Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Zaskakujące sceny w "Tańcu z Gwiazdami". Sokołowska nagle wskoczyła na stół jurorów
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 01.04.2024 08:41

Zaskakujące sceny w "Tańcu z Gwiazdami". Sokołowska nagle wskoczyła na stół jurorów

Taniec z Gwiazdami
fot. KAPIF

Za nami piąty odcinek “Tańca z Gwiazdami”. Podczas świątecznego wydania show nie zabrakło emocjonujących i spektakularnych występów, poprzedzonych ciężką pracą i wyczerpującymi treningami. Jedną z artystek, która dała popis swoich tanecznych zdolności, była Anita Sokołowska. Aktorka wraz z Jackiem Jeschke zdecydowanie skradli show swoim spektakularnym występem.

"Taniec z Gwiazdami" cieszy się dużym zainteresowaniem widzów

“Taniec z Gwiazdami” powrócił na antenę Polsatu po półtorarocznej przerwie i zgodnie z obietnicami produkcji, przeszedł ogromne zmiany. Artyści oraz tancerze swoje rytmiczne kroki prezentują w nowym studio, a ich umiejętności ocenia w znacznej części odmienione jury. Na parkiecie pojawiło się również wiele znanych nazwisk, co dodatkowo rzutuje na wysoką oglądalność.

W ostatnich odcinkach z programem pożegnali się: Adam Kszczot, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Beata Olga Kowalska i Filip Chajzer. Po świątecznej emisji “Tańca z Gwiazdami” do tego grona dołączył Kamil Baleja.

Roxie Węgiel zrównana z ziemią przez jurorów. Zapamięta to na długo

Anita Sokołowska oczarowała jury swoim występem w "Tańcu z Gwiazdami"

Artyści oraz tancerze niemal dwoją i się i troją, trenując ciężko przed coniedzielnym występem. Wszystko po to, by zachwycić jury oraz widzów swoim tańcem. Tym razem zdecydowanie zrobili to Anita Sokołowska i Jacek Jeschke. Para zatańczyła foxtrota i otrzymała maksimum punktów. 

Obydwoje sunęli po parkiecie, oddając się rytmicznym krokom i wyćwiczonej choreografii. W pewnym momencie aktorka, z pomocą swojego partnera, znalazła się na panelu jurorskim. Wykonała na nim kilka figur, po czym zeskoczyła z niego, robiąc jednocześnie obrót i wpadając wprost w ramiona Jacka Jeschke.

Jury było tym występem niemal oczarowane. Nie zabrakło w ich wypowiedziach pochwał pełnych zachwytu nad ich kunsztem tanecznym i progresem, jaki wykonują nieustannie.

Nie tylko jury - internauci także zachwycili się występem Anity Sokołowskiej i Jacka Jeschke w "Tańcu z Gwiazdami"

Występ Anity Sokołowskiej i Jacka Jeschke przypadł do gustu nie tylko jury i osobom zasiadającym na widowni, ale także widzom oraz internautom, którzy bacznie obserwowali każdy ich taneczny krok. W sieci znalazło się wiele pochwalnych komentarzy, przepełnionych zachwytem nad ich wykonaniem.

  • Kurczę, kocham tę aktorkę, ale to, co zrobiła tutaj, rozwaliło mnie całkowicie. Coś niesamowitego
  • Czy ta para cokolwiek zatańczy źle? Bardzo przyjemnie się patrzy na p. Anitę i Jacka, niesamowita chemia i zgranie na parkiecie, a ten skok ze stołu, omg
  • Totalnie najlepszy wykon
  • Czuję się, jakbym oglądała spektakl, coś pięknego - możemy przeczytać.