Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Izabella Krzan ma starszego brata. Niewiele osób wie, kim jest Grzegorz Krzan
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 13.09.2023 19:27

Izabella Krzan ma starszego brata. Niewiele osób wie, kim jest Grzegorz Krzan

Izabella Krzan
fot. Instagram @izabellakrzan

Izabella Krzan od lat związana jest z TVP, gdzie wraz z Tomaszem Kammelem prowadzi “Pytanie na śniadanie”. Niewiele osób wie, że modelka ma brata, który odnosi wiele sukcesów na różnych płaszczyznach. Kim jest Grzegorz Krzan?

Izabella Krzan to znana prezenterka TVP

Izabella Krzan w polskim show-biznesie zaistniała dzięki wygranej w konkursie Miss Polonia 2016. Niedługo później gwiazda dołączyła do ekipy TVP, gdzie aktualnie wraz z Tomaszem Kammelem prowadzi popularną śniadaniówkę “Pytanie na śniadanie”. Prezenterka towarzyszy także Norbiemu podczas “Koła fortuny”. Niewiele osób wie, że celebrytka ma starszego brata.

Zespół Perfect w żałobie. Muzycy przekazali smutną wiadomość

Izabella Krzan ma starszego brata

Grzegorz Krzan ma 36 lat i spełnia się w edukacji a także w sporcie. Ukończył geodezję na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, gdzie obecnie jest wykładowcą. Do 2022 roku uczył studentów między innymi podstaw geodezji i kartografii a także prowadził ćwiczenia terenowe z geodezji. Starszy brat prowadzącej śniadaniówki należy również do Międzynarodowej Organizacji Geodezji (International Association of Geodesy).

Jak wygląda brat Izabelli Krzan?

Grzegorz Krzan może się pochwalić także licznymi osiągnięciami w dziedzinie sportu. Jako student należał do akademickiej drużyny siatkarskiej, w której grał jako atakujący. Nic dziwnego, ponieważ brat prezenterki ma niespełna 190 cm wzrostu. 

Od 2021 roku jest trenerem przygotowania fizycznego w siatkarskim klubie Indykpol AZS Olsztyn. Na swoim koncie ma dwa złote medale zdobyte podczas Akademickich Mistrzostw Polski. W ubiegłym miesiącu Grzegorz spędził dwa tygodnie w Brazylii, gdzie obserwował przygotowania reprezentacji Canarinhos do Mistrzostw Ameryki Południowej i turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich.