Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Natalia Kukulska jest chora. Gwiazda przekazała smutne wieści fanom: "Muszę się poddać. Walczyłam do końca"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.12.2022 22:40

Natalia Kukulska jest chora. Gwiazda przekazała smutne wieści fanom: "Muszę się poddać. Walczyłam do końca"

Natalia Kukulska
TRICOLORS/East News

Natalia Kukulska zachorowała na grypę, w związku z czym zmuszona została odwołać ostatni koncert ze swojej trasy "Kukulska MTV Unplugged". Gwiazda przeprosiła fanów, organizatorów oraz swój zespół.

Natalia Kukulska jest chora

Natalia Kukulska to jedna z najpopularniejszych i najzdolniejszych polskich piosenkarek. Nic dziwnego - talent odziedziczyła po niezwykłych rodzicach - Annie Jantar i Jarosławie Kukulskim.

Gwiazda wylansowała dziesiątki hitów, które dziś mają swoje stałe miejsce w kanonie polskiej piosenki. Na jej koncertach stale pojawiają się tłumy fanów, którzy świetnie bawią się przy muzyce swojej idolki.

Niestety ci z nich, którzy liczyli na to, że zobaczą Natalię Kukulską podczas ostatniego występu z trasy "Kukulska MTV Unplugged" w Toruniu musieli obejść się smakiem. Artystka z całych sił próbowała, ale ostatecznie nie dotarła na scenę. Okazało się, że gwiazda zachorowała, a sprawa nie jest błaha.

- Wygląda na to, że to poważna grypa a z tym nie ma żartów. Robiłam wszystko, co w mojej mocy, korzystając z dobrodziejstw medycyny wszelakiej. Ostatnio dałam sobie za mocno w kość - okazuje się, że jednak ze mnie człowiek, a nie robot - tłumaczyła na Instagramie.

Niepokojące objawy Natalii Kukulskiej

Objawy Natalii Kukulskiej są wyjątkowo niepokojące i nie ma wątpliwości, że gwiazda uczyniła dobrze, odwołując swój ostatni koncert. Fanom z pewnością zależy przede wszystkim na tym, by jak najszybciej doszła do zdrowia.

- Ryczeć mi się chce. Ale gdy pisze tego posta [...] mam 38,2 stopni C i obudził mnie potworny ból głowy, gardła i mięśni - wyjaśniła artystka.

W sekcji komentarzy zaroiło się od życzeń szybkiego powrotu do pełnej sprawności. Miłe słowa zamieściły również koleżanki z branży Natalii Kukulskiej - m.in. Kayah, Ania Karwan, Kasia Wilk, czy Cleo.

Artykuły polecane przez Goniec.pl: