zainteresowania mediów. Kobieta niemal na każdym kroku porównywana była do tragicznie zmarłej Anny Jantar, a często też rozpisywano się o jej konflikcie z pasierbicą.

Natalia Kukulska nigdy nie zabrała głosu w sprawie rodzinnych konfliktów, ale też nigdy nie zaprzeczyła plotkom o tym, że kobiety nie darzą się wielką sympatią. Gdy Monika Borys i Piotr Kukulski usunęli się w cień, plotki o rodzinie Kukulskich nieco ucichły.

Choć sam Piotr Kukulski nie udziela się obecnie zbyt wiele w mediach, to ogromnym zaskoczeniem okazały się niedawne ustalenia portalu "Super Express", który przekazał informacje o żałobie w domu brata Natalii Kukulskiej. Tabloid poinformował, że zmarła babcia "Pikeja", Halina Ossowska-Borys (87 l.).

Zmarła babcia Piotra Kukulskiego. Rodzina nie poinformowała o pogrzebie

Ogromne zaskoczenie budzi fakt, że kobieta od lat występowała w Zespole Pieśni i Tańca "Mazowsze" i była postacią dość znaną, ale jej rodzina nie poinformowała o jej odejściu. Dziennikarze tabloidu przypadkiem dowiedzieli się o jej śmierci, gdy odwiedzili Powązki i natrafili na świeży grób babci Piotra Kukulskiego.

- Odwiedzając Powązki Wojskowe w Warszawie, natrafiliśmy na jej świeży grób. Niestety nikt nie informował o jej śmierci, chociaż zmarła już prawie miesiąc temu. Była ona babcią Piotra "Pikeja", Kukulskiego, przyrodniego brata Natalii Kukulskiej. To właśnie Halina Ossowska-Borys śpiewała znaną piosenkę zespołu 'Mazowsze" pt. "Dwa serduszka", którą Joanna Kulig wykonywała w filmie 'Zimna wojna'" - donosi "Super Express".

Jak poinformował tabloid, na grobie Haliny Ossowskiej-Borys leżały jeszcze wieńce z pogrzebu oraz dwa zdjęcia zmarłej.

Źródło: Super Express