Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Karina rozkręci karierę za oceanem? Właśnie pochwaliła się planami
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 22.02.2024 21:09

Karina rozkręci karierę za oceanem? Właśnie pochwaliła się planami

Karina Koch z "Chłopaków do wzięcia"
Karina rozkręci karierę za oceanem? Właśnie pochwaliła się planami/Facebook: @Karina i Stefan Koch - rodzeństwo Koch

Karina obecnie przebywa za granicą, gdzie pracuje jako opiekunka do osób starszych. Ma jednak na tyle wolnego czasu, by dzielić się z fanami nowościami, które mają miejsce w jej życiu. Jak się okazuje, dzieje się u niej sporo, o czym sama zainteresowana poinformowała w sieci. Wspomniała o możliwościach, jakie właśnie pojawiły się w jej karierze.

Karina ulubienicą widzów i internautów

Karina zdobyła ogólnopolską rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie “Chłopaki do wzięcia”. Mimo że format skierowany jest do samotnych mężczyzn, chcących poznać partnerkę, widzowie mają okazję poznać bliskich uczestników. 

W formacie od dawna występuje Stefan, który początkowo przed kamerą pokazał się ze swoja siostrą Kariną. Szybko okazało się, że wątek kobiety cieszy się ogromnym zainteresowanie wśród widzów, dlatego z czasem Karina stała się częścią produkcji. Oprócz udziału w “Chłopakach do wzięcia” prężnie działa w mediach społecznościowych, za pośrednictwem informuje co u niej słychać i pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami. 

Karina świętowała walentynki z uczestnikiem "Rolnika". Co ich łączy?

Karina wyjechała za granicę

Jakiś czas temu Karina podzieliła się ze swoimi fanami refleksją na temat poszukiwań dobrze płatnej pracy. Okazuje się, że w jej rodzinnych stronach trudno o dobre zajęcie dla kobiet. Rozważała nawet dojazd do miejsca pracy, jednak po dłuższych namysłach doszła do wniosku, że kosztowałyby ją zbyt wiele pieniędzy. 

Ostatecznie Karina zdecydowała się wyjechać do Niemiec. Po czasie wyjawiła swoim obserwatorom, że znalazła tam bardzo trudne zadanie, wymagające ogromnych pokładów cierpliwości i empatii - pomaga osobom starszym. Od czasu do czasu relacjonuje również, jak wygląda jej czas wolny, który spędza poza granicami kraju.

Karina rozkręci karierę za oceanem?

Karina Koch stara się utrzymywać ze swoimi obserwatorami stały kontakt, przez co często “mówi do telefonu”, opowiadając im, co u niej słychać i dzieląc się swoimi przemyśleniami. Tym razem podzieliła się ze swoimi fanami ciekawą anegdotką dotyczącą jej znajomego, kończąc ją nieoczekiwanym wyznaniem. Czyżby uczestniczka 'Chłopaków do wzięcia" planowała rozkręcić muzyczną karierę za granicą?

Jakby ktoś szukał fajnego radia, to mogę polecić Wam radio mojego kumpla […] On mieszka w USA, więc tam trochę zegar inaczej pika niż u nas […] I kto wie, może mnie tam kiedyś na transmisji na żywo usłyszycie […] Postaram się go odwiedzić w USA […] Może też jakaś współpraca między nami będzie, może za niedługo nawet moją muzykę posłuchacie - choć nie umiem śpiewać - powiedziała Karina na nagraniu zamieszczonym w Na Facebooku.