Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Anita Sokołowska dodała niepokojące zdjęcie. Szybko uspokoiła fanów
Maja Szewczak
Maja Szewczak 23.02.2024 08:11

Anita Sokołowska dodała niepokojące zdjęcie. Szybko uspokoiła fanów

Anita Sokołowska
Niepokojące zdjęcie Anity Sokołowskiej, fot. KAPIF

Anita Sokołowska ostatnio zamknęła pewien etap w swoim życiu, a mianowicie na zawsze odeszła z serialu “Przyjaciółki”. To wybitna aktorka, która często zaskakuje swoimi stylizacjami i robi wiele, by wyglądać jak najlepiej i najmodniej. W ostatnim czasie pokazała jednak niepokojące zdjęcie, na którym widać na jej ciele siniaki i czerwone rany. Co się stało? 

Anita Sokołowska odeszła z "Przyjaciółek"

Anita Sokołowska ma swoim koncie ma wiele ról w serialach, jak i filmach. Kojarzona jest przede wszystkim z “Na dobre i na złe”, “Komisarza Alexa” , czy też “Furiozy”. Znana jest również z “Przyjaciółek”, ale niestety niedawno fani musieli rozstać się z jej postacią.

Odejście aktorki z serialu było zarówno ciężkie dla fanów, jak i dla niej samej, ponieważ była związana z produkcją przez 11 lat. Podczas nagrywania ostatniego odcinka nie brakowało łez i wzruszeń. Koleżanki z planu przeżywały to na równi, a cała ekipa w ramach prezentu wręczyła jej w portret złożony z kilku zdjęć z serialu. Sokołowska pożegnała się z “Przyjaciółkami” również na swoim Instagramie, wyjawiając powód odejścia. 

Chciałam Was poinformować, że moja przygoda z “Przyjaciółkami” w tym sezonie się kończy. Przychodzi taki moment w życiu, kiedy serce i głowa mówią Ci, że potrzebują zmiany - napisała Anita.

Fatalna pomyłka po porodzie Tomaszewskiej. Ojciec popełnił błąd

Widzowie nie mogli pogodzić się z odejściem Anity Sokołowskiej z "Przyjaciółek"

Anita Sokołowska w serialu “Przyjaciółki” przez 11 lat wcielała się w postać Zuzy, która wraz z jej odejściem musiała zostać uśmiercona. Niewątpliwie była uwielbiana przez widzów oraz odgrywała kluczową rolę w produkcji. Potwierdziły to reakcje fanów, którzy wręcz nie mogli w to uwierzyć. 

Śmierć Zuzy była szokiem dla wszystkich. Udało się znaleźć jednak odrobinę zrozumienia dla aktorki, która zdecydowała się postawić w swoim życiu na zmiany. Nie obyło się jednak bez wzruszających komentarzy. 

  • Będzie nam Pani brakować w serialu. Dziękujemy i powodzenia.
  • Nie pozostaje nic innego, jak pogodzić się z tym faktem i życzyć powodzenia w dalszej realizacji planów.
  • Wielka szkoda, jednak należy uszanować Pani decyzję - pisali w sieci internauci.
fot. KAPIF; Anita Sokołowska odeszła z “Przyjaciółek”

Anita Sokołowska w siniakach i licznych ranach

Anita Sokołowska nie narzeka na brak zajęć i cały czas stara się rozwijać swoją aktorską karierę. Jej fani mogą ją śledzić w mediach społecznościowych i obserwować, co robi. Ostatnio jednak wrzuciła na swojego Instagrama zdjęcie, które zaniepokoiło niejednego. Widać było jej rękę, a na niej liczne rany, siniaki i zaczerwienienia. Wyglądało poważnie, więc od razu zaczęły się spekulacje. 

Na szczęście aktorka szybko wytłumaczyła i uspokoiła, że jest to tylko charakteryzacja najwyraźniej do najnowszej produkcji. Dodała w opisie, że na InstaStories fani znajdą instruktaż, jak się robi taką dłoń. Internauci odetchnęli z ulgą, a nawet ucieszyli się, że już niebawem zobaczą Sokołowską na ekranie. 

Anita Sokołowska
Anita Sokołowska pokazała charakteryzację, fot. instagram.com/anita_sokolowskaa
Anita Sokołowska
Anita Sokołowska pokazała charakteryzację, fot. instagram.com/anita_sokolowskaa
Tagi: gwiazdy