Rozrywka.Goniec.pl > Iwona Pavlovic

Iwona Pavlovic

Iwona Pavlović
24.07.2023 13:24 Iwona Pavlović pożegna się z Tańcem z gwiazdami? Mąż gwiazdy zabrał głos w sprawie

Iwona Pavlović to jedna z największych gwiazd “Tańca z gwiazdami”. Cieszy się niesłabnącą popularnością i sympatią wśród widzów programu i fani nie potrafią sobie wyobrazić show Polsatu bez jej obecności. Sposób bycia, poczucie humoru, ogromna wiedza czy dystans do siebie to jej nieodzowne znaki rozpoznawcze, które idealnie wpisują się w format tanecznego hitu stacji. Czy Edward Miszczak ma zamiar zwolnić jurorkę? Mąż gwiazdy postanowił zabrać głos i odnieść się do ostatnich spekulacji. 

Iwona Pavlović
24.05.2023 16:32 Iwona Pavlović zmieniła się nie do poznania. Schudła aż 18 kg

Iwona Pavlović może w ostatnim czasie pochwalić się fantastyczną sylwetką i wielką metamorfozą. Jak się okazuje, gwiazda programu „Taniec z Gwiazdami” schudła aż 18 kilogramów! Co jest sekretem takiej przemiany? Znamy trzy główne czynniki. 

Iwona Pavlović
20.05.2023 09:13 Iwona Pavlović o "Tańcu z gwiazdami". Zaniepokoiła fanów, padły zaskakujące słowa

Edward Miszczak zapowiedział, że “Taniec z gwiazdami” wróci na antenę wiosną 2024 roku. Zdradził również, że program będzie realizowany w nowym studiu telewizyjnym. Mówi się także o tym, że ma zmienić się skład jury. Podobno w najnowszej edycji zabraknie Iwony Pavlović. Tancerka zabrała głos w sprawie. Twierdzi, że zamierza zrobić widzom niespodziankę.

Iwona Pavlović Edward Miszczak
18.05.2023 10:25 Iwona Pavlović zwolniona z "Tańca z gwiazdami"? Edward Miszczak może już mieć następczynię

Iwona Pavlović zdradziła TVN i przed laty wzięła udział w polsatowskiej wersji "Tańca z gwiazdami". Czy to powód, dla którego pamiętliwy Edward Miszczak planuje zastąpić ją kimś innym i zupełnie wykluczyć z odświeżonego formatu? W sieci pojawiło się mnóstwo spekulacji, w tym również doniesienia, kto mógłby zastąpić legendarną Czarną Mambę. 

Iwona Pavlović
07.05.2023 13:15 Iwona Pavlović zmieniła się nie do poznania. Zaskakujące zdjęcia w sieci

Iwona Pavlović schudła aż 18 kilogramów. A to wszystko dzięki odpowiedniej diecie i ćwiczeniom. Tancerka na swoich mediach społecznościowych pochwaliła się zaskakującą metamorfozą. 

Iwona Pavlović
28.03.2023 13:57 Iwona Pavlović zapozowała do zdjęcia z ukochaną mamą. Opublikowała wzruszające słowa

Iwona Pavlović od wielu lat jest jurorką "Tańca z gwiazdami" i wypracowała sobie opinię szczególnie wymagającej dla uczestników. Wielokrotnie gwiazdy programu mówiły, że to właśnie jej surowych ocen boją się najbardziej. Prywatnie "Czarna Mamba" okazuje się jednak być całkowitym przeciwieństwem jurorki z programu.

Iwona Pavlović
11.01.2023 15:36 "Taniec z gwiazdami" bez Iwony Pavlović? Izabela Janachowska zabiera głos, odważne słowa

"Taniec z gwiazdami" pożegna się z Iwoną Pavlović? Do niepokojących plotek, które pojawiły się w przestrzeni publicznej odniosła się inna postać związana z programem, Izabela Janachowska.

