Rozrywka.Goniec.pl

Kapif.pl

Edward Miszczak planuje dalsze porządki w Polsacie? Iwona Pavlović na celowniku

9 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Edward Miszczak od początku roku jest dyrektorem programowym w Polsacie i już widać pierwsze efekty jego działań. Po głośnym rozstaniu z Katarzyną Skrzynecką i Piotrem Gąsowskim z "Twoja twarz brzmi znajomo", przyszła kolej na następne programy. Okazuje się, że na celowniku dyrektora mogła znaleźć się Iwona Pavlović. Dlaczego?

Edward Miszczak ma pretensje do "Czarnej mamby" za zdradę?

Niedawne zmiany personalne w ekipie programu "Twoja twarz brzmi znajomo " były dla wielu zaskoczeniem, ale można dopatrzyć się w nich pewnego "klucza". Najpierw z fotelem jurora pożegnał się Michał Wiśniewski , a potem podziękowano także Katarzynie Skrzyneckiej , która z programem związana była od początku.

Niedługo później z formatem rozstał się także Piotr Gąsowski , który zrobił to ponoć na swoich warunkach, w ramach solidarności ze zwolnioną przyjaciółką. Jak jednak wynika z nieoficjalnych informacji, prowadzący i tak miał zostać zwolniony i udało mu się po prostu ubiec pracodawcę. Wiele wskazuje na to, że Edward Miszczak prowadzi w Polsacie swoistą krucjatę z gwiazdami, które "zdradziły" TVN i przeszły do Polsatu za jego kadencji.

Edward Miszczak żegna się z osobami, które odeszły z TVN-u za jego kadencji

Jak donosi "Super Express", "Taniec z gwiazdami ", który przed laty Polsat "odkupił" od TVN-u, również mogą czekać gruntowne zmiany. Iwona Pavlović zasiadała w jury programu, gdy za czasów Edwarda Miszczaka pokazywano go w TVN... i wraz z formatem przeszła do Polsatu.

Informator tabloidu twierdzi, że obecny dyrektor programowy Polsatu może mieć z tego powodu pretensje do "Czarnej Mamby", a stąd już bardzo blisko do jej zwolnienia. - To zostało uznane za zdradę - podsumował informator Super Expressu.

Czy zatem Iwona Pavlović , po niedawnej medialnej batalii z Krzysztofem Rutkowskim , trafiła na kolejnego i znacznie "potężniejszego" przeciwnika?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Super Express

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Poruszona Krystyna Janda napisała do posłanki Magdaleny Feliks. Padły wymowne słowa
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Piróg dogryzł Kubie Wojewódzkiemu. Posypały się iskry, gwiazdy TVN toczą wojnę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Beata Tadla ma spore kłopoty. Ten wywiad jej nie wyszedł, reżyser ma poważne zarzuty
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje aktor "Na Wspólnej" i "Barw szczęścia". Jego śmierć trzymana była w tajemnicy
Czytaj więcej >

Gwiazdy

"Gogglebox. Przed telewizorem". Tragedia w domu Agnieszka i Artur Kotońskich
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Rafał Brzozowski pokazał, co dzieje się za kulisami "Jaka to melodia". Fani zachwyceni
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]