Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Socha i Kukulska przyjaźnią się od lat. Tak się poznały!
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 28.02.2024 19:46

Socha i Kukulska przyjaźnią się od lat. Tak się poznały!

Natalia Kukulska i Małgorzata Socha
KAPiF;Socha i Kukulska od lat się przyjaźnią

Obydwie są piękne, sławne i utalentowane. Jedna jest aktorką, druga wokalistką. Oprócz brylowania w rodzimym show-biznesie łączy je jeszcze… przyjaźń, która trwa już od dłuższego czasu. Gwiazdy mają uroczą pamiątkę z czasu, gdy się poznały.

Natalia Kukulska i Małgorzata Socha są przyjaciółkami

Choć wielu osobom wydaje się, że w show-biznesie ciężko jest o trwałe relacje, miłość po życia kres czy szczere przyjaźnie, one są przeciwieństwem tych słów. Obydwie żyją na świeczniku, jednak cieszą się spokojnym życiem rodzinnym u boku wybranków i gromadki uroczych dzieci. Udało im się zdobyć także przyjaźń i obustronne wsparcie.

Wprawdzie Natalia Kukulska jest wokalistką, a Małgorzata Socha aktorką, udało im się znaleźć nić porozumienia, która następnie przerodziła się w bliższą relację. Jak rozpoczęła się ich znajomość?

Kukulska w środku nocy zwróciła się do fanów. "Miejmy to za sobą"

Natalia Kukulska i Małgorzata Socha szczerze o swojej przyjaźni

Małgorzata Socha i Natalia Kukulska miały okazję niegdyś udzielić wspólnego wywiadu dla “Vivy!”. Podczas szczerej rozmowy z Katarzyną Piątkowska wyjawiły, w jaki sposób skrzyżowały się ich drogi, bowiem nie miały okazji spotkać się w pracy - w końcu obydwie, choć są artystkami, zajmują się innymi profesjami. Okazało się, że ich relacja rozpoczęła się… w warzywniaku.

Podczas wywiadu Małgorzata Socha wyjawiła, że podczas zakupów w sklepiku otarły się o siebie ciążowymi brzuchami. Wówczas, w trakcie rozmowy wyszło, że obydwie są na tym samym etapie ciąży.

Może otarcie się brzuchami w warzywniaku? […] Gdy Natalia mi powiedziała, że jest w tym samym tygodniu ciąży, co ja, po prostu nie mogłam w to uwierzyć. Mój brzuch versus jej brzuszek - wspominała aktorka.

Natalia Kukulska wyjawiła również, że podczas tego spotkania wykonały wspólne pamiątkowe zdjęcie. Być może w tym momencie nawet nie spodziewały się, ze to spotkanie w przyszłości zaowocuje szczerą przyjaźnią.

A jak tę znajomość podsumowała piosenkarka? Zdecydowała się na bardzo odważne słowa, które potwierdzają, jak bliska jest jej Małgorzata Socha.

Przyjaciele, to jest nowa rodzina. Rodzina z wyboru - wyjaśniła Natalia Kukulska.

Natalia Kukulska i Małgorzata Socha
fot. KAPIF;Socha i Kukulska od lat się przyjaźnią

Nie tylko Małgorzata Socha i Natalia Kukulska zaprzyjaźniły się ze sobą

Natalia Kukulska i Małgorzata Socha nie ukrywają, że ta relacja, która je połączyła, jest dla nich bardzo ważna i nieustannie o nią dbają. Okazuje się jednak, że przyjaźń rodziców może rozwijać się równolegle z dziecięcą. W trakcie wywiadu udzielanego “Vivie!” zdradziły, że również ich córki są sobie bardzo bliskie.

Gdy urodziły się dziewczynki - Laura i Basia, my z Małgosią coraz częściej się spotykałyśmy. Kolejne zdjęcie z mojej kolekcji pochodzi ze spotkania u naszego sąsiada, a przedstawia tatusiów, Michała i Krzysia, z dwumiesięcznymi bobasami. One jeszcze wtedy nie wiedziały, że będą się przyjaźnić. Bo przyjaźń Laury i Basi rozwija się równolegle z naszą - powiedziała Natalia Kukulska.

Małgorzata Socha
fot. KAPIF;Socha i Kukulska od lat się przyjaźnią
Natalia Kukulska
fot. KAPIF;Socha i Kukulska od lat się przyjaźnią