Iwona Pavlović
10.01.2023 11:14 Iwona Pavlović odniosła się do plotek o utracie pracy w Polsacie. Nie jest zbyt optymistycznie

Iwona Pavlović odniosła się do plotek dotyczących jej niepewnej pozycji w "Tańcu z gwiazdami", w związku ze zwolnieniami w Polsacie, jakich w ostatnim czasie dokonuje Edward Miszczak. Wypowiedź "Czarnej Mamby" nie jest zbyt optymistyczna.

Edward Miszczak planuje dalsze porządki w Polsacie? Iwona Pavlović na celowniku
09.01.2023 14:29 Edward Miszczak planuje dalsze porządki w Polsacie? Iwona Pavlović na celowniku

Edward Miszczak od początku roku jest dyrektorem programowym w Polsacie i już widać pierwsze efekty jego działań. Po głośnym rozstaniu z Katarzyną Skrzynecką i Piotrem Gąsowskim z "Twoja twarz brzmi znajomo", przyszła kolej na następne programy. Okazuje się, że na celowniku dyrektora mogła znaleźć się Iwona Pavlović. Dlaczego?

Iwona Pavlović
05.12.2022 15:37 Iwona Pavlović szczerze o kłótniach z Beatą Tyszkiewicz. "Nie były reżyserowane"

Iwona Pavlović została zapytana o liczne kłótnie z Beatą Tyszkiewicz, do których dochodziło w czasie "Tańca z gwiazdami". Czy konflikt jurorek był wyreżyserowany? Okazuje się, że wszystko było bardzo spontaniczne.

Iwona Pavlović Paulina Smaszcz
09.11.2022 10:10 Iwona Pavlović stanowczo odpowiedziała na zaczepkę Pauliny Smaszcz. Poprosiła ją o jedno

W jednym z ostatnich wywiadów Paulina Smaszcz zaatakowała kilka celebrytek. Wśród doborowego grona znalazła się popularna Iwona Pavlović. Jurorka "Tańca z Gwiazdami" postanowiła zareagować na zaczepkę byłej żony Macieja Kurzajewskiego.

Krzysztof Rutkowski i Iwona Pavlović
04.11.2022 12:06 "Taniec z gwiazdami". Krzysztof Rutkowski i Iwona Pavlović zakopali topór wojenny? Detektyw zabrał głos

Krzysztof Rutkowski nie czuje już żalu do Iwony Pavlović za negatywne oceny, jakim poddawała jego występy w "Tańcu z gwiazdami". Na koniec show detektyw-celebryta wręczył jurorce kwiaty.

Iwona Pavlović
02.11.2022 13:16 Iwona Pavlović rozwiodła się po 19. latach małżeństwa dla nowej miłości. Kim był jej pierwszy mąż?

Iwona Pavlović przez prawie dwie dekady była żoną Arkadiusza Pavlovicia, u boku którego stawiała pierwsze kroki na parkiecie. Dlaczego małżeństwo jurorki "Tańca z Gwiazdami" nie przetrwało?

Iwona Pavlović Michał Malitowski
19.10.2022 19:55 "Taniec z gwiazdami". Iwona Pavlović usprawiedliwia seksistowskie zachowanie Michała Malitowskiego

"Taniec z gwiazdami". W sieci zawrzało po seksistowskim komentarzu Michała Malitowskiego w stronę Natalii Janoszek. W obronie programowego kolegi postanowiła stanąć Iwona Pavlović. Co powiedziała?

iwona pavlović
27.09.2022 09:19 Iwona Pavlović nie miała litości dla Karoliny Pisarek. Z ust jurorki padły bardzo mocne słowa

Iwona Pavlović znana jest ze swoich ostrych wypowiedzi dotyczących tańca niektórych uczestników "Tańca z gwiazdami". Tym razem ponownie dostało się Karolinie Pisarek, która po chorobie wróciła do programu i radzi sobie całkiem nieźle, ale wciąż nie najlepiej. Pavlović postanowiła to skomentować w dość interesujący sposób. "Czarna mamba" zachowuje się w ten sposób od pierwszych edycji, chcąc udowodnić, że w tym programie prócz ładnej buzi liczy się również taniec. Czasem jednak jej uwagi mogą zaboleć.

