Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Pokłóciły się na antenie! Intwerweniował Ibisz
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 17.03.2024 21:29

Pokłóciły się na antenie! Intwerweniował Ibisz

Ewa Kasprzyk i Iwona Pavlović
Fot. KAPiF

To był bardzo emocjonujący odcinek programu “Taniec z Gwiazdami”. Jurorzy jak zawsze dali czadu w trakcie oceniania uczestników. Jednak bardzo mocna wymiana zdań była po występie Roksany Węgiel.

"Taniec z Gwiazdami" podbija Polskę

Najnowsza edycja programu “Taniec z Gwiazdami”, którą możemy oglądać w niedzielne wieczory na antenie Telewizji Polsat, wzbudza bardzo dużo emocji. Nie ma się co dziwić, w końcu format wrócił na antenie po półtorarocznej przerwie. 

Na początku trzeciego odcinka Krzysztof Ibisz poinformował, o bardzo dobrzej nowinie:

Drugi odcinek naszego tanecznego show oglądało dwa miliony widzów. Byliśmy najchętniej oglądanym programem rozrywkowym w Polsce - powiedział Ibisz

Dziękujemy Państwu - wtórowała Paulina Sykut Jeżyna

KAPIF_oryginal_K1178373F.jpeg
Fot. KAPIF, Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut Jeżyna 
Roksana Węgiel zatańczyła Paso doble. Jury zaniemówiło!

Gwiazdy na parkiecie zachwycają

W wiosenne niedzielne wieczory niekwestionowanym faworytem widzów jest “Taniec z Gwiazdami” emitowany na antenie Telewizji Polsat. Format sporo zawdzięcza gwiazdom, które przyjęły zaproszenie do tanecznego show. Na parkiecie zobaczymy: Macieja Musiała, Małgorzatę Ostrowską-Królikowską, Dagmarę Kaźmierczak czy Roksanę Węgiel

W trzecim odcinku gwiazdy tańczyły do przebojów szwedzkiego zespołu “Abba”. Komplet punktów zdobyła Roksana Węgiel, która zjawiskowo zatańczyła paso doble.

Taniec z Gwiazdami

Ostre spięcie między jurorami!

“Taniec z Gwiazdami”, to program, w którym główną rolę grają gwiazdy na parkiecie. Jednak najnowsza edycja to również bardzo mocna wymiana zdań między jurorami. W trakcie niedzielnego wydania tanecznego show w Polsacie doszło do ostrego spięcia pomiędzy Ewą Kasprzyk a Iwoną Pavlović. Wszystko zaczęło się po występie Roksany Węgiel:

A oczy masz wszystkie? - powiedziała Iwona do Ewy

Iwonka, ale ja Tobie nie przerywam - odcięła się Kasprzyk

Roksano! Paso doble mogłaby lepiej zatańczyć czerwona mamba - skończyła aktorka

Po tej wypowiedzi musiał sytuację w trakcie programu na żywo ratować Krzysztof Ibisz. Jednak to nie koniec złośliwych uwag. Niesmacznie zrobiło się zaraz po tym jak z parkietu zeszła Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Wszyscy jurorzy chwalili aktorkę. Oprócz Pavlović:

Ja się chyba zasłonię przed tamtą trójką. Nie widziałam nic pozytywnego - skwitowała taniec Ostrowskiej-Królikowskiej “Czarna mamba” - Niech Ewa daje dychę - ciągnęła Pavlović

Ja dam tyle ile będę chciała - skwitowała wypowiedź Kasprzyk

Myślicie, że spór Pavlović i Kasprzyk pozytywnie wpływa na “Taniec z Gwiazdami”?

Taniec z Gwiazdami
Fot. KAPIF, Ewa Kasprzyk
Taniec z Gwiazdami
Fot. KAPIF, Iwona Pavlović