Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Iwona Pavlović tęskni za jurorem "TzG". Jej słowa wywołują łzy
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 27.03.2024 09:59

Iwona Pavlović tęskni za jurorem "TzG". Jej słowa wywołują łzy

Iwona Pavlović
fot. KAPIF

W ostatnim czasie powrócił temat “Tańca z Gwiazdami”. Odnowione taneczne show wystartowało wraz z początkiem marca i szybko wzbudziło zainteresowanie widzów. Iwona Pavlović, która już od lat ocenia pląsy artystów, postanowiła otworzyć się na temat jednej z dawnych jurorek.

Nowa edycja "Tańca z Gwiazdami" wystartowała

Wiosenna ramówka Polsatu wystartowała z przytupem. Produkcja obiecywała, że program na antenę powróci po dłużej przerwie w nowej odsłonie i swoją obietnicę spełniła. Zmianie uległo studio, w którym dotychczas nagrywane były odcinki show.

Metamorfoza objęła również grono jurorskie. Przez ostatnie sezony składało się ono z Iwony Pavlović, Andrzeja Grabowskiego, Andrzeja Piasecznego oraz Michała Malitowskiego. Obecnie z powyższej ekipy pozostała wyłącznie “Czarna Mamba”.

To nie jest pierwsza zmiana, jaka dotknęła panel jurorski. Fani “Tańca z Gwiazdami” zapewne pamiętają, że niegdyś taneczne pląsy oceniane były przez m.in.: Zbigniewa Wodeckiego, Piotra Galińskiego czy Beatę Tyszkiewicz.

Taniec z gwiazdami
fot. KAPIF; Taniec z gwiazdami
Największa wpadka w "TzG" należy do niej! Ibisz, aż oniemiał

Dawna jurorka "Tańca z Gwiazdami" zmaga się z problemami zdrowotnymi

Jedną z charyzmatycznych jurorek w “Tańcu z Gwiazdami” była Beata Tyszkiewicz. Przez kilkanaście sezonów oceniała taneczne zmagania uczestników, nie szczędząc im szczerości i dobrych rad. Artystka ostatecznie postanowiła usunąć się w cień, a powodem tej decyzji był pogarszający się stan jej zdrowia. Jak informuje Hanna Bakuła, aktorka unika również spotkań towarzyskich.

Zadzwoniłam do Beaty, a ona powiedziała, że już nie może się ze mną zobaczyć. Uciekała absolutnie od wszystkich. Rozumiem, bo ma problemy z chodzeniem, wzrokiem, jest osłabiona, bo od wielu lat pali dwie paczki papierosów dziennie.  Ale jej zniknięcie, to ogromna strata dla wszystkich - powiedziała Hanna Bakuła w rozmowie z “Newsweekiem”.

Beata Tyszkiewicz i Hanna Bakuła
fot. KAPIF; Beata Tyszkiewicz i Hanna Bakuła
Beata Tyszkiewicz
fot. KAPIF; Beata Tyszkiewicz

 

Iwona Pavlović szczerze o Beacie Tyszkiewicz

Decyzja podjęta przez Beatę Tyszkiewicz, która dotyczyła zniknięcia z show-biznesu, zapewne zaskoczyła jej przyjaciół oraz dawnych współpracowników. A co o tym myśli Iwona Pavlović, która wraz z artystką przez lata oceniała taneczne umiejętności gwiazd? Jurorka polsatowskiego show nie ukrywa, że ubolewa nad brakiem kontaktu z koleżanką z show, jednak rozumie jej pobudki i zamierza uszanować podjętą przez aktorkę decyzję.

Beatka nie chce się z nikim kontaktować, więc ja też nie mogę być  upoważniona do tego, żeby cokolwiek mówić na ten temat. Nie chce mieć  kontaktów i ma do tego prawo. Wiele osób ją namawiało i namawia,  ale ona nie chce i musi tak zostać. Szkoda. Za Beatką bardzo tęsknie,  ale to jest jej decyzja i myślę, że trzeba to uszanować - powiedziała Iwona Pavlović w rozmowie z “ShowNews”.

Iwona Pavlović
fot. KAPIF; Iwona Pavlović