Iwona Pavlović odpowiada Krzysztofowi Rutkowskiemu. Dalszy ciąg medialnej batalii
07.09.2022 15:41 Iwona Pavlović odpowiada Krzysztofowi Rutkowskiemu. Jurorka "Tańca z gwiazdami" ma już dość słynnego "detektywa bez licencji"

Iwona Pavlović odpowiedziała na słowa Krzysztofa Rutkowskiego, który wielokrotnie wypominał jej wakacje na Zanzibarze organizowane przez ściganego listem gończym Wojciecha Ż. Miała być jedną z gwiazd, które stanowiły tło dla działań przestępczych "Wojtka z Zanzibaru", napędzając mu inwestorów.Samozwańczy detektyw insynuował, że jurorka "Tańca z gwiazdami" mogła mieć "związki przestępcze z Wojtkiem z Zanzibaru", a niskie oceny, które wystawiała mu za występy na parkiecie, miały być zemstą za węszenie.

pavlovic iwona
02.09.2022 18:33 Sprowokowana Iwona Pavlović ostro odpowiada Rutkowskiemu. „Taki z Ciebie bardziej inspektor Cluseau, niż Holmes”

Kto nie był przekonany, że obecność Krzysztofa Rutkowskiego w „Tańcu z Gwiazdami” nie będzie obfitowała w skandale, „niech pierwszy rzuci kamieniem”. Dzięki swoim wątpliwym popisom na parkiecie zyskał miano „Sztywnego pala Azji”, lecz detektyw dał popis również poza tanecznym ringiem. Za kulisami show buńczucznie skomentował niską ocenę, jaką dostał od Iwony Pavlović i zasugerował, jakoby była zamieszana w sprawę „słynnego Wojtka z Zanzibaru”. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź jurorki. Zacierajcie ręce!Pierwszy odcinek 13. edycji „Tańca z Gwiazdami” odbył się w poniedziałek, jednak dalej odbija się szerokim echem w mediach. Wszystko za sprawą słynnego detektywa bez licencji, który swoim osobliwym występem zaskarbił sobie „uznanie” jurorów. Wydało się, że licencji na dobre tany również nie posiada. Ivona Pavlović przyznała mu jeden punkt, co pozbawiony talentu tanecznego celebryta postanowił skomentować w swoim unikalnym stylu. Zwietrzył on spisek, którego częścią ma rzekomo być surowa członkini komisji oceniającej taneczne umiejętności uczestników programu. O wizjach lubiącego alkohol (szczegóły) detektywa wyczerpująco pisaliśmy w artykule poniżej.

Krzysztof Rutkowski grozi Iwonie Pavlović policją. Zajmuje się sprawą, w którą jest zamieszana
01.09.2022 13:58 Krzysztof Rutkowski grozi Iwonie Pavlović policją. Zajmuje się sprawą, w którą jest zamieszana

Krzysztof Rutkowski, nazywany często "detektywem" skutecznie podgrzewa atmosferę wokół swoich występów w "Tańcu z gwiazdami". Ostatnio jednak odpalił prawdziwą bombę po tym, jak "Czarna Mamba" oceniła jego taniec zaledwie na "1" punkt w 10-ciopunktowej skali. Uważa, że to zemsta.Krzysztof Rutkowski wyznał w rozmowie z Super Expressem, że ocena mogła być podyktowana osobistą niechęcią Iwony Pavlović do jego działalności. Jak zdradził, jego biuro detektywistyczne bada sprawę Wojciecha Ż. i jego działalności na Zanzibarze, gdzie gościło wiele polskich gwiazd, w tym wspomniana jurorka.

rutkowski krzysztof
29.08.2022 23:03 „Taniec z Gwiazdami”. Po występie Krzysztofa Rutkowskiego wybuchła burza. Nie zostawili na nim suchej nitki

Poniedziałkowy wieczór w telewizji zdominował start nowego sezonu „Tańca z Gwiazdami”. Wśród wielu aspirujących gwiazd tańczących na parkiecie (nie wiadomo dlaczego) znalazł się „detektyw bez licencji”, Krzysztof Rutkowski. Jak można się było spodziewać, swoim show „zachwycił” nie tylko internautów, ale także srogą Ivonę Pavlović. Kobieta oceniła go surowo i bezlitośnie.

