Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Lawina komentarzy po występie Dagmary. Oberwało się Pavlović
Katarzyna Lendzion
Katarzyna Lendzion 10.03.2024 22:49

Lawina komentarzy po występie Dagmary. Oberwało się Pavlović

Taniec z gwiazdami
Fot. KAPiF

Drugi odcinek ”Tańca z Gwiazdami” przyniósł nawet więcej emocji niż pierwszy. Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel wcieli się w Barbie i Kena, tańcząc cha-chę do piosenki z filmu ”Barbie”. Na social mediach widzimy ogrom komentarzy, chwalących ”Królową życia”, a wytykających Pavlović.

Nowy sezon ”Tańca z Gwiazdami”

10 marca oznacza premierę drugiego odcinka 14. edycji ”Tańca z Gwiazdami”. W pierwszym odcinku zatańczyły wszystkie 12 pary, a format obejrzało prawie 2 mln osób. Dzięki temu show stało się najchętniej oglądanym programem rozrywkowym w Polsce. 

W poprzednim tygodniu żaden z uczestników nie odpadł, a głosy widzów przeszły na dzisiejsze występy. Wśród tańczących zobaczymy: Filipa Chajzera z Hanną Żudziewicz, Kamila Baleję z Magdaleną Perlińską, Beatę Olgę Kowalską z Mieszkem Masłowskim, Aleksandra Mackiewicza z Izabelą Skierską, Adama Kszczota z Katarzyną Vu Manh, Anitę Sokołowską z Jackiem Jeschke oraz Krzysztofa Szczepaniaka z Sarą Janicką.

Obecni będą także Małgorzata Ostrowska-Królikowska z Kamilem Gwarą, Marcin Hakiel z Dagmarą Kaźmierską, Roksana Węgiel z Michałem Kassinem, Maciej Musiał z Darią Sytą czy Julia ”Maffashion" Kuczyńska z Michałem Danilczukiem. 

Takiej chachy świat nie widział! Dagmara prawie osunęła się na ziemię

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel jako Barbie i Ken

Dzisiejszej nocy ”Królowa życia” stała się ”Królową Barbie”, kiedy wraz z Marcinem Hakielem zatańczyli cha-chę do hitu z kasowego filmu ostatniego lata. Dagmara wystąpiła w różowym kombinezonie z frędzlami, a Hakiel pojawił się w blond peruce.

Margot [Robbie] jak żywa! Jak ktoś tak umie utrzymać uśmiech i publiczności na emocjach, to jesteś mistrzynią! - skomentowała Ewa Kasprzyk. 

Kokietowałaś nie tylko Kena, ale też nas wszystkich za stołem jurorskim. Bawiłaś się tym tańcem, była energia - mówił Rafał Maserak. 

Konkursy konkursami, ale ty uczysz nas jednego — nieważne, by wygrywać, ale o to, żeby grać. Wygrywasz samą jakością grania - powiedział z kolei Tomasz Wygoda. 

Nawet Iwona Pavlović zdobyła się na komplement:

Oczarowałaś nas! Uwaga, był postęp! - stwierdziła Pavlović. 

Mimo wszystko sędziowie ocenili ich występ tylko na 23 punkty. Przy jednej z figur tanecznych Dagmara osunęła się prawie na ziemię.

Taniec z gwiazdami
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel (fot. KAPiF)
Taniec z gwiazdami
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel (fot. KAPiF)
Taniec z gwiazdami
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel (fot. KAPiF)

Mnóstwo komentarzy po występie Dagmary

Po występie Kaźmierskiej i Hakiela szybko pojawiło się dużo komentarzy na ich temat. Obserwatorzy Dagmary podkreślają jej siłę woli i odwagę, na jaką się zdobyła, dołączając do programu. ”Królowa życia” doznała poważnego wypadku w 2019 roku, kiedy złamała obie nogi, co uniemożliwia jej w pewnej część taniec. Mimo wszystko nie poddaje się, a fani chwalą jej uśmiech. Na nagraniu widać, że Dagmara dobrze się bawi. 

W komentarzach widać także niechęć do Iwony Pavlović. Już wcześniej zarzucano jej nadmierną krytykę bez konstruktywnych argumentów i rad. 

@tanieczgwiazdami
Instagram @tanieczgwiazdami
@tanieczgwiazdami
Instagram @tanieczgwiazdami
Taniec z gwiazdami
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel (fot. KAPiF)