Rozrywka.Goniec.pl

TRICOLORS/East News

"Taniec z gwiazdami". Krzysztof Rutkowski i Iwona Pavlović zakopali topór wojenny? Detektyw zabrał głos

4 Listopada 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Krzysztof Rutkowski nie czuje już żalu do Iwony Pavlović za negatywne oceny, jakim poddawała jego występy w "Tańcu z gwiazdami". Na koniec show detektyw-celebryta wręczył jurorce kwiaty.

Krzysztof Rutkowski kontra Iwona Pavlović. Koniec konfliktu?

Krzysztof Rutkowski udzielił w ostatnim czasie wywiadu, podczas którego przyznał, że przeprowadził rozmowę z Iwoną Pavlović . Choć nie powiedział tego wprost, można wysnuć tezę, że doszło do zażegnania konfliktu pomiędzy nim a jurorką "Tańca z gwiazdami" .

Historia nieporozumień na tej linii sięga już do pierwszego odcinka zakończonej w poniedziałek edycji programu. Występ detektywa-celebryty nie spodobał się "czarnej mambie", co poskutkowało niską oceną z jej strony.

Nie lepiej było również w kolejnej odsłonie "Tańca z gwiazdami", na co Krzysztof Rutkowski zareagował bardzo nerwowo. Tłumaczył, że Iwona Pavlović nie pała do niego sympatią ze względu na sprawę tzw. Wojtka z Zanzibaru, którą badał, a z którą związana miała być rzekomo zarówno jurorka, jak i jej mąż.

Posiadacz najsłynniejszej fryzury w Polsce nie wierzył w szczerość opinii oceniającej występy w programie, nie mogąc najwyraźniej uwierzyć w to, że taniec naprawdę nie jest jego mocną stroną. W ostatnim odcinku show pojawili się wszyscy uczestnicy 13. edycji, w tym również i Krzysztof Rutkowski, który ku zaskoczeniu wszystkich, wręczył Iwonie Pavlović kwiaty. W rozmowie z Pomponikiem zasugerował, że nie ma już żalu do gwiazdy.

Co oznaczały kwiaty dla Iwony Pavlović?

- Nie mam żadnej urazy do Iwony, jeśli chodzi o jej oceny, absolutnie czegoś takiego z mojej strony nie ma, tym bardziej że ja sam do niej podszedłem i uważam, że ta rozmowa powinna być przeprowadzona dużo wcześniej, przed programem, który wzbudzał tyle emocji - wyznał Krzysztof Rutkowski.

Jak stwierdził, konwersacja przebiegła w niezwykle miły sposób - spokojnie i dość długo. Wielu zastanawiało się, czy kwiaty, które wręczył detektyw, w istocie mają być symbolem pojednania pomiędzy gwiazdami - ten rozwiał jednak wątpliwości.

- Po prostu kobietom daje się kwiaty - wyjaśnił.

Jak dodał Krzysztof Rutkowski, rozmowa z Iwoną Pavlović będzie kontynuowana. Gwiazdy miały już umówić się na to, by dokończyć swoją konwersację. Czy konflikt zostanie ostatecznie i oficjalnie zażegnany? Z pewnością dowiemy się niebawem.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Fakty "TVN" zadrwiły z nagrania rzecznika PiS. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia
Czytaj więcej >

Telewizja

Darek z "Sanatorium miłości" znalazł nową miłość. Zdążył się już oświadczyć
Czytaj więcej >

Telewizja

Zdumiewające sceny w "Dzień dobry TVN". Doszło do spięcia prowadzących, widzowie byli zdziwieni
Czytaj więcej >

Telewizja

Chwile grozy w programie na żywo. Pogodynka nagle runęła na ziemię, nagranie obiegło sieć
Czytaj więcej >

Telewizja

Nie żyje Łukasz Gajdzis. Aktor m.in. "Na Wspólnej" miał tylko 38 lat
Czytaj więcej >

Telewizja

Oburzające wyznanie Roksany Węgiel. Gwiazda opowiedziała, jak traktowali ją mężczyźni
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]