Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Co się dzieje z Beatą Tyszkiewicz? Iwona Pavlović się wygadała
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 22.05.2024 16:05

Co się dzieje z Beatą Tyszkiewicz? Iwona Pavlović się wygadała

Beata Tyszkiewicz i Iwona Pavlović
fot. KAPIF

Przed kilkoma laty Beata Tyszkiewicz i Iwona Pavlović wspólnie zasiadały za panelem jurorskim w “Tańcu z Gwiazdami”. Jakiś czas temu aktorka zniknęła jednak z programu oraz przestała pokazywać się publicznie, a wszystko to za sprawą problemów zdrowotnych. Tancerka w niedawno udzielonym wywiadzie zdradziła, czy ma kontakt z artystką.

Beata Tyszkiewicz i Iwona Pavlović oceniały taneczne zmagania artystów w "Tańcu z Gwiazdami"

Choć różni je wiele, połączyło je zaangażowanie do pracy. Beata Tyszkiewicz oraz Iwona Pavlović przez kilka lat oceniały taneczne popisy artystów w “Tańcu z Gwiazdami”. Dostarczały widzom wiele emocji, a wszystko za sprawą zdań, które wymieniały pomiędzy sobą - bywały kąśliwe wobec siebie, co dodatkowo wzbudzało wiele emocji. Czy to oznacza, że panie nie przepadały za sobą i nie utrzymują ze sobą kontaktu?

Okazuje się, że tancerka ceni sobie charyzmatyczną aktorkę, z którą przez pewien czas przyszło jej zasiadać za panelem jurorskim. Beata Tyszkiewicz miała dzielić się z Iwoną Pavlović życiowymi radami, czego obecnie brakuje jej.

Tęsknię za Beatą jako Beatą - to jest fantastyczna kobieta, cudowny człowiek. Czasami mam wrażenie, że również mnie kształtowała - dzieliła się ze mną kilkoma życiowymi radami i tajemnicami. Chyba tego mi najbardziej brakuje - mówila Iwona Pavlović w rozmowie z serwisem kozaczek.pl.

Dorota Wellman o relacjach z Marcinem Prokopem. Szczere wyznanie

Problemy zdrowotne Beaty Tyszkiewicz - to przez nie miała zniknąć z show-biznesu

Beata Tyszkiewicz zniknęła z “Tańca z Gwiazdami” i z rodzimego show-biznesu, a jej absencja tłumaczona była stanem zdrowia. Aktorka miała unikać kontaktu z wieloma bliskimi swojemu sercu osobami. 

W moim wieku z różnych względów, po części zdrowotnych, zmienia się styl życia, a w związku z tym charakter domu. Nie chciałabym obarczać nawet bliskich przyjaciół pewnym rozczarowaniem. Brak aktywności zawodowej sprawia, że nie ma już wspólnych projektów, które w naturalny sposób są tematem do rozmów. Wszystkich moich przyjaciół serdecznie pozdrawiam i myślę o nich często i ciepło - mówiła Beata Tyszkiewicz w rozmowie z Newsweekiem.

O tym, że Beata Tyszkiewicz unika kontaktu z innymi osobami wspomniała także Hanna Bakuła w rozmowie z “Newsweekiem”. Zdradziła przy okazji, z jakimi problemami mierzy się aktorka.

Gdzieś wyjeżdżałam, wróciłam i zadzwoniłam do Beaty, a ona powiedziała, że już nie może się ze mną zobaczyć. Uciekała absolutnie od wszystkich. Rozumiem, bo ma problemy z chodzeniem, wzrokiem, jest osłabiona, bo od wielu lat pali dwie paczki papierosów dziennie. Ale jej zniknięcie to ogromna strata dla wszystkich. Ja staram się myśleć, że się nie widujemy, bo ona gdzieś wyjechała. Do Ameryki albo Kenii - tłumaczyła.

ZOBACZ TAKŻE: Łukasz Nowicki zniknie z "Postaw na Milion"? Gwiazdor TVP zabrał głos

Iwona Pavlović ma kontakt z Beatą Tyszkiewicz?

Czy zatem Iwona Pavlović ma kontakt z Beatą Tyszkiewicz? Wygląda na to, że aktorka, która od pewnego czasu zniknęła z show-biznesu i nie pojawia się na branżowych spotkaniach, od czasu do czasu odzywa się do jurorki “Tańca z Gwiazdami”. Nie polega ona jednak na długiej rozmowie, chociażby telefonicznej - artystka ogranicza się do zdawkowych wiadomości treściowych. Zdradziła także, że Beata Tyszkiewicz czuje się dobrze.

Mam, ale bardzo śladowy. Ona w ogóle nie chce tych kontaktów. (...) Wiem, że nawet jej przyjaciele mają z nią ograniczony kontakt, to jest taki bardziej sms od czasu do czasu (...).  Ma się dobrze w swoim domu - powiedziała Iwona Pavlović w rozmowie z serwisem party.pl.