Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Jurorka "TZG" ucieka z Warszawy. Pokazała jak mieszka
Katarzyna Lendzion
Katarzyna Lendzion 17.03.2024 15:54

Jurorka "TZG" ucieka z Warszawy. Pokazała jak mieszka

Iwona Pavlović
Fot. KAPiF, Instagram/@iwonapavlovic

”Taniec z Gwiazdami” powrócił na antenę Polsatu po długiej przerwie, a widzowie spragnieni są wieści o programie i uczestnikach bardziej niż kiedykolwiek. Jedna z jurorek nowej edycji programu pokazała swoją prywatną codzienność. Gdzie teraz mieszka? 

Nowa edycja ”Tańca z Gwiazdami”

W niedzielę 17. marca czeka nas trzeci odcinek tanecznego show Polsatu. Poprzednie dwa zapełniły ogrom emocji, a uczestnicy dawali z siebie wszystko. Pierwsza emisja programu miała w ówczesny weekend rekordową oglądalność prawie 2. milionów widzów. Tego dnia nikt nie odpadł, a wszystkie oddane głosy przeszły na kolejny odcinek, który oglądało z kolei 1,8 miliona osób. W zeszłym tygodniu odpadli jednak Adam Kszczot i Katarzyna Vu Manh.

Dużą popularność wzbudzają uczestnicy tacy jak Roxie Węgiel, Maciej Musiał czy Małgorzata Ostrowska-Królikowska, choć w punktacji faworytami są Anita Sokołowska i Jacek Jeschke. Zawzięcie walczy także Marcin Hakiel z Dagmarą Kaźmierską - w 2019 roku kobieta przeżyła poważny wypadek, podczas którego złamała obie nogi. Kontuzja ma wpływ na jej występy, ale ”Królowa życia” nie poddaje się. 

"TzG". Cezary Olszewski zmarł nagle. Swoją tajemnicę zabrał do grobu

Najsławniejsza jurorka ”Tańca z Gwiazdami”

Z ostatniej edycji programu w jury ostała się jedynie Iwona Pavlović. Kobieta znana jest ze swojej profesjonalnej, krytycznej postawy, a uczestnicy najsłabsze noty często otrzymują właśnie od niej. W tym roku do jury dołączyła także Ewa Kasprzyk, kolejny nieugięty charakter, a ich wzajemna relacja może wywołać potencjalne spięcia.  

Już w pierwszym odcinku można było zauważyć, że czasem, gdy występ podobał się Kasprzyk, Pavlović krytykowała. Podczas tańca Roxie Węgiel ”Czarna mamba” powiedziała jej, że ”szklanka jest do połowy pełna” i czegoś jeszcze brakuje. Kasprzyk, zwracając się do Pavlović, powiedziała:  

A, to ważne, że ty masz pełną szklankę. 

Iwona Pavlović
Iwona Pavlović (fot. KAPiF)

Gdzie mieszka Iwona Pavlović?

Mimo że Pavlović ściąga wiele uwagi, prywatnie woli unikać światła reflektorów. W przeszłości jej posiadłość o powierzchni 300 metrów kwadratowych mieściła się w Różnowie między Żyrardowem a Łowiczem w województwie mazowieckim. W 2017 roku zdecydowała się jednak na przeprowadzkę do mniejszego o ponad 2 razy domu w Olsztynie. Decyzja umożliwiła jej być bliżej mamy, która przebywa w Domu Seniora. W samym Olsztynie również się przeprowadzała. Głównym czynnikiem było położenie domu w zbyt widocznym miejscu.  

Półtora roku temu rzeczywiście się przeprowadziłam w Olsztynie z jednego domu do drugiego, a spowodowane to było tym, że ten dom, w którym byłam, oczywiście był super, ale w takim miejscu mało intymnym, a dostałam taką działkę, która jest teraz taka właśnie intymna na uboczu i to bardzo mi się podoba — mówiła w wywiadzie z ”Plejadą”.

Obecne lokum położone jest w odległości 4. kilometrów od olsztyńskiej starówki, 500. metrów od jeziora i 200. metrów od lasu. 

W wywiadach wspomniała także o wnętrzu domu. Kobieta preferuje prostotę, minimalizm i nie lubi niepotrzebnie zagracać przestrzeni. 

Mamy bardzo minimalistyczny styl i nie tylko w związku z oszczędnością, jeśli chodzi o koszty, ale ja bardzo lubię i rzeczywiście w moim domu jest bardzo mało rzeczy, nie ma kompletnie przepychu. Prostota połączona ze skandynawskim stylem, ale naprawdę jest niesamowicie duży minimalizm. Nie mam w ogóle gadżetów, ale tak mi się dobrze żyje — powiedziała w rozmowie z ”Pomponikiem”. 

Iwona Pavlović
Iwona Pavlović (fot. KAPiF)
Iwona Pavlović
Iwona Pavlović (fot. KAPiF)

Źródła: “Plejada”, “Pomponik”