Iwona Pavlovic
09.07.2022 20:13 Iwona Pavlovic zdecydowała się na zmianę fryzury. Jurorka "Tańca z gwiazdami" wygląda zjawiskowo

Iwona Pavlovic jest wprost nie do poznania! Jurorka znana z "Tańca z gwiazdami" zdecydowała się na metamorfozę - odmieniła swoje włosy. Wszystko pokazała na nagraniu zamieszczonym w internecie. To nie pierwszy raz, gdy Iwona Pavlovic zachwyca odmienionymi włosami. Tym razem zdecydowała się jednak na zmianę ich barwy. Iwona Pavlovic znów zaskakuje Trwają intensywne przygotowania do kolejnej, trzynastej już edycji "Tańca z gwiazdami". Emocje miłośników show rosną z każdym ujawnionym uczestnikiem, który już wkrótce będzie podziwiany na parkiecie Polsatu. W programie pojawi się m.in. Krzysztof Rutkowski, Maja Włoszczowska, czy Jacek Jelonek. Powróci też dobrze znane jury z nieokiełznaną "czarną mambą" - Iwoną Pavlovic - na czele. Jurorka uchodzi za najbardziej krytyczną wobec uczestników i wychwytującą najwięcej popełnianych przez nie błędów. Nie wpływa to jednak na to, że przez widzów programu jest niezwykle ceniona i darzona sympatią. Iwona Pavlovic uwielbia zmiany w swojej fryzurze i przyzwyczaiła już do nich fanów - ci chętnie podziwiają jej metamorfozy w "Tańcu z gwiazdami". Teraz zdecydowała się na kolejną, którą zobaczyć możemy na nagraniu zamieszczonym w internecie. Zachwycająca jurorkaIwona Pavlovic nie zrezygnowała z czerni, do której tak bardzo przyzwyczaiła widzów, ale postanowiła nadać jej nieco jaśniejszych akcentów. Jurorka zdecydowała się zatem na blond pasemka. To jednak nie wszystko - gwiazda zaskoczyła swoich miłośników krótką grzywką i lokami i, musimy przyznać, wygląda naprawdę zjawiskowo. Efekt finalny możemy zobaczyć na fanpage'u Wakacyjnego Miasta Kobiet. Wyświetl ten post na Instagramie Post udostępniony przez Wakacyjne Miasto Kobiet (@wakacyjne_miasto_kobiet) Iwona Pavlovic zaprezentowała się swoim fanom przy akompaniamencie utworu "Candy shop" 50 Centa. Fani nie mogli wyjść z podziwu, a w sekcji komentarzy zaroiło się od komplementów i wyrazów zachwytu. "Wow! Ślicznie!", "Prześlicznie Iwonko", "Pięknie" - to tylko niektóre komentarze, które pojawiły się pod postem na Instagramie przedstawiającym cudowną przemianę Iwony Pavlovic. Artykuły polecane przez Goniec.pl:Zdjęcie Karola Strasburgera w samych slipkach na plaży, obejmującego żonę i Skrzynecką trafiło do sieciRobert Lewandowski na ulicach miasta w szlafroku. Fani padli ze śmiechu, "jak porcelana z Bolesławca"Marcelina Zawadzka była związana z szefem mafii. Miał zlecać zabójstwa, porażające szczegóły wyszły na jawŹródło: goniec.pl

  • 1
  • 2